Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ALİNCİM evet güzel fikir vermişsin bi ara yollarım sana seldacım büyük bi ihtimalle yumurtalama yardımcı hap verecem gonaphene gibi bir ilaç yumurtanın büyüyüp gelişmesini sağlıyor...
kızlar bu aradaaaa müjdeler olsun ben kaç aydan sonra yumurtladığımı hissettim bu aktardan aldığım ot sayesinde oldu bu resmen yumurtlama sıvısı geldi ve kasıklarımda şuan sancı var herhalde çatlıyacaklarda ayyyyy öyle mutlu oldumkii resmen yumurtladığımı hissettim... gıtgıtt gıdakkkkkkk :))))

ALİNCİM evet güzel fikir vermişsin bi ara yollarım sana seldacım büyük bi ihtimalle yumurtalama yardımcı hap verecem gonaphene gibi bir ilaç yumurtanın büyüyüp gelişmesini sağlıyor...
kızlar bu aradaaaa müjdeler olsun ben kaç aydan sonra yumurtladığımı hissettim bu aktardan aldığım ot sayesinde oldu bu resmen yumurtlama sıvısı geldi ve kasıklarımda şuan sancı var herhalde çatlıyacaklarda ayyyyy öyle mutlu oldumkii resmen yumurtladığımı hissettim... gıtgıtt gıdakkkkkkk :))))

sultan canım muş lumusun?cevap verirsen sevinirim...:1hug:

SULTAN49 canım bizede bu otun ismini yazabilirmsin nasıl hazırlıcaz veya merak ettim veya dediğin ilaç hangisi yumurtanın büyüyüp gelişmesini sağlayan cevaplarsan sevinirim

Kız Sultan bak yumurtladın işte umarım kocan ile barışmışsındır. Yoksa boşuna gıdaklıyorsun o yumurtalar civcive dönmez tek başına...

SULTAN49 canım bizede bu otun ismini yazabilirmsin nasıl hazırlıcaz veya merak ettim veya dediğin ilaç hangisi yumurtanın büyüyüp gelişmesini sağlayan cevaplarsan sevinirim

canım aldığımız aktar dağların arasında bir dükkan fırsatını bulduğum ilk seferde içinde neler var alıcam ve burada kocaman başlık açıcam... inanki şuan çok şaşkınınım yumurtladığımı bariz hissettim geçen aylarda o kadar beklememe rağmen hissedememiştim herşey aktardan aldığım karışımın sayesinde hamile kalmak için almıştım...:icecream::sm_cool:

Sultan birde ne kadar vermiştin bu karışıma?Ben dün hayıt otu alırken aktardan karışım yapmayı teklif etti ama 75-100 ytl arasında birşey ödemem gerekiyormuş.Bana biraz pahalı geldi bilmiyorum ama.

SULTAN49 canım yumurtladığını nasıl anlıyorsun adetliykenmi anlıyorsun yoksa normal o beyaz akıntıdanmı ben merak ettim bende kendimi takip ederim o zaman
beyaz akıntıdan anlaşılıyor galiba değilmi

Canımmmmm benimmmm ben de diyarbakırlıyım kız tanıştığıma memnun oldum canımm:dance:

canım memnun oldummmm...hemşerim benim
kızlar benim aldığım karışım 12 ytl mal oldu bana ama çok etkili sindirim sisteminide düzene sokuyo ve onun sayesinde 1 kilo verdim şimdiye kadar iştahımı da kesti anlıyacağınız...
eşime hemen telefon ettim karışımın içeriğini alır almaz sizlere buradan hemen kocaman bir başlık açıcam kızlar ...

Sultan barış imzaladın mı kocanla? Bak hiç bu konuya değinmiyorsun o kadar yazıyoruz okumamış gibi davranıyorsun? Belenaycım ne yapalım biz bu cadıya...

ehehehe tubacım valla görmedim canım az önce iş yerime geldi kimseciklerde yoktu burda bi sarıldık birbirimize anlatamam...:))
ben kaçıyorum o karışımı sorucam eğer alabilirsem buradan yazıcam size...

:emir_bebek:UMUT LİSTESİ:emir_bebek:
1-annemannem
2-&ayla&
3-AYŞECANDAN
4-ayşe/FB
5-ayşegül19
6-alhan
7-alin....................umutlar temmuza kaldı
8-amway
9-anatolia_tb
10-arnavutgüzeli84
11-azra arda
12-bahar34...........(6 temmuz)
13-BAYANHEYECANLI 60
14-bayan_66
15-belenay......................(kısmet ne zamansa)
16-blackrose23
17-bengüsu
18-benssenb
19-beauty..
20-bebişiiim
21-bidenem
22-biopelin
23-bucuarda
24-claire........bu ay çok umutluyuz :)))))
25-cano77
26-ceyda atalar
27-cerence
28-çakirs
29-daisy16
30-derram
31-deryam76
32-didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
33-dilek83
34-doğa6
35-durulaytug.....................belirsiz:KK43:
36-ebruşşş
37-edali368
38-efsane30..
39-e-u
40-elif-26
41-elifecan
42-elizabethtown
43-elfida
44-emiy
45-enise85
46-entersan
47-esen97
48-eseraras
49-esrako
50-esrasoner
51-evrimmm
52-eyetkiner
53-esra naz
54-fatma kurban
55-fato83..
56-fatoş1982
57-fındık80...............
58-figen26
59-fleeflame
60-firuzem
61-ggaye
62-gonca778
63-gökçe23
64-gözek..................
65-gözlüklü
66-gülcannnnn
67-gülten
68-gülüm12
69-gönülyarası
70-hamiyet doğru
71-hatice27
72-hilalnur
73-h.mine
74-hülliş
75-kamişko
76-kapkara
77-karagözlü
78-karabiberim
79-kuba
80-kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
81-kurnaz
82-kuzuum
83-laren
84-lajoconde
85-limon
86-liligum
87-loveactually...................................... ..................................
88-lusin
89-medura
90-mazbut
91-mahinur
92-mehay
93-mekselina86
94-mervess
95-minikserçe
96-minos
97-miki.
98-miss polat
99-morgül
100-moon sunn
101-mum ağacı
102-nal
103-nazlııı (tatlım geçmiş olsun bundan sonrası için herşey güzel olur inşallah)
104-nefisem
105-nesgül
106-neslihan 38
107-nevinırmak
108-nevrosky
109-minehayat
110-minervaduygu
111-mumudihaba
112-nix
113-onuseviyorum
114-oburşirin
115-özgürce
116-özlemimsin
117-paylaşım
118-pembekordon.........umutlar temmuza kaldı
119-perçe
120-peteknur
121-pıtırcık
122-parıl
123-rabiş
124-rapunzel26
125-rem
126-rockwell roscitak
127-roselenda
128-sarı şeker
129-saruboceq
130-seherim
131-sema69
132-sselda
133-selcenuguz
134-seleney
135-selinx
136-*sennur*
137-*serpilla*
138-sevdagül.......................geçmiş olsun canım bir dahaki sefere mutlaka hayırla inşallah
139-sultan49...................hayırlısı ne zamansa .....
140-supremunvale
141-smhsmh.. ..............
142-silgi
143-swethome
144-şirine
145-tavşanlı
146-tiviti
147-tuana3434
148-tuba_cüneyt
149-tutku03
150-türlü türlü.
151-uğur ve eylül
152-umudumsensin
153-umutvar
154-vezikül..
155-what a woman want?
156-vahşi kedi
157-yaren07
158-yarencan.
159-y.m.i.n
160-yakaryos
161-yasemennnn ...........geçmiş olsun bi tanem biir gün mutlaka hayırlısıyla unutma
162-yastev
163-yazgülün
164-yazel
165-yeşimcik
166-yohannes
167-yumurtalı ıspanak
168-yumyum..................(kısmet ne zamansa)
169-z@z@.....................(nisan)
170-zeyno
171-zeyno:)
172-beyaz46
173-zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ..............................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..............................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..........................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .............................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .............................HAMİLE(6)
hasret............................................ ..............................HAMİLE(7)
gülen............................................. ..............................HAMİLE(8)
sefil............................................. ................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ..........................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ............................HAMİL E(12)
BuRCuCuKkK........................................ ......................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... ...........................HAM İLE(14)
travon............................................ ..............................HAMİLE(15)
nazlımelek........................................ ............................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ........................HAMİLE(17)
roselenda......................................... ...............................HAMİLE(18)
y_onay............................................ .................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... ....................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ..................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .....................................HAMİLE (23)
sende hoşgeldin zuhalcim....inşallah tedavilerin sonuç verir....a.s.

yeniden diye bir sızmış aramıza herkes tanıyormu ne?CADIARZU aaaa kim acaba..CADIARZU.varya yazı tarzından anladım sen olduğunu jeyyarcanım aramıza hoşgeldin yenidena.s. kız bari 2 y'li bir üyelik açsaydın kendine "belenayy"gibi tuhaf oluyor böle..ama olsun bunada alışırız herhalde:1hug:

sultan kızzzz bende o dediğin akıntıdan her ay 1 hafta falan kesin oluyor...bu yumurtlayıncamı oluyormuş.....aaa bak iyi oldu öğrendiğim.....adetim düzene girdi ama acaba bende mi kullansam şu karışımdan....pekmez tarzı bişeymi bu karışım...yoksa ıhlamur gibi demlenen bi şeymi?mutlaka yaz canım....

günyadınnn alincimmmmm... nasılsın adet olabildinmi hayatım...?
kızlar karışımın formülü bugün elime geçicek kocişe söyledim bugün aktara uğrayacak...karışım kaynayan suya atılıyor ve 2 dakka demleniyo ama tadı çok acayip:uhm: ben burnumu tutup içiyorum ama işe yaradı hamile kalmasamda yumurtladığımı biliyorum hiç olmazsa :1rolleyes: neyse kızlar bugün elime geçsin ilk iş bu raya tarifi yazıcam...

Sultancım sanırım ben menepoza girdim hala regl olamadım bugün 41. gün. 41 kere maaşallah bana. Bakalım ne zaman olacağım. Canım sıkılıyor bu işe ama en çokta kaybettiğimiz zamana yanıyorum. Resmen haziran ayını boşa harcadık.

canım bende senin gibi oldum bi defa 2 ay regl görmedim artık patlama noktasındaydım... en sonunda oldum ama öyle bir oldum ki... canım sen gene boş geçirme bu ayı benim annem her zaman der adetiniz geçerse gebelik yoksa bile tutma ihtimali her zaman var yani o gecikmenin üstüne hamile kalabilirmişiz...

X