Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Bakalım ben kaçıncı günde olacağım bu defa adet. Sizinle yazışa yazışa size benzedim. Benimde gecikmeye başladı:)))

aman alin valla benzemesin biliyorsun ne kadar sıkıntılı olduğunu, ben hayıtı bıraktım sultan ama başlamak lazım demek işe yarıyormuş, adaçayı içicem artık bi de hatta aklıma geldi hemen içeyim biraz....

Valla hayatımda bir kere gecikti ve beni neredeyse delirtiyordu bunu alışkanlık haline getirirse yandık demektir. Gerçi regl belirtilerim başladı. Sanırım bu defa zamanında gelecek.

aman aman gelsin bakalım, bu arada hayırlı olsun taşınıyormuşsun evine, Allah iyi günler yaşamanızı nasip etsin çoluklu çocuklu inşallah, bak senin ufaklık biraz rahatına düşkün galiba, yeni ev olsun istiyor illa, gör bak siz yerleşin o gelecek kendiliğinden inşallah...

Durulcum taşınacağım ama çok iş var daha eylülden önce geçemem eve. Yeni evin kalorifer tesisatı döşenecek. Mutfak, banyo değişecek,fayanslar yenilenecek, laminat yapılacak, kartonpiyer ve boya yapılacak. Anlayacağın çok iş var çok.

Evet sultancım sadece 4 duvar kalıyor ev. Gerisi yeniden yapılıyor. Bir de ben mutfak balkonunu içeriye alıp mutfağı genişletiyorum. Küçük tuvaleti çamaşır odası haline getiriyorum.Yani baştan sona inşaat yapılacak. Ama sonunda evim çok güzel olacak inanıyorum ki.

tabii ki güzel olacak, oh bitmiş halini düşün ve içini ferahlat, nasılsa işler hallolur, Allah gayret kuvvet versin kesenize de....

Kızlar benim karnım çok ağırıyor. Sanırım fena üşüttüm.Şu anda İstanbul'da çok şiddetli bir yağmur var ve sanki kış havası gibi hava var. Ayaklarım çok üşüyor. Üşüdükçe karnımın ve sağ yumurtalığımın ağrısı şiddetleniyor.

canım yağsınn inş devam eder ihyacımız varr yağmura ve berekete sen bi patık geçır ayacıklarınaa üşütmee ama yağmurun tadını çıkaralımmm ohhhhh ne güzellll

canım yağsınn inş devam eder ihyacımız varr yağmura ve berekete sen bi patık geçır ayacıklarınaa üşütmee ama yağmurun tadını çıkaralımmm ohhhhh ne güzellll

Ben yağmurun yağmasına birşey demiyorum zaten canım. Yağmuru çok severim. 40 gün yağsa artık yeter demem hele bu kadar ihtiyacımız varken hiç demem. Fakat ben işyerindeyim ve üşüyorum. Patik giyebileceğim bir yerde değilim maalesef.

mrb kızlarrr 3 saatlik aradan sonra yine sizlerleyim alkışa gerek yok çiçekleri eve yollayınnn:icecream: naniknanik belenay doktordaydı kızlar şimdi geldi yazar topiğe...

evett o zaman haklısın çalışırkenn zorr canımm ben tatıle ayrıldımm yaa calışanın halini unuttumm ama inş akşamm eve gidince sıcakk şeylerr içç de üşütme canımm zatenn yağmur yagaarkenn evde olmakk güzelll size tatil ne zamann bilmiyorumm am inş dinlenirsinizzz

evet el-muallim yağmur yağarken evde olmak heleki sabah yağmur yağarken uyumak kadar keyifli bişey yok bana göre de.... Sultancım hoşgeldin canım gözükmüyosun bugün. Ben var ya feci öksürüyorum, ciğerlerimi bırakıcam masaya o olucak yani, nerede üşüttüm bu kadar bu yaz vakti anlamış değilim doğrusu

kızlaaaaar bende varım hamiş olmayan ama ümidimi hiç kesmedim kesmiycemde.Rabbimden yeterki siz dileyin....

kız durul geçen aynı dediğin gibi bende öksürüyordum valla kendini sıcak tut sıcak şeyler iç
istanbulun havası yaz bile olsa çarpıyor insanı... bende muşta kalıyorum akşamları havası baya bi serin ondan üşütmüştüm ben seninde ondandır bence canım... valla canım işlerim yoğun bu aralar...

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34...........(6 temmuz)
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası.......................temmuz aşılama yapılacak hayırlısı olsun şeker
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
iremeren
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nursist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ..........
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)

HÜZÜN YAPRAKLARI SENİ EKLEDİM HG....

herkese iyi akşamlar kızlar görüşürüz yarın, öpüyorum hepinizi ama öpmesem daha iyi öksürük bulaşıcıdır belki :)

X