Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Belenay'ın sorunu çözülemedi değil mi hala? Süar'da giremiyor artık. Çok merak ediyorum bebişinin cinsiyetini...

belenay yazıyor"ekle alincim selam nasılsın durulaytuğ claire moon_soon bahar34 daha kimler varsa hepinize günaydın nasılsınız şekerler claire sonuca az kaldı bende heyecanlandım bak senin için hayırlısı olsun alincim hayıt tohumu kullandım işe yarıyor gibi yarım tatlı kaşığı hayıt tohumunu eziyorum fazla ezilmiyor sert ama olsun ezildiği kadarı yeter bir bardak kaynar suyun içine at demlensin 5-10 dakika sonra süz ve iç yanlız tohumu kaynatma kaynamış suya at demleme usulü yani şifa olsun canım arkadaşım"
kızlar belenayın yazdıkları bunlar şimdi yazdı sorununu çözememişler

belenay yazıyor"ekle alincim selam nasılsın durulaytuğ claire moon_soon bahar34 daha kimler varsa hepinize günaydın nasılsınız şekerler claire sonuca az kaldı bende heyecanlandım bak senin için hayırlısı olsun alincim hayıt tohumu kullandım işe yarıyor gibi yarım tatlı kaşığı hayıt tohumunu eziyorum fazla ezilmiyor sert ama olsun ezildiği kadarı yeter bir bardak kaynar suyun içine at demlensin 5-10 dakika sonra süz ve iç yanlız tohumu kaynatma kaynamış suya at demleme usulü yani şifa olsun canım arkadaşım"
kızlar belenayın yazdıkları bunlar şimdi yazdı sorununu çözememişler

Sultancım iletirsin artık belenay'a. Canım arkadaşım inşaallah bir an önce sorunun çözülürde sana kavuşuruz. Hayıt otunu bu akşamdan itibaren içmeye başlasam olur mu yoksa regl olmayı bekleyeyim mi? Bir de günde kaç defa içeyim.

adet başllayınca başlayabilirmissin tubacım belenay öyle dedi.. buarada misafir olarak girip yazdıklarımızı okuyor.. istediğinizi yazın o görüyo bizi...her ne kadar yazmasada :)) tubacım günde üç defa aç karnına içecekmissin bi sonraki adetine kadar içebilirmissin hiç bir yan etkisi yokmuş hamileler bile içebiliyormuşşş...bide devamlı iç yaniii... belany diyor

günaydın aradaşlar ben yeni üye sayılırım sakıncası yoksa sorabilirmiyim yararı nedir bu hayıt otunun banada bilgi verimisiniz

evet zuhal öyle diyorlar, ama ben çok da düzenli kullanamıyorum bunları ya, aslında içmek lazım başlayınca da düzenli kullanmak lazım, bi de bunlardan mucize beklememek lazım ki zaten etkisini en erken 2 ay sonra göstermeye başlıyormuş, bu yüzden işe yaramadı diye bırakmamak lazım benim yaptığım gibi :)
Belenaycım okuyabiliyorsun demek yazdıklarımızı, ben de sana sevgilerimi gönderiyorum dilerim en kısa zamanda sorun çözülür ve sen de tekrar aramıza dönersin....

alincim bunuda belenay yazdı :"alincim canım benim iç iç şifa olsun bak bazı arkadaşlar 2-3 günde etkisini görmüş ayrıca nette okumuştum kadınların hayatlarında kullanabileceği en şifalı bitki olduğunu eskiden beri tedavi amaçlı kullanıldığını çok güzel bir hormon dengeleyici olduğunu söylüyorlar tabi şifa Allahtan bunlar birer vesile"

Belenayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canım benim seni çok özledik hayatım. Özel mesajlara yazabiliyor musun bari? En azından oradan yazışıp seninle hasret giderelim. Ben bu otu çok ciddi kullanmayı düşünüyorum. Sadece bebek için değil içtiğim hormon ilaçlarınının etkisini azaltmak için de istiyorum.Durulcum Süarın kızı olacak bence ama tabi en önemlisi hayırlı evlat olması.

hehehe belenayımıza kavuştukkkk sonunda pardon pardon yenidenimize kavuştukkkkk ohhh beeeee
hgggggggggggggggggggggggggg

Neyse artık kendi başımızın çaresine bakıp sorunu çözdük. Artık yine bizimle berabersin. Kızlar bence telefonlarımızı birbirimize verelim de acil durumlarda haberleşelim diyorum.Ne dersiniz? Gerçi sultan ve belenay kk haricinde de görüşüyorsunuz sanırım siz.

slm kızlar bısey sorcam sızlere ben 5. ayda hormon testı yaptım ve dr hersey normal dedı 3 ay daha bekle hapa baslarız dedı bende o an stresten bsıey soramadım acaba ne hapı vercek

X