Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim 7 günde gelir seninkiler... :)) belenay hg canımcım ya nasılsın ve nerelerdesin :)) sitemizin kraliçe arısı :))
durulcum bizde dinlenmeye çekildik... zaten:dilcikar:

Kızlar ben bu ay sultandan çok umutluyum. Hatun hem çok çalışıyor hem de aktardan aldığı süper karışımı var. Bu arada sultan karışımın ne olduğunu öğrenecekti kocan? Gerçi sultan adamda hal bırakmıyor herhalde aktara gidecekKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

hehehehehehe hay alin sen çok yaşa emiiiiii ayyyyy valla burda gülme krizine girdimm hehehe
kızlar kociş oranın kartını getirmiş... arıyacam birazdan soracam... ama eğer karışımın içeriğini bilmezlerse ben tuba ya durula belenay a yolluyacam birer kavanoz beraber hamiş olalım dimi :))

kızlarrrr karışımın içeriğini adam bana vermediiiii... dediki isterlerse cargoyla çıkarız neredeyse adama yalvardım banamısın demedi gıcık herifff :KK43:( kızlar eğer karışımı içinde 74 çeşit baharat varmış...adam kendisi yapmış yılların emeğiymiş.. o yüzden veremezmiş ama o arkadaşların beni ararsa kargoyla çıkabilirz dedi... çok üzüldüm yaaa...ben size yolluyacam kızlarrr

İçeriz karışımları sonra nüfus patlamasına yol açırız. Her ilden bir gebelik haberi, bir doğum haberi. Süper olur valla.

Adama bak ya sanırsın ölümsüzlüğün sırrını bulmuş kendisi de lokman hekim. Sultan ne kadardı bu karışımın fiyatı? Sanki ben 12 ytl diye hatırlıyorum. Kargo parası daha fazla olacak ya? Neyse o zaman ben sana göndereyim parasını hayatım bize de yollasın lokman hekim amca. Bu karışım macun gibi birşey mi?

yok canım çay gibi demleyip içiyorsun fiyatı 12 ytl doğru bildin ...dur bi bakalım bende ki etkisi ne olucak akibetine bakayim ondan sonra sizede yolluyum ama yumurtlamamı sağladı umarım hamile kalmamı da sağlar hamile kalana kadar içecekmişim zaten...ama isterseniz yollarım kızlarrr...

Adama sorsaydın sultan bu karışımı kullanan kaç kadın hamile kalmış diye? Nasıl bu kadar kendine güveniyor abi?

Bu arada hatunlar 1 temmuzda bizim evlilik yıldönümümüz. Kocişe nasıl bir sürpriz yapsam?Gerçi sürprizi ondan bekliyorum ama:))

alincim valla sormadım... ama eşime demiş yani kalır diye... alincim neden hep erkeklerden bekliyoruz biraz da biz süpriz yapalım dimi ama... mesela ben hediye alıcam kocişe..bide yemeğe çıkarız...

sultan senin aktarın kendine olan güvenine hayran kaldım valla, ama inşallah dediği gibidir de kalırsın hamile, valla sen biraz kullan da sonra ben de isterim o karışımdan, kimbilir kız sen bu ay hemen hamile kalırsın belki aman inşallah öyle olur, sonra amcadan alırız çayları sonra gelsin bebekler :))))))

valla durulcum ağzından bal damlıyor canım ya inş öyledirrrr ya temmuza da az kaldı umarım çatlatma iğnesine gerek kalmazzzz...ama inanın kafaya takmıyorum çalışmamnıza rağmen olursa olur olmazsa olmaz diyorum... ne yapalım Rabbimin takdiri o böyle uygun görmüşşş Rabbim elbet bizede o duyguyu tattırır....

Alincim tebrik ederim daha nice yıllara beraber ve çoluk çocukla yaşlanın, sürpriz olayına gelince, hep klasik zaten bi yerde yemek ye hediye al falan.... BEnce sen evde bir organizasyon yemek anlamında yap zaten hafta içine denk geliyor, şöyle belki dışarıdan özel yemekler sipariş edersin evi de böyle güzel değişik süslersin, sen de kendini iyice bir süslersin, hani şu filmlerdeki konsept... NE bileyim bana hep çok etkileyici gelmiştir. Sen yaptın mı dersen henüz yapamadım, ama bizim çalışma saatlerimiz aynı aynı anda eve girip aynı anda evden çıkıyoruz.... bi gün yapıcam ama.....

Sultancım ben kocişime yaparım sürprizler öyle illa onun yapmasını beklemem. Mesela geçen sene doğum gününde 30 tane arkadaşını toplamıştım sürpriz doğumgünü partisi yapmıştık. Eve geldiğinde şok olmuştu. Bu sene de doğumgününde çok istediği marka cep telefonunu hediye aldım bir de gitmeyi çok istediği bir restauranta yemeğe götürdüm. Ben yaptığım için her defasında bu defa da onun yapmasını bekliyorum.

tattırır elbet sultancım sen hiç kafana takma belki de iğnelere gerek kalmadan tattıracak, zaten geçen günün aksine benim içim bugün feci bir umut ve mutluluk dolu, güzel şeyler olacak yakın zamanda hissediyorum... Birimizden birine olacak....

Alincim tebrik ederim daha nice yıllara beraber ve çoluk çocukla yaşlanın, sürpriz olayına gelince, hep klasik zaten bi yerde yemek ye hediye al falan.... BEnce sen evde bir organizasyon yemek anlamında yap zaten hafta içine denk geliyor, şöyle belki dışarıdan özel yemekler sipariş edersin evi de böyle güzel değişik süslersin, sen de kendini iyice bir süslersin, hani şu filmlerdeki konsept... NE bileyim bana hep çok etkileyici gelmiştir. Sen yaptın mı dersen henüz yapamadım, ama bizim çalışma saatlerimiz aynı aynı anda eve girip aynı anda evden çıkıyoruz.... bi gün yapıcam ama.....

Durulcum bizde aynı saatte evden çıkıp aynı saatte eve giriyoruz yani benim de pek hazırlanmaya vaktim yok. Onun için kafam karışık ne yapacağımı bilemiyorum. Sabah erken kalkabilirsem her yere postit yapıştırmayı düşünüyorum. Traş takımlarına, aynaya, gardolaba vs. Postitlere de güzel bir kaç söz yazacağım olur mu dersiniz?

sultan senin aktarın kendine olan güvenine hayran kaldım valla, ama inşallah dediği gibidir de kalırsın hamile, valla sen biraz kullan da sonra ben de isterim o karışımdan, kimbilir kız sen bu ay hemen hamile kalırsın belki aman inşallah öyle olur, sonra amcadan alırız çayları sonra gelsin bebekler :))))))

Bende aktar lokman amcanın kendine güvenine hayran kaldım. Regl olayım hemen sipariş edeceğim bu karışımdan. Amca işi bitirmiş. Ne diye 3000 euro vereyim ki tüp bebek için onun yerine alıveririm 12.ytlilik ilaç hop hamileyim:dance::dance::dance:

ALİNCİM DAHA NİCE SENELERE ŞEKERİM ALLAHIM SANA 3 TANE BİRDEN VERİR İNŞAALLAH :roflol:kızlar valla aktar amca beni sabah sabah sinir etti ne diyim diyoki 74 çeşit var içinde yıllarca uğraştım diyo...bende dedim bu kadar eminsiniz yani evet dedi ama sinir etti beni gıcık herifff:dilcikar:

İşe yarasın da varsın bizi sinir etsin aktar amca. Boş ver Sultan canını sıkmaya bile değmez. Bu arada bugün benim güzeller güzeli boncuk gözlü yeğenimin doğumgünü. 2. yaşını bitiriyor bebeğim. Derin Nazım, kokulu kelebeğim,teyzem doğum günün kutlu olsun. Düğünüme 4 gün kala 35 haftalık doğarak canımıza okudun ama iyi ki de geldin beyaz kuzum. Kızlar kusura bakmayın bu yazdıklarımın sizinle pek alakası yok ama dayanamadım yazdım.

gıcık olma sultancım adamın bir bildiği var elbet, hoş sanki 74 tanesinin adını verse biz yapabilecek miyiz o karışımdan, amcam yapmış hazırlamış, ellerine sağlık, ediniriz biz de oralardan sen de vesile olursun....

Alincim posit işi süper fikir, ama busefer bence de bırak o yapsın organizasyonu....
Bu arada alin tüp bebek bedeli 3000 euro muymuş, hep merak etmişimdir zaten bunların maliyetini....

X