Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Herkes çok yoğun galiba kimse kalmamış burada. Ben de çıkıyorum. Yarın görüşmek üzere. Herkesin kandili mübarek olsun. Allahım ona açılan elleri boş çevirmesin. Kimseyi evlat hasreti ve evlat acısıyla sınamasın. Pazar gecesi hainlerin bombaları ile şehit olan 18 kişinin mekanı cennet olsun.

Merhaba arkadaşlar...
Hepinizin kandili mübarek olsun.allah im hepimizin dualarini kabul etsin.hepinizi seviyorum.kocaman öpüyorum

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
innocence
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
acem_kızı......................................... ................................................HA MİLE (39)

hoş geldin mukh canım ekledim senide

kızlar gebelik bölümüne sizler için bir konu açtım hadi gelin orda sizlere dua eden amin diyen arkadaşalrımız var....

günaydın arkadaşlar nasılsınıza.s.
geçmiş kandiliniz mübarek olsun dün yoktum
hsg çektirmem gerekmiş çook korkuyorum neolur ne yapıcam ben
elim ayağım birbirine giriyo
sizden hiç iyi şeyler duymadım
neden herşeyi biz çekiyoruz yaa senağlama
yardım edin ne olur

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım
alincim nasılsı canım özelden yolladım aldınmı itiraz hakları bulunuyor biliiorsun

smhsmh ne duydun sen bakim hiç bişey yok acı yok acı hem sen o kadarcık acılara pabuç bırakacak kadınmısın yav:))))

sennurcum başka kimse gelip bebişimin cinsiyeti bu demediği için ancak söyleyenlerinkini yazabiliyoruz eh seninkide belli olunca yazarız artık annesi:))))

sultan bahar nerelerdesiniz bakim

günaydın kızlar acayip uykuluyum gece saat 2:30 da uyudum sabahda 8 de kalkınca mahvoldum...
loli günaydın nasılsın
smhsmh günaydın arkadaşım nasılsın Allah yardımcın olsun ...

ben karışmam nasıl bir film bu anlatın çabuk
cidden çook korkuyorum yaaa

günaydın arkadaşlar nasılsınıza.s.
geçmiş kandiliniz mübarek olsun dün yoktum
hsg çektirmem gerekmiş çook korkuyorum neolur ne yapıcam ben
elim ayağım birbirine giriyo
sizden hiç iyi şeyler duymadım
neden herşeyi biz çekiyoruz yaa senağlama
yardım edin ne olur

Canım sakın korkma ben de çektirdim ve hiç korkulacak birşey değil. Sadece regl ağrısı gibi bir ağrın oluyor o kadar. Anestezili mi çektireceksi?

Canım sakın korkma ben de çektirdim ve hiç korkulacak birşey değil. Sadece regl ağrısı gibi bir ağrın oluyor o kadar. Anestezili mi çektireceksi?

hayır canım yaa normal devlet hastanesi
bide özele sorucam bakalım bu anestezili ne kadarmış
ama siteyi okudum anesteziye hiç gerek yok falan yazmışlarda
artık bilmiyorum ne yapcam:çok üzgünüm:

Belenaycım çok teşekkür ederim arkadaşım eline sağlık.
Sultancım niye o kadar az uyudun bakayım sen? Regl günün ne zaman? Müjdeli haber almamıza ne kadar kaldı?
Bu arada kızlar ben iltihap için fitil kullanıyorum. Dün gece yine fitili atıp yattım. Sabah kalktığımda altıma yapmış gibiydim. Su gibi bir akıntım olmuş. 1 haftadır kullanıyorum fitili ilk defa böyle birşey oldu. Normal midir bu?

hayır canım yaa normal devlet hastanesi
bide özele sorucam bakalım bu anestezili ne kadarmış
ama siteyi okudum anesteziye hiç gerek yok falan yazmışlarda
artık bilmiyorum ne yapcam:çok üzgünüm:

Canım ben özelde anestezili çektirdim. İlaçlar ile birlikte bana 360 ytlye mal oldu. Anestezisiz yaptıran arkadaşlar gerek yok dıye söylüyorlar.Rahat olman yeterli. Kendini kasman daha fazla acı çekmene sebep olur.

alincim bende fitil kullandım ben hatta ped kullandım bir hafta o kadar yoğun duki işte o giden iltihabın canım çözeyebaşlamış ilaç hadi hayırlısı...:)) alincim ne sen sor ne de ben söyliyimmm boşver olunca ben size diyecem :)) alincim iğneyi olalı 10gün oldu hesab et artıkın :)))) sağ kasığım dünden beri baya ağrıdı belimde dahil tabi...

canım ben de çektirdim ben özel labta ama anestesisiz çektirdim. ben de bunalıma girmiştim resmen duyduklarımm karşısında ama hiç de abarttıkları kadar değil. acı var ama 2-3 dakika kadar kasıklarında. yani bebiş için değer:)
sen yeter ki sakin ol sıkma canını neler neler geçiriyoruz bu mu geçmeyecek. sadece sakin ol.inşallah tıkanıklık yoktur.

Az kalmış hadi bakalım. Umarım güzel haberlerini alırız. Dünkü olay her neyse umarım istediğin gibi sonuçlanır.

ben karışmam nasıl bir film bu anlatın çabuk
cidden çook korkuyorum yaaa

herkeze günaydın iyi bi rgün olur inş canım bende çektirdim anesteziye gerek duyma bence regl ağrısı gibi bi ağrı oluyo kasılarında o kadar gergin olunacak bi durum değil rahat ol yeter sakın korkma bak hepimiz geçmişiz bu yollardan a.s.

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım
alincim nasılsı canım özelden yolladım aldınmı itiraz hakları bulunuyor biliiorsun

smhsmh ne duydun sen bakim hiç bişey yok acı yok acı hem sen o kadarcık acılara pabuç bırakacak kadınmısın yav:))))

sennurcum başka kimse gelip bebişimin cinsiyeti bu demediği için ancak söyleyenlerinkini yazabiliyoruz eh seninkide belli olunca yazarız artık annesi:))))

sultan bahar nerelerdesiniz bakim

günaydın cicişlerrrrrrrrrrrrrr........sen sor sultan bahar nerdesiniz hiçdeme cadı nerdesin:çok üzgünüm: smhsmsh canım dra mı gittin?hsg dediğin ne yaa bizler çektirdik ölmedik sende ölmezsin sanırım :roflol:tatlın tabi acı var yok değil ama ayılıp bayılacak kadar değil takma kafana biran önce hallet gitsin stresede girmezsin....alincim senin tedavi nasıl gidiyor?kız sultan alttamı kaldın nerdesin gelmedin daha:uhm:

X