Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
bahar34...........(6 temmuz)
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nusist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)

nursist ve anqelim hoşgeldiz kızlar ekledim sizleride umarım en kısa zamanda hamiş olursunuz güzel paylaşımlarınızı bekliyoruz

yhaa kimse yazmıyor bende varım yeni olan arkadaşları aranıza almıyormusunuzz canım zaten sıkkındı daha çok sıkıldıı yahaa

yhaa kimse yazmıyor bende varım yeni olan arkadaşları aranıza almıyormusunuzz canım zaten sıkkındı daha çok sıkıldıı yahaa

Almaz olurlar mı buradaki herkes aynı derdi paylaşıyor ve birbirine destek oluyor. Sohbet yeri FANATİK KULÜPLERİMİZ - GELECEĞİN ANNE ADAYLARI. Bu kulüpte derdine derman bile bulabilirsin. a.s.

geçmiş olsun alincim en çok kortuğum şeylerden biride deprem allah büyüğünden korusun

merhabalar belenay biraz sitede gezdikten sonra senin oldukça bilgi sahibi olduğunu gördüm vede sevildiğinicoksekeriremsu ben şu çörekotlu ballı karışımı merak ettim listedeki yenilerdenimde gerçi bu konuda yeni sayılmam uzun zamandır çalışmalar devam ediyo engin bilgilerinizden yararlanmak istiyorum tabiii bide beni anlıyabilecek birileriyle konuşmak:a015:

Kızlar aramıza hoşgeldiniz. Sizleri de tabiki aramıza alırız zaten almamak gibi bir düşüncemiz asla olmaz. Bugün durul,belenay ve benim yoğun günümüz. Sultan cadısı da mevlüt yapıp pide yemek ile meşgul. Bu nedenle sizleri biraz ihmal etmiş olabiliriz.

Kızlar aramıza hoşgeldiniz. Sizleri de tabiki aramıza alırız zaten almamak gibi bir düşüncemiz asla olmaz. Bugün durul,belenay ve benim yoğun günümüz. Sultan cadısı da mevlüt yapıp pide yemek ile meşgul. Bu nedenle sizleri biraz ihmal etmiş olabi liriz.[/QUO alincim merhaba ilgin için teşekkür ben siteyi daha yeni keşfettim bende o malum listedeyim anlıcağın derdim sizlerinkiyle aynı çok değişik bilgiler buldum deneyimler biliyosunki bu konuda malum yalnız kalıyoruz bizi anlayan az oluyo çevrede o yüzden sizlerle tanışıp dertleşmek istedim:1rolleyes:

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
Nehir 21
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nusist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)

canlarım listeyi yeniledim yeni gelen arkadaşlar nehir 21 deasy topsecret eklendi hoş geldiniz arkadaşalr ayrıca anqelim seni de dün eklemiştim

kızlar güzdüz çalıştığım için bazen yoğunluk oluyor o yüzden yazamıyorum ama fırsat buldukça sohbete katılıyorum cevap yazıyorum
hepinizi kocaman öüyorum şekerler

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alhan
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
acem_kizi
aslı
atmosfer
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceylanmelek
cerence
çakirs
daisy16
deasy
derram
deryam76
didipırçık
dilek83
doğa6
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hamiyet doğru
hatice27
hilalnur
h.mine
hülliş
kamişko
karagözlü
kuba
kuka
kurnaz
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nefisem
Nehir 21
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevinırmak
nevrosky
nusist
minehayat
minervaduygu
misssielif
mumudihaba
nix
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özlemimsin
paylaşım
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
silgi
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
şirine
iremeren
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
uğur ve eylül
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yastev
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
z@z@
zeyno
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

kuzuum.......................................................................................HAMİLE(33)

AHADA Bİ HAMİŞ DAHA ÇOĞALIYORUZ KIZZLAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

Belenay canımın içi nasılsın,canım benim 10 gün sonra aşılamam yapılacak ya benimkinin yanına aşılama diye yazabilirmiyiz??Ha bide burdan hergün birinin hamiş olduğunu duyuyoruz ne güzel bakalım bu sefer sırada kim varr:)))

X