Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

neyse işe yarasında dediğiniz gibi sinir oliyim dimi kızlar... alincim yiyenini bizim yerimize de öp... daha nice senelere ...

alincim nice senelere sağlık huzur ve mutluluk hayır ve bebişle girmen dileğiyle
sultancım sende kızma boşver adam haklı sen bebeğini doğurmaya bak içeriği boşver
durulaytuğ canım allah sanada sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamiş kalırsın

kızlaaaar tüp bebek yaptıracaksanız bana gelin size bi kıyak geçerim bizde tüp çok size bedava sanayi ev tipi piknik ne ararsanız envai çeşit var ay o kadar para vermeyin bir duaya bu işi hallederim:roflol::roflol:
şaka bir yana allah kimseyi bu yolda oyalamasın kızlar dün rüyamda doğum yapıyordum eşim bebeğim doğuyor dedi bende o benim bebeğim dedim doğurasıya acı çeken benim dedim :roflol:iyide bu çocuğu tek başımamı yaptımda adama kızıyorum:asigim: benim diye valla iyice yedim kafayı rüyalarımda bile şaşkın konuşuyorum bu arada doğum yapmak zormuş kızlar rüya bile olsatatlicadiarzua.s.a.s.

hg belenay valla rüyan yakında bebeğe işarettir canım hadi hayırlısı şekerim... valla belenay bize kıyak geçiyor kızlar bu fırsat kaçmaz hadin gayri...:))

Durulcum 2300 euro falan tüp bebek işlemi ama ilaçlar ve testler ile 3000-3500 euroyu buluyor.
Belenay kız bana yapsana bana tüp bebek valla çok iyi olur. Bu arada bu rüyaları görmek pek iyi değil. Bende geçen ay böyle bir rüya girdim. Annem rüyamda kızım sen hamilesin regl olmayacaksın diyordu. Ben de o günden beri regl olmadım ama hamile değilim.
Sultancım öpeceğim yeğenimi senin içinde.

belenaycım hayırlara çıksın inşallah duan... Belli olmaz belki de bu bir işarettir. Dediğin gibi inşallah tüplere ihtiyaç kalmadan kalırız hamile ve doğum yaparız sağlıkla, hayırlısıyla.....

Alincim ben de yeğeninin yeni yaşını kutlarım, Allah sana da nasip etsin inşallah....

UMUT LİSTESİ
1-annemannem
2-&ayla&
3-AYŞECANDAN
4-ayşe/FB
5-ayşegül19
6-alhan
7-alin....................umutlar temmuza kaldı
8-amway
9-anatolia_tb
10-arnavutgüzeli84
11-azra arda
12-bahar34...........(6 temmuz)
13-BAYANHEYECANLI 60
14-bayan_66
15-belenay......................(kısmet ne zamansa)
16-blackrose23
17-bengüsu
18-benssenb
19-beauty..
20-bebişiiim
21-bidenem
22-biopelin
23-bucuarda
24-claire........bu ay çok umutluyuz :)))))
25-cano77
26-ceyda atalar
27-cerence
28-çakirs
29-daisy16
30-derram
31-deryam76
32-didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
33-dilek83
34-doğa6
35-durulaytug.....................belirsiz
36-ebruşşş
37-edali368
38-efsane30..
39-e-u
40-elif-26
41-elifecan
42-elizabethtown
43-elfida
44-emiy
45-enise85
46-entersan
47-esen97
48-eseraras
49-esrako
50-esrasoner
51-evrimmm
52-eyetkiner
53-esra naz
54-fatma kurban
55-fato83..
56-fatoş1982
57-fındık80...............
58-figen26
59-fleeflame
60-firuzem
61-ggaye
62-gonca778
63-gökçe23
64-gözek..................
65-gözlüklü
66-gülcannnnn
67-gülten
68-gülüm12
69-gönülyarası
70-hamiyet doğru
71-hatice27
72-hilalnur
73-h.mine
74-hülliş
75-kamişko
76-kapkara
77-karagözlü
78-karabiberim
79-kuba
80-kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
81-kurnaz
82-kuzuum
83-laren
84-lajoconde
85-limon
86-liligum
87-loveactually...................................... ..................................
88-lusin
89-medura
90-mazbut
91-mahinur
92-mehay
93-mekselina86
94-mervess
95-minikserçe
96-minos
97-miki.
98-miss polat
99-morgül
100-moon sunn
101-mum ağacı
102-nal
103-nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
104-nefisem
105-nesgül
106-neslihan 38
107-nevinırmak
108-nevrosky
109-minehayat
110-minervaduygu
111-mumudihaba
112-nix
113-onuseviyorum
114-oburşirin
115-özgürce
116-özlemimsin
117-paylaşım
118-pembekordon.........umutlar temmuza kaldı
119-perçe
120-peteknur
121-pıtırcık
122-parıl
123-rabiş
124-rapunzel26
125-rem
126-rockwell roscitak
127-roselenda
128-sarı şeker
129-saruboceq
130-seherim
131-sema69
132-sselda
133-selcenuguz
134-seleney
135-selinx
136-*sennur*
137-*serpilla*
138-sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
139-sultan49...................hayırlısı ne zamansa .....
140-supremunvale
141-smhsmh.. ..............
142-silgi
143-swethome
144-şirine
145-tavşanlı
146-tiviti
147-tuana3434
148-tuba_cüneyt
149-tutku03
150-türlü türlü.
151-uğur ve eylül
152-umudumsensin
153-umutvar
154-vezikül..
155-what a woman want?
156-vahşi kedi
157-yaren07
158-yarencan.
159-y.m.i.n
160-yakaryos
161-yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
162-yastev
163-yazgülün
164-yazel
165-yeşimcik
166-yohannes
167-yumurtalı ıspanak
168-yumyum..................(kısmet ne zamansa)
169-z@z@.....................(nisan)
170-zeyno
171-zeyno:)
172-beyaz46
173-zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... ....................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ..................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .....................................HAMİLE (23)

kızlar artık rüyaları yorumlamıyorum bile hayır olsun deyip geçiyorum çünkü insan gün boyu ne düşünürse ne yaşarsa onu görüyor rüyasında bilinç altı etkisi yani o yüzden gerçek olacağını düşünmüyorum kısmet bu işler rüyalar gerçek olsa her ay hamile kalıyorum şimdiye milli takıma oyuncu yetiştirirdim:)))))
hepinizi seviyorum
ayrıca süarı çok ösledim yaseminide claire nerelerde görünmüyor bahar yok pelin zaten sırra kadem bastı moon_soonda yok ortalıkta nerelerde bu kızlar ben geldim diyemi kaçtılar yoksa hııı

Kızları tatil rehaveti sardı canımcım. Burası sana,bana,sultana ve durula kaldı. Özlemimsin işe girdi o da yok. Hamişler hiç girmez oldu. Süarcım en azından arasıra girip yeğenimiz nasıl söylese.

alincim seni durulaytuğu merak ediyorum sultan şekeri hep görüyorum ama sizi hiç görmedim eminim fıstık gibisinizdir ama bide şöyle dünya gözüyle bi görseydim:))))
alincim sana özelden mesaj attım ulaşmadı kapalı galiba mesaj ayarların

Benim özel mesaj açık hayatım. Ben şirketten girdiğimin için pek resim falan koyamıyorum. Sizleride göremedim hiç bende çok merak ediyorum valla.

evet birbirimizi görmedik hiç, valla benim kafamda hepinizin bir silueti var ama bilemem tutar mıki:)) Ben de işyerinde olduğumdan Alinin dediği gibi resim koyamıyorum....

Benim facebookta kaydım yok maalesef. Çünkü bence o tür siteler çok tehlikeli.
Benim çok eski bir resmi var internette.Hukuk fakultesine girmeden önce Adalet meslek yüksek okulunu bitirmiştim.O zamanlar bir arkadaşımızın yaptığı amatör bir sitede resmim var. İsterseniz çıtır çerez tuğbayı oradan görebilirsiniz.Linki ekledim.Bakın sonra sileceğim hemen adresi.

Son düzenleme:
Çok sersemce bir poz değil mi ama. Ben o zamanda anlam verememiştim o poza hala da veremem. Ama nedense siteye de o resmi koymuşlar. Çok gerzek buluyorum kendimi orada. Bu arada bende sizinle tanıştığımıza çok sevindim. Belenay sana özelden mesaj yolladım. Bak bir ara.

hiç de değil güzelim hepimizin öyle pozları var zümrütün klasik pozu zaten :) Herkese ii tatiller... Bu arada pazartesi bana da özelden (neresi bilmiyorum ama) mesaj atın pek bi özendim :))))

İyi tatiller canım. Sana özelden mesaj atabilmemiz için öncelikli olarak senin özel mesajını açman gerekiyor. Bu konuda sana sultan yardımcı olsun ben pek kabiliyetsizim.Bende çıkıyorum kızlar pazartesi görüşürüz.

günaydııın kızlar alin yok ya ilk ben girdim yaşasııınn birinciyim bugünlük tabi pazartesi alincim kaptırmaz birinciliğini kimseye:)) nasılsınız bakalım uyuyorsunuz demiii tabi tatil oh ne güzel ben ful çalışıyorum ama benim tatilimde yarın hepinizi öpüyorum canlarım güzel bir gün olsun inşallah

belenaycım günaydın iekerlerin şekeriiii lolipopum benimmmm... hehe bende burdayım şeker nasılsın...

teşekkür ederim saru cüvcüvüm sen nasılsın bugün senle ben kaldık galiba herkes tatile başlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…