Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım ben burdayım durulcum bu arada belenayın çok selamları var herkese sorunu hallolmamış daha..

iyi muhabbetler kızlar....nasılsınız???????
Alincim çok sevindim tüp bebek düşünmene inşallah hayırlısıyla ilk denemede tutar:))))))))

hg baharcım nasılsın ... ellerine sağlık listeyi düzenlemissin aslında listededen çok hamiş çıktı da gelip söylemediler daha çoğalacak yaniii..

düzenlemeye çalıştım gecenin bi köründe...:))))))dimi yaaa...ben görüyorum bazen hamişler bölümünde ama haber vermemişler...çok kalabalıkmış listeye ya 171 kişi sayınca offf dedim ne kadar çokmuşuz:KK43:((((((((((((

canım ellerine kollarına sağlık ama dediğim gibi daha çok hamiş var aslında gelip söyleseler listemizde azalacaktı ama... neyse artık ben gördüklerimi düzeltecem sende listede ismi olan hamiş görürsen düzeltirsin...

sağolasın canım hepimizin eline koluna sağlık:)))))tamam bende görürsem mutlaka düzelticem

kız bahar ben 1 ay erken evlenmişim ne güzel hemen hemen aynı zamanda evlenmişiz inşaallah bebek haberimizide birlikte veririz canım aynı anda hamiş oluruzz göbüşleri tokuştururuz hehe :))

:roflol::roflol:hadi yaaa hiç dikkat etmemiştim...ağzından bal damlıyo kısss...hele bi hayırlısıyla hamile kalalımda tokuştururuz anacım:sm_cool:sen evlendiğin zamanlardamı başlamıştın çalışmalara:asigim:şunun için soruyorum eğerki o zaman başladım dersen ümitlerim suya düşcek:eek:klava:hemen bu ay doktora gidicem...ben bekliyorum 7 ay olsun da öyle gidiyim doğal yollardan olur belki diye...:çok üzgünüm:

evet var duru yaaaa.....unutuyorlar galiba bu listede isimlerinin olduğunu:))))bende ikl size haber vermeyi düşünüyorum tabi eşim benden önce öğrenmezse:))))

valla baharcım evlendiğim günden beri hiç korunmadık başlarda hani neden olmuyor diye pek üstelemedik ama şimdi çok istiyoruz...yani iki yıl bitece ağustosta
durulcum evet haber vermeyenler var yani takip etsek aslında listeden düşürebilirdik ama nasıl takip edelim hepsini birden...

sultan nerdesin kızzzz...bi soru sorduk hala cvp vericen:))))))))ben geçen gün bir kaç tanıdıktan duydum kızlar diyorlarki bizde hemen hamile kalmadık...6-7 ay falan sürdü..şimdi tabi herkes bir olamaz...ama ne biliyim umutlandım onlar öyle deyince....benimde 6 ay doldu 1 ay daha beklesemmi doktora gitmek için....bide doktor ilk aşama olarak yumurta çatlatması falanmı veriyor?????????

anladım canım bu arada sen benden 3 ay önce evlenmişsin..ben kasımda evlendim:)))))

Bekle Baharcım zaten muhtemelen doktor da sana 1 yılı geçince tedaviye dayalı işlemler için gel diyecek, 1 yıldan önce pek ciddiye almıyorlar, benim de çevremdeki çok insan korunmayı bıraktıktan ya da hiç korunmadıktan 7-8 ay sonra hamile kaldı, belki de normal süreci işliyordur, doktora falan gerek kalmadan hamile kalırız inşallah....

Ben listedeyim arkadaşlar haber vereyim dedim hamile değilim her zaman ki gibi. 9 Nisan da Laparaskopi oldum doktorum 2-3 ay bekle demişti hala tık yok bu ayda 3-4 gün sonra belli olacak. Tabi adetin siniri var üzerimde o yüzden çok umutlu değilim. OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

Ben listedeyim arkadaşlar haber vereyim dedim hamile değilim her zaman ki gibi. 9 Nisan da Laparaskopi oldum doktorum 2-3 ay bekle demişti hala tık yok bu ayda 3-4 gün sonra belli olacak. Tabi adetin siniri var üzerimde o yüzden çok umutlu değilim.

Son düzenleme:
zaten doktorda 1 yıl sonra gel demişti durucum...ama çok sabır isteyen bir durum biliyosun her ay aynı sıkıntı......benimde tek istediğim o zaten tedaviye gerek kalmasın ama gerekirsede tedavi görürüz.Allah bir hastalık verdiyse şifası mutlaka vardır....iş onu sabırla arayıp bulmakta.....inşallah şöllee peş peşe haberler veririz..inşallah

anladım baharcım... valla ben temmuzda çatlatma iğnesi kullanıcam bakalım... hayırlısı...bu arada aktardan aldığıom ilacı günde üç defa kullanıyorum bakalım onun ne kadar etkisi olucak bekjliyorum...ama çok iğrenç bir tadı var... :))
beyazcım hg canım sıkma canını geçmiş olsun buarada Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inş...

sultan nerdesin kızzzz...bi soru sorduk hala cvp vericen:))))))))ben geçen gün bir kaç tanıdıktan duydum kızlar diyorlarki bizde hemen hamile kalmadık...6-7 ay falan sürdü..şimdi tabi herkes bir olamaz...ama ne biliyim umutlandım onlar öyle deyince....benimde 6 ay doldu 1 ay daha beklesemmi doktora gitmek için....bide doktor ilk aşama olarak yumurta çatlatması falanmı veriyor?????????

canım meraba benimde altı aydır olmuyodu geçen ay doktora gittim. bana klomen ve progestan verdi kullandım geçen ay ama yine olmadı. bana yumurta tembelliği var dedi. bana iğne vermedi. klomen verip büyütüp doğal yolla çatlamasını bekleyelim, iğne için erken dedi bilgin olsun.

anladım baharcım... valla ben temmuzda çatlatma iğnesi kullanıcam bakalım... hayırlısı...bu arada aktardan aldığıom ilacı günde üç defa kullanıyorum bakalım onun ne kadar etkisi olucak bekjliyorum...ama çok iğrenç bir tadı var... :))
beyazcım hg canım sıkma canını geçmiş olsun buarada Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inş...

inşallah çatlar yumurtalar sonra içeriye girerler içlerinden en kalitelisi döllenir....3-4 gün adet gecikmesi .sonraaa azcık mide bulantısı ...hemen bir test alırsın aaaaaa pozitif:)))))):emir_bebek:sonra şenlendirirsin burayı ve evini hayırlısıyla inşallah:emir_bebek:

X