Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ARKADAŞALR ben pazar günü aşılamamı yaptırdım bekliyorum bakalım 25 temmuzda kan testi yaptırıcam ilk aşılamam bakalım bebiş gelecekmi yoksa nazlanacakmı allahım sen çabalarımızı boşa çevirme heyecanlıyım korkarım o testi yapmaya ben o gün bapıcam bilmiyorum

canım Allah inş bebeişini göbüşüne koyarrr... valla canım bende heyecanlıyım bende çatlatma iğnemi olucam Allah izin verirse artık bitsin bu hasret 2 yıllık bekleyişim umarım son bulur umarım benimki bebek hasretiyle yanıp tutuşan herkes dileğine kavuşur...

semos427 inşaallah bebiş/bebişlerin seninle birliktedir. Sultancım bu ay k.pederin biz de olması nedeniyle kociş ile kardeş olduk.7,8,11,13,14. günler çalışma oldu sonrasında maalesef birşey olmadı.
Dolayısıyla bu ay bebek yok.

alincim umarım bebeğin seni hiç ummadığın anda yakalarrr...
beyaz46 hakkımızda hayırlısı olsun diyelim artık ne yapalım... sıkma canını...

Keşke sultancım dediğin gibi olsa keşke. Ben çıkıyorum şimdilik kızlar yarın görüşmek üzere.

herkese hayırlı gecelerr rüyanızda bebişlerinizi görünn en kısa zamandada size konsun inşallahh

günaydın tubacım bende biraz geç kaldım aslında çünkü bankaya uğramam gerektii... nasılsın tubacım...

Çok uykum var sultancım. Dün arkadaşlarımla birlikte dışarıdaydım. Eve döndüğümde gece 01.00 di. Sabahta 06.00da kalktım şimdi masada uyumamak için kendimi zor tutuyorum.

kızlar hepinize günaydın......
hani ben demiştim ya bu defa farklı hissediyorum diye hani miğdem bulanıyor, başım dönüyor bu defa farklı çok umutluyum demiştim ya....
yanılmamışım, gerçekten de farklıymış ve psikolojik değilmiş....

meğerse grip oluyormuşum..... 2 gündür evde hasta yatıyorum, feci grip oldum bu arada bi de regli oldum, sevindirici olan 33. günde olmam ki benim tarihimde pek yoktur öyle

işte durum bu bu ay da olmadı kısacası ama hastalıktan falan heralde çok da üzülmeye vaktim olmadı...

Canım durulcum geçmiş olsun. 33 günde bir regl olmakta iyi birşey. Belki artık düzene giriyordur. Hem zaten bebek yoksa reglin gecikmesin daha iyi.

günaydın durulcum hg canım geçmiş oılsun ne güzel işte düzene giriyor adetlerinn bu da çok güzel bişey... valla iki gündür bi boşluk hissediyordum sol yanımda meğerse sen yokmuşsun durulcummm... seni seviyoruz canım öpüldün...
tubacım ben de iyiyim ne yapıyım kaynanayı trabzona yolcu ettim sabah 20 gün yok rahatım yani ohhhh :))

canlarım benim, ben de sizi çok seviyorum, eksikliğinize de inanın çok hissediyorum.. Haklısın inşallah dediğiniz gibi düzene giriyordur reglilerim....

tubacım kaynanam trabzonlu...annesi ablası kardeşi orda onların yanına gitti...durulcum bence senin yumurtlama muhakkak oluyordur ama işte adetin düzene girerse ne zman yumurtladığını anlarsın artık... en azından 30 günde bire düşse çok iyi senin için zaten hamile kalmak için ilk önce adetlerin düzene girmesi şart demişti doktorum...durulcum sen hayıta devam ediyon hala demiii... benim kullandığım ilaçta bir gün erken getirdi adetimi.. yani tam 30. günde adetlendedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…