Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

oh valla en güzeli sanki kafaya takınca bir adım öne geçiyorsun, kocişinle aranız iyi olsun da herşey olursa olacak aferim sana

:1hug: değilmi mühendis ablaaaa koyverdik gettiiiiiiklava: seninkiyle aranız nasıl ne alemdesiniz... durulaytuğ..

geçmiş olsun sultncım yaaaaabaşdönmesinin yanında mide bulantısı da var mı acep?fisfisfis

valla canım hemde acayip heralde üsüttüm sabah saçlarımı kurutmadan çıktım canım ondan oldu benim bünyem hassastır hemen etkileniyorum canım...

durulaytuğ canım okadar güzel bir dua etmişşin ki rabbim kabul etsin lütfen birbirimiz için herzaman dua edelim bilirsinizki müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı dualar kabul olurmuş kızlar dualarım herzaman sizinle hayırlı cumalar

travon canım geçmiş olsun allah büyüktür vardır bundada bir hayır..mevlam daha büyük acılar göstermesin..bugünlerde geçer içini ferah tut..bitane olmuş ya geriside gelir inşallah..çevrendeki insanlarıda takma kafana her insan ettiğini bigün bulur...

herkese hayırlı cumalar hepinizi çok seviyorum allah kalbinizin içindeki tüm güzellikleri nasibetsin (tabi hayırlı olanları).......

selam kızlar bakın sözümü tutuyorum artıkın bu gadder ayrı durmak yoookkk..durulaytuğ hoşbuldum canım gerçektende burdaki arkadaşlıklar alışkanlık yapıyor insanda..sultancım bende sizleri özledim kız. hep merak ettim acaba listeden çıkan oldumu diye ..haa bu arada ebruşş arkadaşımıda tebrik ediyorum Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bebişine kavuşur umarım..tabi darısı da bize bu aradaa ..Rabbim bu mübarek cuma gününde yapılan duaların cümlesini kabul etsin inşallah.görüşmek üzeree

Sultancım çok şükür bizim aramız pek iyi, artık çocuk mevzusunu da çok fazla açmıyoruz aramızda, sadece böyle tv de falan filmlerde bebek görürsek bi bakışıyoruz kısa bir yorum o kadar, eşim zaten öyle rahatki olacak diyor ve sen üzüldüğünle kalacaksın, hadi bakalım inşallah, pek bir temiz kalplidir benim kocam, inşallah onun dediği gibi olur, o öyle konuşunca benim de içime bir huzur doluyor valla ne yalan söyleyeyim, olur inşallah her isteyenin, herkesin....

slm kızlar ınsallah allah ısteyen herkese nasıp eder. Her ay beklemekten acaba mı demekten bıktım, onun ıcın artık bende hıcbır seyı acaba hamılemıyım dmeye yormuyorum, ama şu ıkı gundur nasıl bır mıde bulantısı bıde bas donmesı ama ıkısıde aynı anda oluyo bıde hep bu saatlerde ama sanırım yorgunluktan bırde bacaklarımda bı ılgınc agrı var nasıl anlatsam bole ayak bıleklerımden parmaklarıma kadar tuhaf bısey mevsım degısıklıgınden galıba dengem bozuldu :bbo:sırnaşık şey

sselda valla en iyisi boşa umutlanma ama bir arkadaşım da hamile kaldığında diğer belirtilerin yanında bacaklarının feci şekilde ağrıdığından bahsetmişti, hadi hayırslısı olsun hepimiz için, güzel haberler verirsin inşallah....

ınsallah canıım ama hıc umudum yokk 11 ay oldu bısey yok bakalım artık kısmet demekten baska carem yok, evlenelı 17 oldu bebısı bekleyelı 11 ay, canı ıstedıgı zaman gelsın bız beklerız laelaelaelaelaenaniknanik

Günaydin Kizlar Nasilsiniz Bakem.klava: kızlar ben sizsiz duarmıyorum yaaaa.... kızlar dün akşam kocişime ne pastalar börekler yaptım bi görseni ağzınız sulanırdı... yerimseniben kızlar dün akşam üstü balkonda oturruyoduk birden karşı binada bi kız çocuğu daha bir yaşındaydı teyzeleriii... ama bi tatlı sormayın beni tanımadığı halde bana ne cilveler ne gülücükler atıyordu.. bayıldım valla bana kanı kaynadı çocuğun remen annesi her içeri alışında tekrar balkona bana cilve yapmaya çıkıyorduuu.. çok hoştu... eşime anlattım dediki inşaallah kendi yavrumuzu da sevecezzz... YARABBİM BİZE HAYIRLISIYLA ANNELİK DUYGUSUNU TATTIRSIN....a.s

günaydın kızlar nasılsınız hergün yazılarınızı okuyorum ama yazamıyorum burası yoğun iyisinizdir umarım benim pek keyfim yok belim ağrıyor gözlerim problemli en önemlisi eşim yanımda yok ona canım sıkılıyor taaaaaa pazartesi gelecek bir hafta zor geldi ya bi daha bende gitcem peşinden olmuyor böle sizlerde olmasanız iyice çökeceğim yani iyiki varsınız canlarım benim hepinizi çok seviyorum
bizim liste durdu haziranımı bekliyor acaba patlama yapmak için ne dersiniz

yeter yaaaa yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr artık dayanamıyorum neden allahımm neden ısyan etmek ıstemıyorum ama ben cok yoruldum yıne reglı oldum, azonce gordum reglı olmusum ınanın lavabodan cıkamadım kendıme gelemedım, okadar sınırlıyımkı bole ıcım bı tuhaf, tam 12 ay oldu ama hıcbukadar öfkelenmemıstım,uzulmemıs,hayal kırıklıgına ugramamıstım cok koarısık duygular ıcındeyım, gecen ay doktora gıtmıstım reglının 3. gun gel hormon testlerı yapalım dedı, gıdıcem bakalım pazartesı gunu ınsallah sonuclar guzel cıkar senağlamasenağlamasenağlama

merhaba arkadaşlar nasılsınız bakalım.allah ım hepimizin dualarını kabul etsin .güzel ve mutlu günler bizim olsun....

merhaba kızlar..bugün geciktim dimi? amin özlemimsin...inşallah bizler de hamişler listesine kayacaz..
Allah hepimizin gönlüne göre versin..

canım benim yapacak bişey yok inanki.bizde geçirdik o günleri..ve hala hamileliğim korkuyla geçiyo.acaba bebişim beni bırakacakmı diye.ancak kucağıma alınca inanırım heralde.YÜCE RABBİMİN BİLDİĞİ BİŞEY VAR DEMEKKİ.DUA EDELİM ELBET BU GÜNLER DE BİTECEK.ALLAHIM HEPİMİZE ANNELİĞİ NASİP ETSİN.GÖNLÜNÜ FERAH TUTMAYA ÇALIŞ.

canım sabır birazdaha..bu durumu yaşayan tek kişi değilsin yani yanlız değilsin..ben 4 yıldır her reglimde üzüntü çekiyorum ama bigün olsun isyan etmek aklımdan geçmedi büyük bi sabırla allahın bana bebeğimi nasibedeceği günü beklliyorum..gönlünü ferah tut canım olucaktır bigün sinirlerini şimdiden yıpratma...

kızlar bakıyorumda yin umutsuzluğa kapılmışız hayırdır site girmiyorum yazmıyorum diye yokluğumdan istifade edip yine umutsuzluğa kapılmışsınız burdayım veeeeee buna izin vermem sakın sselda canım sakın isyan etme sabır bir gün olacak bende 2 yıldır bekliorum biri bana iki yıl hamile kalamıcaksın dese gülerdim herhalde ama bak oldu işte bende çok üzülüyordum adet oldum diye ama artık takmıyorum kızlar adet olmakta güzel okuyun sitede hiç adet görmeyen geç gören hatta erken yaşta menepoza girenler var yapmayın lütfen biraz sabır şükürki adet görüyorsun buda ümidin var demektir hiç takmayın allahın izniyle hepimizin bebişi olacak yetrki sabredelim dimi şekerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…