Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar gelseler de seni hamişler listesine ekleseler. Ne güzel bir günde bebişin haberini aldın. Darısı başımıza.

günaydııııın kıslar nasılsınız bakalım bir hamiş daha hee acem kızı tebrik ederim canım çok sevindim hemen ekleyelim listemize

Tatlı cadı doktora gittin mi canım? Ne dedi reglinin gecikmesine?

tatlım c.tesi regl oldum kendiliğinden dünde dr a gittim kist varmı diye baktılar şükür bişey yokuş...klomene başladım dün hadi hayırlısı...acemcim gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsinn....sultancımmmmmmm nasıldı dün akşam anlatsana.......bu arada hepinizin kandili mübarek olsun rabbim bu özel günde hepimizi hayırlısıyla anne yapsın:emir_bebek:

tatlım c.tesi regl oldum kendiliğinden dünde dr a gittim kist varmı diye baktılar şükür bişey yokuş...klomene başladım dün hadi hayırlısı...acemcim gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsinn....sultancımmmmmmm nasıldı dün akşam anlatsana.......bu arada hepinizin kandili mübarek olsun rabbim bu özel günde hepimizi hayırlısıyla anne yapsın:emir_bebek:
AMİNNNNN inşallah hepimiz dua edelim bu günd herkes için kabul olur inşallah

tebrikler acem kızı ne zamandır bekliyorudun darısı listede geri kalanların başına... bu mubarek günde böyle güzel bir haber vermek sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...
belenayım günaydın hg
alincim sanada günaydın...
kızlar doğum günüm de eşim benim buraya koyduğum resmimi varya hani demiştim kociş çekmiş diye işte onu kocaman büyütmüş ve çerceveletmiş bu aldığım en anlamlı hediyeydi... kocişle sarıldık sarıldık koklaştık sarıldık...o kadar mutlu oldum kii.. bide süpriz yapacaktı beni almaya gelmişti o elindeki ne dedim dediki arkadaşın fotoları istedi ona götürecem diye...bende inandım dedim kesin unutmuştur bu :)) ama eve gittik sonra ben meraklı poşedi tam kurcalacakken bana dediki başkasının fotoğrafları kurcalanmaz... neyse dedim kesin unutmuştur .. neyse bu tam çıkacak poşedide aldı çıkıyor.. sonra aşağıda indi ... baktım tekrar kapı çalındı ... açtım dediki bu sanaydı... şok oldum ...

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
innocence
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı.........................................................................................HAMİLE (39)
Bİ HAMİŞİMİZ DAHA OLDU BU MUBAREK GÜNDE TÜM İSTEYENERE VER YARABBİM.

rabbim şu mübarek günler hürmetine hayırlı olan dualarımızı kabul eyle bana tüm arkkadaşlarıma hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et güldür yüzümü senden ümidimizi kesme sabır ve duayla sana yönelmeyi nasip et hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip et aminnn

Acem kızı nelere dikkat ettin bu ay? Belirtin var mıydı? Tatlı cadı hayırlısı olur inşaallah bebişine kavuşursun inşaallah. Belenay ve sultancım hoşgeldiniz sizde.

acem kızı canım inan şu mübarek günde en güzel haberi verdin canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin nasıl heyecanlandım bir bilsen umut oldun hepimize bir kez daha teyze olacağız rabbim inşallah nasip ederse kendine dikkat et canım

X