Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ohhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhhhhhhhh
maşallah uzun zamandan beri uğranadim bu topiğe hamişlerimiz coğalmiş

sirasiyla ve hayirlisiyla hepimiz transfer oluruz hamişler listesine

Ben artık kocamın ailesine torun vermek istemiyorum. Onun için umurumda bile değil regl olmak.
Sancım fazla yok ama sıcak çay içeceğim yine de.

Ben artık kocamın ailesine torun vermek istemiyorum. Onun için umurumda bile değil regl olmak.
Sancım fazla yok ama sıcak çay içeceğim yine de.

ALİNCİMMM BÖYLE YAPIP BİZİDE ÜZME HEM SEN ONLARA DEĞİL KOCİŞİNE VE KENDİNE BEBEK YAPACAKSIN ONLAR DIŞ KAPININ DIŞ MANDALI GÜZELİM a.s.

Tatlı cadıcım onlara karşı o kadar sinirliyim ki anlatamam sana. Bu adama torun zevki yaşatmak istemiyorum. Onun soyadını taşıyacak bir nesil vermek istemiyorum. Bana akla gelmeyecek sözler söyledi. En ağırıma giden sözlerden bir tanesi eşime allah kahretsin ne terbiyesiz bir aileye düştük seni de kendilerine benzettiler demesi. Oysa ki biz ona sadece bize müdahele etme biz kendi zevkimize göre yaptırmak istiyoruz evimizi demiştik.

Boşver alincim onun güzel laflariyla yaşamadin ki kötü laflariyla yikilasin... Boşver sen kendi ailene bak onlar kendi kendilerine havlar dururlar şekrrim kocanin hatirina... Hem biz sanki kocalarimizin ailesine evlat veriyoruz valla doğurum kesinlikle müdahale bile ettirmem..

Tatlı cadıcım onlara karşı o kadar sinirliyim ki anlatamam sana. Bu adama torun zevki yaşatmak istemiyorum. Onun soyadını taşıyacak bir nesil vermek istemiyorum. Bana akla gelmeyecek sözler söyledi. En ağırıma giden sözlerden bir tanesi eşime allah kahretsin ne terbiyesiz bir aileye düştük seni de kendilerine benzettiler demesi. Oysa ki biz ona sadece bize müdahele etme biz kendi zevkimize göre yaptırmak istiyoruz evimizi demiştik.

ALLAH HERKESİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ALİNCİM HELE SENİN Bİ BEBEĞİN OLSUN KAPINDA KÖPEK OLACAKLAR AMA BU SEFER SEN ONLARA ÇEKTİRECEKSİN TORUNLARINI GÖREMESİNLERDE SENİ ÜZMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU ANLASINLAR ONLAR TERBİYESİZ AİLEYE DÜŞMEMİŞLER DÜŞSELERDİ NELER GELİRDİ BAŞLARINA HABERLERİ YOK AYYYY ÇOK SİNİRLENDİM YA VALLA NELER SÖYLEMEK GELİYO İÇİMDEN ONLARA AMA TERBİYEM İZİN VERMİYO:çok üzgünüm: CNM SEN ÜZME KENDİNİ NE OLURa.s.a.s.a.s.

alicim sen eşinin ailesine torun değil kendin için allahını peygamberini bilen ahlaklı akıllı büyklerine saygılı küçüklerini seven anlayışlı güzel ve hayırlı evlatlar yetiştireceksin canım sadece kendin için başkalarına değil kendine evlat yetiştireceksin hadi bakalım sil kafandan bu düşünceleri ve çalışmalara devam:eek:klava::mymeka:

Tatlı cadı teşekkürler desteğin için. Aslında artık takmıyorum olanları kafama. Kendimi üzmenin ne anlamı var.Üstelik kocişimi seviyorum ve o benim yanımda. Gerisi boş bence. Ama şu an o insana torun vereceğimi düşünmek fikri bile beni delirttiği için regl olmama çok sevindim. Bu ay da tedavi nedeniyle boş geçecek. Eylüle Allah kerim.

Günaydın kızlar hepinize.... Ancak girebildim bu hafta da çok yoğun geçiyor....
Sultan seni neden ateşler basıyor güzelim iğneden ötürü mü böyle mi olumuş...
Alincim bak bak ne laflar işitmişsin ya, konuşma artık onlarla bence en azından bir süre, yok artık hani biraz daha kassa küfür edeck adam ya insanlar da biraz haddini bilecek ama, tamam büyük saygı örf adet ama nereye kadar, karşılıklı herşey.... Sen üzme kendini ama....
Belenaycım, tatlı cadı sizlere de günaydınlar öpüyorum....

kızlar bişey soracam çatlatma iğnesinden sonra adetimi beklemek gerek yoksa 14 ya da 16. günlerdemi test yapmak gerekir.
durulcum valla iğneden olsa gerek canım piştim resmen...

Tatlı cadı teşekkürler desteğin için. Aslında artık takmıyorum olanları kafama. Kendimi üzmenin ne anlamı var.Üstelik kocişimi seviyorum ve o benim yanımda. Gerisi boş bence. Ama şu an o insana torun vereceğimi düşünmek fikri bile beni delirttiği için regl olmama çok sevindim. Bu ay da tedavi nedeniyle boş geçecek. Eylüle Allah kerim.

İŞTE BU SEN ZATEN OLAYI BİTİRMİŞSİN ALİNCİM TEFERRUATLARA TAKILMA SİZİ ÇEKEMEYENLER ÇATLASINNNNN OHHHHHHHHH:teytey::dance::dance::dance::dance::dance::dance::teytey: HADİ HALAYA KIZLARRRRRRRRR:sm_cool:

kızlar bişey soracam çatlatma iğnesinden sonra adetimi beklemek gerek yoksa 14 ya da 16. günlerdemi test yapmak gerekir.
durulcum valla iğneden olsa gerek canım piştim resmen...

TATLIM ÇATLAMA İĞNESİNİ OLDUĞUN GÜNDEN İTİBAREN ŞAYET HAMİLE DEĞİLSEN 12-16 GÜN ARASINDA REGL OLUYORSUN UMARIM REGL OLMAZSIN ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN SULTANIN YUMURTALARI DÖLLENSİN MİNİK YİĞEN RAHİME TUTUNSUN 9 AY SONRADA KUCAĞINDA VIYAKLASIN GECE UYKULARINI UNTSUN SULTAN ALLAHIM DUY SESİMİ BU DUAMI KABUL ETTTTTTTTTTT AMİNNNNNNNN:teytey::dance::dance::teytey:

annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ..........
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım..........................................................................................HAMİL(38)

BİR TERFİ HABERİ DAHA BEN SİZE DEDİM TEMMUZ AYI BEREKETLİ GEÇECEK DİYE TEBRİK EDERİM ARKADAŞIM

ppmp8.gif
ppmp8.gif
ppmp8.gif

ppmp8.gif
ppmp8.gif
hay yaşayın kızlar tebrikler Allah hayırlısı ile kucağınıza versin inş
ppmp8.gif
ppmp8.gif

Günaydın kızlar hepinize.... Ancak girebildim bu hafta da çok yoğun geçiyor....
Sultan seni neden ateşler basıyor güzelim iğneden ötürü mü böyle mi olumuş...
Alincim bak bak ne laflar işitmişsin ya, konuşma artık onlarla bence en azından bir süre, yok artık hani biraz daha kassa küfür edeck adam ya insanlar da biraz haddini bilecek ama, tamam büyük saygı örf adet ama nereye kadar, karşılıklı herşey.... Sen üzme kendini ama....
Belenaycım, tatlı cadı sizlere de günaydınlar öpüyorum....

aşkam olacak sen yeni geliyorsun günaydın cnm bugün nasılsın bakalım

tatlı cadı ağzına sağlık canım benim Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin... bu arada kociş e dedimki akşama fındık fıstık al bide süt al meyve al bolbol vitanemin yedireyim ki tosuncuklarımız iyi olsun dimi ama :)) canım peki adetime daha 18 gün var adetimi beklemem gerekmezmi diyosun yani 16. günde test yapayım yani... canım inşaallah rabbim duyar sesini...

tatlı cadı ağzına sağlık canım benim Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin... bu arada kociş e dedimki akşama fındık fıstık al bide süt al meyve al bolbol vitanemin yedireyim ki tosuncuklarımız iyi olsun dimi ama :)) canım peki adetime daha 18 gün var adetimi beklemem gerekmezmi diyosun yani 16. günde test yapayım yani... canım inşaallah rabbim duyar sesini...

duyar rabbim kimi duymazkii...farketmez tatlım ya zaten 16 gün bekleyeceksin 2 günden ne çıkar ki sabredebilirsen bekle yoksa 16.gün git kan ver sonrada hayırlı haberi bize :dance:

Sultan heyecan yapma. Bak daha şimdiden test stresine girdin. Sakin ol yav. 16 gün bekleyen 2 gün daha bekler. Adet gününü bekler öyle yaparsın testi.

olmadı kızlar ,bu ayda olmadı.isyan etmek istemiyorum ama kafamda neden ben ? sorusu dolanıyor yoruldum ama hala önümde çok yol var kızlar benim hiçbirzaman çocuğum olmayacakmı???

X