Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Günaydın tatlılar nasılsınız?
Kızlar ben bu sabah kan verdim öğleden sonra sonucu alıcam. Çok stresliyim elim ayağım titriyor mideme kramp giriyor. Zaman nasıl geçecek bilmiyorum. Ama nedense içimde umut yok o kadar hüsrana uğradımki umut etmeyi unuttum galiba.

clairecım hg canım hakkında hayırlısı olsun diyelim herşey Rabbimden biz ondan isteyelim "Rabbim bu perşembe gününün yüzü suyu hürmetine senden yardım isteyen kullarını geri çevirme Yarabbim..."
clairecım inş tutmuştur canım ya ...

clairecım hg canım hakkında hayırlısı olsun diyelim herşey Rabbimden biz ondan isteyelim "Rabbim bu perşembe gününün yüzü suyu hürmetine senden yardım isteyen kullarını geri çevirme Yarabbim..."
clairecım inş tutmuştur canım ya ...

İnşallah canım inşallah.

claire geldiğin gibi sonuç ne olursa olsun haber ver kız inş bebişin gelmiştirrrrr annesine ve teyzelerine :))

Hımmm Sultan çok yoruluyor geceleri durulcum. Bırakalım da uyusun teyze yapacak bizi bu ay:)
Clairecim canım inşaallah hamişsindir ve bebişinin haberini alırız bugün. Bize de umut olursun inşaallah

evet alincim yoruluyorum :)) evet kararlıyım bu ay alini anneanne yapcam durulu da nine :)) hehe
ay pardon teyze diyeceğime :)) ama claire benden önce davranabilirrr ... bende dede olurum hehe :))

ARKADAŞLAR ben birde şunu sormak istiyorum o yumurta akı gibigelen sıvı yumurtladığımızı gösteriyor.eğer öyleyse geçenlerde benim oldu.şimdi bu akıntı gelmeden öncemi eşimle ben bebek çalışması yapmam gerekiyor bu akıntı geçtikten sonramı ne zaman yapmam gerekir hamile kalabilmek için bilgi veriseniz bu konuda sevinirim.BENİM BURDA KAFAM KARIŞTI BEN BUNLARI TAKİP ETMEM GEREKİR DEĞİLMİ AKINTI GELİNCE ONDAN ÖNCEMİ ÇALIŞMLAR YAPMAMIZ LAZIM SONRAMI ANLAMADIM BEN

canım akıntıyı gördüğün zaman olması gerekiyor ve ondan sonraki 5 gün çünkü yumurtlama olduktan sonra çatlama da olması gerekir... bir hafta boyunca çalışmanız lazım ama birer gün arayla çünkü spermler 1 gün boyunca zaten kalıyormuş... o yüzden hemde kalitenin düşmemesi bakımından...

slm arkadaşlar, doktorlar bu işi riske atmamak için adetiniz bittiği günden başlayın günaşırı yapın diyorlar. buu şekilde denemek lazım diye düşünüyorum. bana da dua edin bende hamiş olayımm...
artık bıktım umutsuz beklemekten.

alincim bırak çalışsın uykuların sultanı da muvaffak olsun inşallah.... Claire iyi haberlerini bekliyoruz canım moral bozmak yok, atmosfer ben de senin gibi düşünüyorum o gün bugün hesap yapacağına gün aşırı en iyisi ama bu biraz teorik değil mi, hele çalışıyorsan, hele işte de çok yoruluyorsan.... :) Ne bileyim bana zor geldi sanki....:)

iyiyim canım valla ne yapiyim uğraşıyorum işte...sen nasılsın canım... kızlar sizin dediğiniz gibidie yaptım adetten sonra bi sonraki adete kadar gün aşırı çalıştık ama banamısın demedi bizim bebek... :)) yani Rabbim nasip etsmişsen bi seferde bile tutar yani... analarımız sanki gün sayarak hamile kalmış :)) yani demem o ki öyle yapınca stres oluyorum hem kocişte bir ev ödevi gibi çok yoruluyor ve sıkılıyor haliyle en iyisi oluruna bırakmak normal bi şekilde davranmakıtr bana göre...

yaptım yaptım sonunda oldu:dance::dance:ayrıca mune arkadaşıma teşekkür ederim ilgilendiği için

eee ne var ne yok bakalım hepinizi çoooooook ösledim kızlar :enbuyukkk:a.s.a.s.

Belenaycım hoşgeldin canım benim. Seni gördüğümüze çok sevindik inan ki. Bu arada claire acaba sonucu aldı mı? Gelip versin biran önce müjdeyi...

X