Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

zazanın sonuç negatif malesef bu seferde olmamış çok üzgündü
sulteeee geçmiş olsun şeker saru cüvcüvüm dikkat et kendine

geçiş olsun sultancım.ilk defa duyuyorum bunu.umarım iyisindir ve önemli bir şey yoktur.daha önce burnunda problem var mıy

geçiş olsun sultancım.ilk defa duyuyorum bunu.umarım iyisindir ve önemli bir şey yoktur.daha önce burnunda problem var mıydı

sultan geçmiş olsun canım ya, bu ne şimdi böyle.... doktora git bence... Acaba o içtiğin çay mı yan etki yaptı dersin....

Z@z@ için çok üzüldüm ya kendimden çok onun hamile kalmasını istiyorum çünkü o bunun için çok çaba sarfetti.Bu arada kızlar ben cumartesi doktora gittiğimde 4-5 tane yumurtam oluşmuştu ama tam gelişmemişti henüz. Şimdi 2 gündür yumurta akı şeklinde akıntı gelmeye başladı benden ve kasık ağırısı başladı. Bu yumurtanın çatladığını mı gösteriyor? Çalışma mı yapmalıyız? Biz boş geçip duruyoruz bugünleri.

saolun canlarım çok saolun... yokyok dün gece eşimle tartıştık ağlama krizine girdim birden bire burnum şişti tıkandı nefes alamaz oldum eşimde böyle olduğumu görünce hemen sarıldı falan acile götürdü ağlayınca sinüzitler tıkıyomuş burnumu... sabah kalktım Allahtan geçmişti...
ya birden bire ağlamaya başladım daha kendimi tutamadım eşim bile susturamıyordu beniii. ve sonucu bu oldu kızlarrr....

Kız sultan ne diye kocişin ile niye tartışıp duruyorsun? Yazık adama be.Şaka tabi bunlar sakın alınma.
Dikkat et kendine. Ben en iyisi kocişi bu hafta kampa alayım.Belki tüpsüz gelir bizim eşek sıpası:)

ben de varım arkadaşlar yeniyim sitede , polikistik over mişim geçen hafta öğrendim ama başka doktora da gidecem , hormonlarım normal , aşırı kilo artışı ve tüylenme yok , tek belirtisi gebe kalamamam ve adetlerimin çoooook gecikmesi .... Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasib etsin ..amin..

Bazen bir hiç yüzünden eşlerimizi de kendimizi de yok yere hırpalıyoruz. Keşke yapmasak ama olmuyor beceremiyoruz. Sonuçta her iki tarafta zarar görüyor. Ben de dün eşime çok kızdım ama fazla uzatmadım. Bizim sorunumuz onun bana hiç yardımcı olmaması. Aynı anda işten geliyoruz o geçiyor tv karşısına ben yemek için koşturuyorum. Dün yarım saat içinde 3 çeşit yemek 1 de tatlı yaptım ama adamda tık yok yardım edeyim falan demek yok. En sonunda patladım da zor zahmet kalkıp masayı hazırlamama yardım etti.

ay alincim işte böyle şeylerde evliliklerin tuzu biberi bunlarda olması tadı çıkmaz kiii..
tubaaa bana bakkkk çalış boş durmaa boş duranı Allah sevmezzzz haaa tez çalışşş.

Tamam tatlım öğleden sonra izinliyim. Kocişte eve gelirse önce çalışıp öyle mezuniyete gidelim değil mi ama:)

hg gönülyarası nasılsın görünmüyosun... ne bilim basit bir konuydu ama ağladım işteee hemde hıçkıra hıçkıra...şuanda sadece burnumun içinde bi ağrı var...sen nasılsın adet oldunmu...

Sultanım daha adet olmadım yaa,cuma yada cumartesi olurum.Senin ne zaman olacagın bellimi?hade öptüm aşkım:))

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum listenize benide ekleyin desemmi bilemiyorum ben biraz çalışmalar ara verdim ama artık içim daralıyo gerçekten payşalmaya ihtiyacım var beni anlıyabilecek birilerine

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum listenize benide ekleyin desemmi bilemiyorum ben biraz çalışmalar ara verdim ama artık içim daralıyo gerçekten payşalmaya ihtiyacım var beni anlıyabilecek birilerine

önümüze gelene üç tekme demelisin arkadaşım zorluklar yıldırmamalı seni
bebişini ne kadar istediğini göster herkese
sakın yılma bazen bende bezdiğimi hissediyorum ama değmezmi annesi
bebişin nazlı olacak besbelli
doktora gidiyormusun misssielif ne diyor doktorun
haa birde Allahın ol dediği oluyor ,vakti zamanı gelince hissedeceksin onu içinde ama vakti gelmemiş demek

selam hanımlarr adaçayını ve şu ballı tarçınlı vede çörekotlu karışımı kesinlikle deneyinnn

X