Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Arkadaşlar bu karamsarlık sizlere hiç yakışmıyor. Unutmayın bu dünya sınav. Ve her insanın sınavı farklı olur.Bizim sınavımız da bu. Hepimiz bu sınavı birer birer geçeceğiz ve mezun olacağız. Onun için böyle umutsuzluğa düşünmeyin. Dün televizyonda haberlerde gördüm doğum yapan kadın 8 gün sonra enfeksiyondan bebeğini kaybetmiş. Resmen delirmiş gibiydi. Bence bu acı daha büyük halimize şükredelim Allahtan hayırlısını dileyelim.

durulcum canım dünyada öyle acı şeyler varki hayatım çok şükür eşlerimizle mutluyuz sağlıklıyız çalışabiliyoruz bunları düşün bide ailelerimiz bizim yanımızda...tubanın dediği gibi hepimiz bir dünya sınavından geçiyoruz...EVET BAZEN HEPİMİZİN KARAMSARLIĞA DÜŞTÜĞÜ ZAMANLAR OLUYOR AMA HAYATIN BİDE İYİ YÖNLERİNİ DÜŞÜNÜCE KAYBOLUP GİDİYOR BU DÜŞÜNCELER...ERKEKLER GÜÇLÜ GÖRÜNSEDE ASLINDA BİZ ONLARDAN DAHA GÜÇLÜYÜZ.. HAYATA BAKIŞIMIZLA DURUŞUMUZLA GÜÇLÜKLERLE BAŞ EDİŞİMİZLE EMİN OL BUGÜNLERE GÜLÜP GEÇİCEZ BİR GÜN...:)

haklısınız aslında ben de sizin gibi düşünüyorum ve öyle yaşamaya çalışıyorum ama işte insanın bazen bir bam teli oluyor ve ben öyle bir anımdayım galiba.... Tamam tamam toparladım hemen halime binlerce kez şükürler olsun, bugünümüzü aratmasın rabbim, umutları yiirmemek lazım hiçbir zaman....

durulcum seni çokkkkkkkkk seviyoruzzzzz ve gelecek olan yiyenimizide oyyyy teyzesi onu verene gurban.....

kızlar iyi akşamlar hepinize yine bir gün su gibi akıp gitti... Yarın görüşmek üzere...
Alincim kuşlardan biri uçuyor...:)

İyiyim durulcum hala regl olamadım ama. Çatlamak üzereyim. Bir de dün milli takıma çok üzüldüm. Hakkımız olan maçı kaybettik. Sırf Rüştü'nün hatası yüzünden.

Ben de iyiyim canım, yani dün öyle depresif bir durum yaşadım sonra toparladım ama, oluyor böyle iniş çıkışlar...
Millilere ben de çok üzüldüm çok güzel mücadele ettiler ve hakkımız olan maçı verdik ama futbolun kanunu bu önemli olan skor, yine de son dönemlerde onlar sayesinde baya bir zevklendi, renklendi hayatımız, çok mutlu ettilke beni...
eeee sen şimdi ne yapıcaksın bu regli için....

günaydın kızlar tuba ve durulcum... sultanınız geldiiiii...:)) bugün uykuda kaldım anca yetiştim işe :))

Durulcum ne yapacağımı bilmiyorum. Şu Farlutali bitereyim olmazsam tekrar doktora gideceğim.
Sultan cadısı ne çok uyuyorsun sen bu aralar.
Deryacım dua ederken inşaallah hamileyim de regl olmam diye ekle ne olur. Ben de reglim 1 gün gecikince inşaallah olmam diye dua ettim ve hala da olmadım. Bugün 44.gün ve hamile değilim. Resmen regl olayım duasına çıktım. İnşaallah hamilesindir güzelim.

valla tubacım malum günlerdeyizz çalışmalara hız verdik anladın sen onu :))
durul ne yapim gece geç uyuyunca öyle oluyoooo hehe :))
deryacım hadi senden güzel haberleri alalım ama çok takma ne olur hüsran olmasın bizim ki gibi... :KK43:
kızlar eşim bugün karışımın reçetesini getirecek inşaallah fırsatı olmamıştı bugün olur inşşş bugün alıcağını söyledi.... kocaman bi başlık açıcam kızlar....

doğru söylüyorsun alincim.
bu olay benimde daha önce başıma geldi.
41 gün adet olmadım sonra doktora gittik heyecanla,tabiki sonuç hüsran.
adet olabilmek için rahim kalınlığının 1 cm olması gerekiyormuş.benimkisi 0,7 cm kalmış o yüzden olmamışım.doktor ilaç verdi 2 gün sonra olmuştum

X