Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
belenay...........................(2 mart hadi hayırlısı bakalım)
blackrose23.....................( 12 mart )
bengüsu
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(23 mart)yeni tarih
cano77
derram
didipırçık.........(hiç ümit yok-nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.............................25 MART(MALESEF BENDE MARTA KALDIM)
durulaytug........................(25 subat)tahmini
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26............................ yeni eklendi :))
evrimmm....................................(11 mart)
fatma kurban
figen26
ggaye
g sezen
gökçe23
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülten.......................10 mart
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975..................22 şubat
kançiçeğim (hoş geldin canım)
karagözlü
karabiberim...............14 mart
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı (21 mart)bugun hasta oldum offf offff
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2
rockwell.......................................... ....12 Mart
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49.......................................... ...........6 mart
süar .................................................. ........ 27 şubatttttt
smhsmh
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno

süarcım iki gün sonramı hamile haberini alacaz canım şimdi gördüm....ayy bende heycanlandım bak şimdi:)

inşallah canım benim hamileyim haberini veririm adet olursamda zaten hemen aşılama olacak

Ben de endometriyozis nedeniyle çikolata kisti vardı. Ama laporoskopi ile alındı. Geçen ayda rahim filmi çekildi, hormon testleri yapıldı. Hamile kalmamam için hiç bir sebep yokmuş. Ama 1 yıldır olmuyor işte. Bu ay klomen kullandım. Şimdi çalışmalara devam ediyoruz. Senin sorun ne?

kızzzzzlar hani doktorlar bazılarımıza sorun yok bebek olur diyorda bizimde bebeğimiz olmuyor ya bunun sebebi tamamen psikolojik bir çok kişiden duydum hamile kalmayı aklımdan çıkardım hamile kaldım diye aslında bu kısırlığı biz tetikliyoruz biraz rahat olsak düşünmesek bu iş tamam ne dersiniz

a.spsikolojinin çok etkili olduğunu gerçekten biliyorum ve inanıyorum...Kesinlikle rahat olmalıyız.Çocuk konusunu kafamızdan çıkarmalıyız.Fakat bunu malesef YAPAMIYORUZ senağlama

haklısınız arkadaşlar psikoloji çok önemli ama biz düşünmemeye çalışsak bile çevremizdeki insanlar mutlaka hatırlatıyorlar onlara ne demeli peki

kulaklarını tıkıcaksın güzelim bebeği onlar değil sen doğurcaksın onlara ne :eek:klava:söyleyenlere siz doğurun de ben dışardan gelen tepkilere pek aldırmıyorum benim derdim kendimle kendime söz geçirsem dışardakiler dış kapının mandalılülülülülülü

kesinlikle katılıyorum..psikoloji çok önemli.benim arkadaşım ilk gebeliğinde hazır değilim diye aldırdı.ikincisi karnında öldü ve yine kürtaj oldu.sonra iki yıl uğraştı olmadı.sorunu yoktu ama hamile kalamadı.tedaviyi bıraktı ve hamile kalamayacağına inandı.bir ay sonra hamile kaldı şimdi bir çocuğu var ve ikinciyi düşünüyor....ama unutmak ne mümkün çünkü hergün ben dr. gidiyorum yumurta takibi yapılıyor yok iğne yok çatlatma gelde unut

kızlar başaran nasıl başarıyor bizde yapabiliriz bizde unutabiliriz kafamıza takmaya biliriz valla benim eşim çok rahat onun bu rahatlığı beni rahatsız ediyor adamın umrunda değil yada öyle gösteriyor olursa allah veririse olur takınca oluyormu diyor omu haklı benmi bilemedim

kızlar başaran nasıl başarıyor bizde yapabiliriz bizde unutabiliriz kafamıza takmaya biliriz valla benim eşim çok rahat onun bu rahatlığı beni rahatsız ediyor adamın umrunda değil yada öyle gösteriyor olursa allah veririse olur takınca oluyormu diyor omu haklı benmi bilemedim

Neyseki benim eşim gibi birileride varmışsırnaşık şey
Aslında onlar en iyisini yapıyor .Bazan eşim gibi olmayı kafaya takmamayı çok istiyorum ama olmuyor işte.Evden çıktıgımda her yer çocuk.Bizim apartman mübarek kreş gibi her evde 2 çocuk var.Onları görünce bende hevesleniyorum sonra niye benim olmuyor diye üzülüyorum.

Neyseki benim eşim gibi birileride varmışsırnaşık şey
Aslında onlar en iyisini yapıyor .Bazan eşim gibi olmayı kafaya takmamayı çok istiyorum ama olmuyor işte.Evden çıktıgımda her yer çocuk.Bizim apartman mübarek kreş gibi her evde 2 çocuk var.Onları görünce bende hevesleniyorum sonra niye benim olmuyor diye üzülüyorum.

aslında erkekler doğum yapabilse valla bu rahatlıkla benimki hemen hamile kalırdı şimdi bebeğimiz1,5 yaşında olurdu:roflol::roflol::roflol:

valla aynen benım esımde oyle dusunun doktorun verıdgı 3 gun ılıskının 1 gununde ılıskı yasadık vede onun boyle yapması benı cok uzuyo soyluyorum ona bana destek olman lazım dıye yorgunum kızma bana falan dıyo tabıkı bende ıstıyorum bebekımız olsun dıyo ama sankı ıstemıyomus gıbı gelıyo bana :KK43:

valla aynen benım esımde oyle dusunun doktorun verıdgı 3 gun ılıskının 1 gununde ılıskı yasadık vede onun boyle yapması benı cok uzuyo soyluyorum ona bana destek olman lazım dıye yorgunum kızma bana falan dıyo tabıkı bende ıstıyorum bebekımız olsun dıyo ama sankı ıstemıyomus gıbı gelıyo bana :KK43:

canım yaaa aynen benimki de öyle bi de bizim dr 3 gün boyunca sabah aksam veriyo ama bizimki okadar rahat ki napıyım ttutmazsa tutmaz ne kafana takıyon diyo

aynen ya ama cok gucume gıdıyo onlar bıze destek olmayınca bız ne yapcaz sırf oyuzden aglıorum :KK43:

X