Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

olmadı kızlar ,bu ayda olmadı.isyan etmek istemiyorum ama kafamda neden ben ? sorusu dolanıyor yoruldum ama hala önümde çok yol var kızlar benim hiçbirzaman çocuğum olmayacakmı???

cnm hayırlısını iste takdiri ilahi hepimiz olması için dua ediyoruz ama en iyisini en hayırlısını allah bilir öyle şeyler söyleme olursada haktan olmazsada haktan sen pozitif düşün ki ii şeyler olsun...allah korusun ama diyelim bebeğin oldu eli kolu ayağı yok yada herşey normal büyüdü hırsız katil oldu bu şekilde olmasını istermisin hayırlısını iste cnm ...burdaki herkesin dedi genelde bebek rabbim isteyen herkese versin ama hayırlısını...öpüyorum seni lütfen üzülme karamsarlıga kapılma :teselli:

tatlı cadı haklısın gün erken başlıyor bana ama size yazamadan birsürü işim çıkıyor, zaten bu hafta tatile çıkacağım için işler üstüme üstüme geliyor....
annemannem güzelim rahat ol sıkma canının sakın biz diğerlerinden farklı olarak sadece biraz daha fazla uğraşınca çocuk sahibi olacak olan insanlarız bunun dışında o mutlu gün bizi de bulacak emin ol sakın olumsuz ve umutsuz olma....

ohhhhhhh ii tatiller cnm yolculuk nereye off ya benim tatilim çok çabuk bitti 9 gündü 7 gün didime gittik ....umarım tatilde bebek yaparda gelirsin:)))

ayyy ayyy durul tatilemi gidermiş canım yıl içinden çalıştın hakkındır bizleere de çok çalıştın tabi laf yetiştirmekle çalıştın :)))) tabi hepimiz için geçerli :))))hadi git tatilini yap ve bebek getir bize tatildn:)))
tatlı cadı ve tuba sizi yerim güzellerim yavvv
anemanem canım bazen hepimiz boşluğa düşüyoruz ama gene yola devam diyoruz umudunu yitime canım... bak bende bu ay iğne oldum olmadıysa ne yapabilirm artık umudumuzu diğer aylara bağlarız Rabbim ne zaman uygun gördüyse artık biz elimizdeen geleni yapalım dimi ...
yav diğer cadı lar nerelerde valla yakalarsam dövecem pis dövecem dalacam hepsine zaten hararet basıyo:içelim:jeyyar gelmiyim oaraya kızlar ...çıkın bakiyim ortaya ...:dance:

ayyy ayyy durul tatilemi gidermiş canım yıl içinden çalıştın hakkındır bizleere de çok çalıştın tabi laf yetiştirmekle çalıştın :)))) tabi hepimiz için geçerli :))))hadi git tatilini yap ve bebek getir bize tatildn:)))
tatlı cadı ve tuba sizi yerim güzellerim yavvv
anemanem canım bazen hepimiz boşluğa düşüyoruz ama gene yola devam diyoruz umudunu yitime canım... bak bende bu ay iğne oldum olmadıysa ne yapabilirm artık umudumuzu diğer aylara bağlarız Rabbim ne zaman uygun gördüyse artık biz elimizdeen geleni yapalım dimi ...
yav diğer cadı lar nerelerde valla yakalarsam dövecem pis dövecem dalacam hepsine zaten hararet basıyo:içelim:jeyyar gelmiyim oaraya kızlar ...çıkın bakiyim ortaya ...:dance:

ye bizi ye bizi:roflol: yesene kandırıkçı hah şöyle ya stresden uzak olalım

valla getirtmeyin beni oraya hele şu belenay,alin,durulaytuğ üçlüsün sinir oluyorum yakalarsam pis dalacam :tomato:hehehe :)) dedikodu yapıyorum arkanızdan kızlar niye yoksunuz hadi gelsenize :)) yemedi demiiii :))naniknaniklaelaelaelaelae

İlahi sultan çok hoşsun valla demek dedikodu yapıyosun sen çok yaşa emi..... Valla kızlar ben sideye gidiyorum bu yıl güneye iniyoruz ve tam da benim yumurtlama günlerime denk geliyor matematiksel olarak bakalım belki tatilden bebile beraber döneriz kimbilir....

ohhhhhhhhhhh tatilden durucukda bebek getirecek bak görürsünüz kızlar hamiş listesi
artıyooooooooo oleyyyyyyyyy

senağlamane bu yaaa şamar oğlanına döndük geldik işte ne kızıyon sultan şeker almışsın tatlı cadıyıda yanına habire dövüyorsun:eek:klava: aşkolsun zaten kimsem yok kocam yok diye ezin bakalım beni:çok üzgünüm:
çalışıyoruz herhalde dimi geldik işte sizinde patronunuz tepenizde olsa göreyim sizi o zaman dilcikar:
bak benimde sinir tepemde zaten sıcak bir yandan kolum ağrıyor bir yandan eş
im yok bir yandan bebek olmuyor bir yandan işler yoğun bir yandan ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çıldırmak üzereyim dokunmayın bu garibe yaaaasenağlama

kız sultan sanada bişey diyemiyom bana yeğen getireceksin diye tatlı cadıda beni çok güldürüyor dualar ediyor onada bişey diyemem:teselli:en iyisi dövün kızlar beni kendime geleyim azcık:roflol:

durulcum tatile çıkıyormuş hee güle güle git canım iyice bir dinlen bide gelirken yanında bir bebiş:emir_bebek: ay yanında olmaz karnında bir bebiş getirsırnaşık şey

alin kaçmış nerelerde benim gibi işlerin cazibesinemi kapıldı acaba
baharın sesi çıkmadı bugün hayırdır ne oldu bu kıza sabah erkenden girerdi

annemannem olmadıysa vardır bir sebebi üzme kendini canım olacak inşallah kalbini ferah tut

kızlaaaar hepinizi seviyoruma.s.

kızlar hırs yaptım ölmek var dönmek yok
yok yok vazgeçmem ben bebeğimden onu öpucem koklıycam ama daha vakti gelmedi dimiiii

ha şöyle işte, toparlan biraz annemannem, zorluyor bizi biraz sadece ama gelecek sen yeter ki umutlarını yitirip pes etme, Allahın izniyle en kısa zamanda gelecek hem de....
CAnım arkadaşlarım inşallah dediğiniz gibi olur ve ben tatilden göbişimde bebeğimle dönerim inşallah....

senağlamane bu yaaa şamar oğlanına döndük geldik işte ne kızıyon sultan şeker almışsın tatlı cadıyıda yanına habire dövüyorsun:eek:klava: aşkolsun zaten kimsem yok kocam yok diye ezin bakalım beni:çok üzgünüm:
çalışıyoruz herhalde dimi geldik işte sizinde patronunuz tepenizde olsa göreyim sizi o zaman dilcikar:
bak benimde sinir tepemde zaten sıcak bir yandan kolum ağrıyor bir yandan eş
im yok bir yandan bebek olmuyor bir yandan işler yoğun bir yandan ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çıldırmak üzereyim dokunmayın bu garibe yaaaasenağlama

kız sultan sanada bişey diyemiyom bana yeğen getireceksin diye tatlı cadıda beni çok güldürüyor dualar ediyor onada bişey diyemem:teselli:en iyisi dövün kızlar beni kendime geleyim azcık:roflol:

durulcum tatile çıkıyormuş hee güle güle git canım iyice bir dinlen bide gelirken yanında bir bebiş:emir_bebek: ay yanında olmaz karnında bir bebiş getirsırnaşık şey

alin kaçmış nerelerde benim gibi işlerin cazibesinemi kapıldı acaba
baharın sesi çıkmadı bugün hayırdır ne oldu bu kıza sabah erkenden girerdi

annemannem olmadıysa vardır bir sebebi üzme kendini canım olacak inşallah kalbini ferah tut

kızlaaaar hepinizi seviyoruma.s.

eeeee alıştık bikere varlığına gelmeyince kızıyoruz özlüyoruz canım yaaa.s.

Ne oluyor bakayım buralarda. Sultancım arkamızdan atıp tutmuşsun bakıyorum. Durulcum tatile git ve boş boş oturmanın keyfini çıkar. Benim bu aralar o kadar çok tatile ihtiyacım ama ev işi yüzünden gidemeyeceğim.Belenaycım seninle ben en son hamile kalacağız herhalde bu hastalıklardan kurtulamıyoruz bir türlü.

alincim şimdi doğru söyledin bak biri bitmeden biri başlıyor bende galiba romatizma var kızlar eklem romatizması oda beni kasıyor olsun be alincim allah büyük onlar hele bir hamile kalsın sıra bizede gelir ayrıca sana kızgınım ne o öyle yok bebek istemiyorum falan:eek:klava:sen bebeği kendin için bide bizim için doğurcan kızımjeyyaray bide kocan kocan için onu unuttum pardon bebeğin mimarını :roflol:
tatlı cadı haklısın canım ben olsam bende merak ederdim sizi ama ben bazen yoğun oluyorum bazende patronlar burda oluyor o yüzden giremiyorum ama aklım hep sizde
sultan sen bana kıyamazsın tabi ben bunu biliyorum zaten Şeniz
annemannem bak aerin sana pes etmek yok keratalar gelesiye zorlada olsa gelecekler başka yolu yok gelmezlerse en son çare kulaklarından tutup getireceğiz artık fazla naz yaptılar
durulcum senin için dua ediyoruz bide allah isterse neden olmasın dimi ya

kıslar bende tatile gitmek istiyoruuuuuuuuum çok sıkıldımÇok üzgünüm çoook

kızlar çok bunaldım ayyyy acayip sıcak ateş basıyo biliyorum belenaycım tabiki iş hali ben kendi şirketimizde olduğum için rahatım patron abim kafama göre takılıyorum ama arada bi fırsatta gelki merak etmeyelim öptüm sizde alim hn cee diyip işinize bakında merak etmeyelim

tamam canım bir daha seni merakta bırakmam ara sıra kafamı uzatır ceeee derim:)))
KIZLAR İYİKİ VARSINIZ

sende cnm iiki buraya üye olmuşum yaaa nasıl tatlı kızlarla tanıştım nasıl tatlı bilin bakem:)))))))))

Ayyy canimmm öyleyimdir öyle tatliyimdir ki midene otururum lop diye :)))) hehehe
loli kociş gelsin senide tatile götürsün ama ....
Alin ben sadece espürük yaptim ne dövüyon beee :))))

X