Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Merhaba eski dostlar...belenaycım, alincim, sultancım ve bütün arkadaşlara slmlar..
Nasılsınız bakalım?:sm_cool:

ya.. aynen öyle sana sonsuz katılıyorum. beyinde "bebek "düşüncesi bile olmaması lazımmış!! ama nasıl olmasın değil mi tatlım..

Pelincim belenay nicki ile foruma giremiyordu bir kaç gündür. Onun için bir kaç gündür görüşemiyorduk.Sen de hoşgeldin bu arada? Nasılsın?

Ayyyy Geldim Cadilarrrr Işim Vardi Azcik Hallettim Geldim... Gönül Yarasi Hg Canim Nasilsin... Clairei Bende çok Merak Ediyorum ...
Biopelin Kaç Gündür Aklimdasin Hg Nerelerdeysin Hayirdir Bi Durum Yoktu Değilmi...
Peloshcum Valla Aynen öyle Rabbim Yeterki Ol Desin...

hoşbuuuulduuum sultancım alincim durulaytuğcum pelincim sonunda girdim

kız sultan kısmetse teyze oluyoz he bu ay iyi iyi hadi bakalım belinize kuvvet:)

alincim sen nasılsın bakalım sen le ben en son anne olcaz galiba neyse kışa kadar bütün kızları aradan çıkaralım onlarda tüyoları alalım kolay bir hamilelik yaşayalım nasıl fikir ama

claire nerelerdesin meraktan öldürme bizi

pelin gelmiş hoş gelmiş işler yoğun herhalde ne zamandır girmiyordun hoş geldin

aramıza yeni katılanlar olmuş hoşgeldiniz kızlar

Ben geldim ama malesef güzel haberlerle gelemedim. Olmadı kızlar ilk aşılama sonucum negatif mutsuzum çooooook mutsuzum.

Ben geldim ama malesef güzel haberlerle gelemedim. Olmadı kızlar ilk aşılama sonucum negatif mutsuzum çooooook mutsuzum.
geçmiş olsun canım üzüldüm ama olsun her sonda bir başlangıç vardır sakın kafana takma daha bu ilk deneme herşeyde bir hayır vardır inşallah bundan sonra güzel şeyler olacak sıkma canını dualarım seninle canıma.s.

Claire hani üzülmek yoktu hayatım. Bu bir başlangıç dur bakalım hemen umutsuzluğa kapılma.Ayrıca bizimkiler biraz nazlı veletler. İlla tüpe koyacağız öyle gelecekler göbüşümüze. Eşek sıpalarına inat bastıracağız parayı alacağız onları...

Belenaycım bir regl olsam bak nasıl çalışacağım ama gelmiyor Allahın cezası regl. Artık çok sıkıldım regl olamamaktan. Bir de hap içiyorum ama sökmedi hala. Üstelikte hiçbir regl belirtisi de yok.

Belenaycım bir regl olsam bak nasıl çalışacağım ama gelmiyor Allahın cezası regl. Artık çok sıkıldım regl olamamaktan. Bir de hap içiyorum ama sökmedi hala. Üstelikte hiçbir regl belirtisi de yok.
sen hayıt tohumuna devam et bırakma faydasını görürsün kız yoksa hamişsinde kerata saklanıyormu yaramazlıkmı yapıyor ne dersin

sen hayıt tohumuna devam et bırakma faydasını görürsün kız yoksa hamişsinde kerata saklanıyormu yaramazlıkmı yapıyor ne dersin

Valla benim herşeyim anormal bu da anormal olabilir. Benim eşek sıpası bütün bhg testlerini alt üst edip gelirse hiç şaşmayacağım zaten Farlutal içiyorum,hayıt tohumu içiyorum ama yok 2 gün sonra 46 gün olacak yani normalde 2. reglimi olmam gerekiyordu.

claire canım ben de üzüldüm ama bi de şöyle düşün, bu aşama da atlandı ve bebişine yaklaşma mesafem kısalmış oldu, sıradaki işlem sıradaki işlem derken bir de bakmışsın bebiş karnına düşmüş... Canını hiç sıkma gün gelecek tüm bunlar iç sıkıcı birer anı olarak anlatılacak....

ya Alin ben 50 günde bir oluyorum diye anlata anlata etkiledim galiba senin rahmini, bana özendi heralde :))

Böyle özenti rahim istemiyorum benlülülülülülülülülülülülülülülülülülü Durulcum yalnız ben seni geçeceğim galiba benimkinin hiç gelmeye niyeti yok zira. Sanırım erken menepoza girdim..

Gelir o gelir sen bana güven 52 bilemedin 53. gün gelir biraz da şiddetli gelir üstelik bu kez... Mühim olan bunun sen de tekrar etmemesi, daha önceden olmuyordu da ne oldu böyle bişe y oldu araştırılması gereken konu bu....

benimde olmuyor bebeğim iki senedir. oyy oyy aşılama yaptırdım sonuç negatif yaş oldu 24 hep genç anne olmak isterdim sanırım nasip olmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…