Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım benim hoşgeldin ne bu uyku yaaa tamam çalış ama bizide ihmal etme bakimmm öslüyos seni eve nasıl gideyim yanlızım yine iş yerinde bu kadar çalışmaya bi madalya takarlar artık:)))))

valla kızlar sabah sabah uykumu açtınız haaa :))gamyoncuiremsu sizi çok seviyorum canlarım benimmmm....a.s. valla çalışmaktan değildi sabah geç kalışım hem kociş dün maça gitmişti yorgundu çalışma yapmadık...sengözlerimebaksanab alarm çalmadı sabah kociş apar topar işe bıraktı beni üstüme neyi bulduysam çektim... :))) naniknanik
alincim inşaallah dediğin gibi olur canım...
beloşcum valla bana kalsa ikiz değil üçüz olması lazımdı bu çalışmalarla ama neyse:roflol:

Sultanım günaydın:)ne yapıyosun,anam bugün büyük gün doktorla randevum var 18:30da aslında yarın olacaktı sekreteri eşimi cepten aramış cuma günü gelmiyeceğini işinin çıktığını söylemiş...Sultanım çok heyecanlıyım yaaa,bakalım o ne diyecek bizim çocuk derdimize

allah gönlüne göre versin canım canım inşallah güzel haberlerle dönersin

sultancım tabi üçüz yapcan sonra off bunlar bıktırdı beni teyzesi değilmisiniz alın bakın dicen sende uyanıksın heee ama olsun ben yeğenlerime bakarım sen yolla bana kocişinle keyfine bak teyze olmak kolay değil yani dimi:))))

belanycım teyzesi varken ben beşiz bile yaparım hehe :))
gönül yarası hadi bakalım ne diyecek yarın bize size çok merak ediyorum hayırlısı olsun hakkında canım... erken olması iyi olmuş bencede o heyecandan kurtulursun en azından ... evden çıkarken sağ ayağınla çık ha bide bolbol dua et canım....

teyzesi yesin onları bakarım tabi sen kıyıpta bana verebilirsen tabi gül gibi bakarım ayyy bak nasıl heyecanlandım teyze olmak güzel yav

bende sizinkileri sevecem onlara ne ciciler alıp yolluyacam teyzesi onları hammmm yapacak...

Kızlar bende cumartesi sabah tüp bebek için bir klinik ile görüşmeye gideceğim. Bakalım ne olacak?
Bir de cumartesi günü kociş bir otelde yer ayırtmış neresi olduğunu söylemiyor ama. Oraya gideceğiz pazar gününü de orada geçireceğiz.Evlenme yıldönümü sürprizi yapmış sevgilim.Çok merak ediyorum nereye gideceğimizi ama söylemiyor...

hayırlısı olsun alincim senin adına çok seviniyorum inşaallah tüp bebeğe bile gereke kalmadan hamiş olursun..

Sultanım bu arada kandilin mübarek olsun:)Tüm sitedeki bayanlarında kandilini kutluyorum...

seninkide canım... hadi bu hayırlı günde hayırlı haberlerle gel inşaallah... bütün yapılan dualar kabul olur inşaallah.

BU DEGERLI KANDIL GECESINDE, KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI BAGISLAYICI VE ACIYICI YUCE ALLAH TUM DUALARINIZI KABUL ETSİN İNŞALLAH ...
Nasılsınız hanımlar?????????benim acayip kafam karışık yaaaa...normal adet günüme 3 gün var ama bende hiç ağrı sızı yok ...noluyo anlamadım..her ay ölürdüm sancıdan...

Bahar34 takma kafana boşver. Kafana taktıkça benim gibi gelecek olan regli bile geciktiriyoruz. Bu ayda ağrısız sızısız olsun işte ne güzel.

öylede ben bu ay çok takıntısızdım zaten....amannn gelirse gelir ağrısı olmadan adet görücek diye tek üzülen benim galiba:)))))Sultan lekelenme falan geldi yazmışsın ...derlerya yerleşme lekelenmesi falan oluyormuş...inşallah seninkide öyledir....bakalım bencede sende bu ay çok umut var..hadi inşallah:)))))

Belenay canım sanada geçmiş olsun....İnşallah hemen düzelir....Formu geriden okuyorum neler neler olmuş bi bakıyım..doldurmuşsunuz maşallah:))))

baharcım hg nerelerdeydin görünmüyordun özlettin kendini kıs...valla bilmiyorum şuanda çok rahatım artık eski hevesim yok yani adet olmak için gün saymıyorum... hüsranan uğramaktansa böylesi daha iyi galiba... inşaaallah hepimiz hamile haberini buradan vericez kızlar ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…