Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

nasılsınız kızlar canlar gelmiş hoşgeldin süarcım çok sevindim seni burda görmeye özlemişim he
claire sende hoşgeldin ne güzel tatil yaramışyi iyi sevindim
g_sezen canım çok sevindim yani kız teyzesi oluyoruz yani allahım nazarlardan korusun
durulaytug sen nasılsın bakalım kendine iyi bak
biopelin canım sen nasılsın bakalım
elifyaren hoşgeldin aramıza kalbindeki tüm güzel dileklerin gerçek olsun inşallah

kızlar unuttuklarım kusura bakmasın hepinizi çok seviyorum rabbim hepimiz hakkında hayırlısını nasip etsin amiiin
belenaycım..hastayımm..:1no2: daha yeni girdim foruma..kafam kazan gibi..grip mi oluyorum ne..sen nasılın bakalım?
işe de gidemedim bugün..
herkes iyidir inşallah...herkese selamlaaaarrrr a.s.

biopelin geçmiş olsun bu sıcak havalarda da hastalık hiç çekilmez valla, inşallah en yakın zamanda iyileşirsin...

Sorma pelin bazen ben de o kadar çok özlüyorum ki evde olmayı işte hamile kalıp doğum iznimi kullanırken bol bol evde olucam :))

nasılsınız kızlar ben pek giremiyorum gözlerimde sorun var baş ağrısı yapıyor anca girip bakıyorum kızlar ne yapmış diye biopelin geçmiş olsun canım allah şifalar versin

kızlar hepinizi seviyorum

:a015: merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir ama ben hiç iii degilim 3 gün önce boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum yani hamile dgilim artık ,oysaki ne umutluydum ama olmdı bu arada beni hamişlerin listesinden çıkarabilirsiniz:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
rabbim tamamına erdirmeyi nasip etmedi allah kimseye vermsin herşey nasip işte sen istedigin kadar iste olmayınca olmuyosenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

durulaytuğ ve biopelin kızlar sizlere çok teşekkür ederim iyiki bu siteyi keşvettim ve sizleri tanıdım allahın izni ve sizin desteğinizle inşallah bu zor günlerimi sayenizde daha kolay atlacagım daha çok yeni olduğu için fazla bi bilgim yok ve kafam çok karışık

:a015: merhaba arkadaşlar umarım herkes iyidir ama ben hiç iii degilim 3 gün önce boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum yani hamile dgilim artık ,oysaki ne umutluydum ama olmdı bu arada beni hamişlerin listesinden çıkarabilirsiniz:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
rabbim tamamına erdirmeyi nasip etmedi allah kimseye vermsin herşey nasip işte sen istedigin kadar iste olmayınca olmuyosenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Selam canim. Hatirliyorum senin hamis oldugunu. Uzulme diyecegim canim ama care degil biliyorum. Yinede icini ferah tut. 2-3 ay dinlenirsin sonra yine denersiniz. Ilk denemelerde boyle seyler cok yaygin artik duyuyoruz forumda ve etraftan. uzulme tatlim. En kisa zamanda saglikla hamis kalman diilegiyle :1hug:

rockwell canım saol böyle teselliler inan okadar ii geliyoki insan yanlız olmadını anlıyo inanmak zor oluyo ama yinede alışmaya çalışıyorsun aslında ben yanlız kalınca kendimi toparlamya çalışıyorum zorladığım bi an varki benim görümcem 2. çocuguna hamile allah tamamına erdirsin ama yaptıgı naz çok gücüme gidiyoo hiç karşılaşmak istemiyorum bide nispet yaparmış gibi aşermesi yokmu kayınvaldemi görmelisiniz ozaman kaçıp gidesim geliyo, bilmem nasıl daynırım artık görümcem dogursun bana bırakır bebegini gider çalışır bide bakıclık bekler çünkü daha önce yapmıştım ogluna sonra pişman ettiler yanii düşününce sinirim tepeme çıkıyo :kızgın:ama nediyim allah büyük .......

rockwell canım saol böyle teselliler inan okadar ii geliyoki insan yanlız olmadını anlıyo inanmak zor oluyo ama yinede alışmaya çalışıyorsun aslında ben yanlız kalınca kendimi toparlamya çalışıyorum zorladığım bi an varki benim görümcem 2. çocuguna hamile allah tamamına erdirsin ama yaptıgı naz çok gücüme gidiyoo hiç karşılaşmak istemiyorum bide nispet yaparmış gibi aşermesi yokmu kayınvaldemi görmelisiniz ozaman kaçıp gidesim geliyo, bilmem nasıl daynırım artık görümcem dogursun bana bırakır bebegini gider çalışır bide bakıclık bekler çünkü daha önce yapmıştım ogluna sonra pişman ettiler yanii düşününce sinirim tepeme çıkıyo :kızgın:ama nediyim allah büyük .......

Evet canim aynen dedigin gibi allah buyuk. Benimde cevremde cok 2. ve 3. cocuguna hamile kalan var. Bide kosa kosa gelip bana soyluyorlar dedigin gibi masus yapar gibi. Ama olsun diyorum allah buyuk diyorum bende. Napalim canim bizimde kaderimiz beklemekmis. Birgun olacak elbet. a.s.

Merhaba Canlarim.doktordan Yeni Geldim.bebişimin Kalp Atişlarini Gördüm.allah Im Sen Ne Büyüksün Ya Rabbim.bunada şükür.çok Güzel Bir Duygu.allah Im Herkese Nasip Etsin.alla Im Benimkinide Herkesinkinide Kucağina Almayi Nasip Etsin.öpüyorum Hepinizi

selam güzeleer yaklaşık on gündür siteye giremedim. 19 mayıs tatili falan derken epey kafa dinledim..ailemin yanına gittim gelir gelmezde okul işlerine daldım yani. malum okulların kapanmasına 3 hafta kaldı işler birikti offff...neyse yinede bi kaçamak yapıp nete giremediğim günlerde neler olmuş okudum hepsini..

öncelikle sultancım ve süarcım her zaman benide hatırladığınız için size teşekkür ederim canlarım.siteye çok sık giremesemde gönüller bir olsun dimi ama a.s.umarım iyisinizdir..

travon arkadaşım çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda tekrar hayırlı bir hamilelik nasip eder inşallah.

özlemimsin senin adına çok sevindim kalp sesini duyduğun gibi sıcaklığınıda duyarsın kucağına aldığın zaman inşallah..

claire sen nasılsın umarım iyisidir.veee belenay, listemizin moral kaynağı tedavin nasıl gidiyor inşallah bir an önce iyileşirsin canım..ve adını sayamadığım diğer arkadaşlarım herkese selam olsunn

YOK YAA BİR DAHA BU KADAR AYRI KALMIYCAM SONRA BİRİKİYOR ÇOK GEVEZELİK EDİYORUM BÖYLE İŞTE..:enbuyukkk:

nasılsınız kızlar ben pek giremiyorum gözlerimde sorun var baş ağrısı yapıyor anca girip bakıyorum kızlar ne yapmış diye biopelin geçmiş olsun canım allah şifalar versin

kızlar hepinizi seviyorum
saol canım..hafifi bir grip geçiriyorum galiba ama yarın işe gidebilirm herhalde..
herkesi çok öptüüüüüüüüüümmm....a.s.

günaydın kadınlar klübünün değerli kadınlarııııı .......:sm_cool: ben kocişime kavuştum beni çok özlemiştiiiiiiiii:asigim::1hug: bu aara cuma duamızıda ihmal etmeyelimm..
RABBİM BU GÜZEL CUMA GÜNÜNDE HERKESE SAĞLIKLI HAMİLELİK GEÇİRMEYİ VE SAĞLIKLI HAYIRLI BİR EVLAT NASİP EYLESİNNN.. AMİNNN...
BU LİSTEMİZDEKİ VE BEBEK İSTEYEN TÜM KADINLARA ANNELİK DUYGUSUNU TATTIR YARABBİM....a.s.

Günaydın kızlaaaaar..belenaycım, sultancım ve durulcum nasılsınız bakalım?
ve diğer tüm arkadaşlara da iyi sabahlar...öptüm sizi..
bugün iyileştim işime döndüm ama biraz halsizim idare edicez artık..:1rolleyes:

kızlar günaydınlar hepinize, günaydın pelin, günaydın sultan... Daha diğerleri uyanamadı ya da henüz siteye bakamadı galiba... Moon soon uzun zaman sonunda tekrar hg canım arayı bu kadar açma bundan sonra, ben de yaptım bu hafta ihmal ettim ama olmuyor çok özlüyorum sonra...
Travon, Rabbim sabır versin canım, ama herşey çok güzel olacak sen inan buna bu günlerini kötü bir rüya gibi hatırlayacaksın... Yeterki içini ferah tut...
ve tabii ki cuma duası...
"Allahım bu mübarek günün hürmetine, tüm kalplere ferahlık ve huzur ver, en kısa zamanda bizlere de hamile kalıp bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip eyle... Sana yapılan duları geri çevirmezsin biliriz, ve sen "OL" dersen herşey olur, bunu da biliriz. Gönüllerimizdekini ver yarabbim..." (AMİN)

Evet Kizlar Güzel Bir Gün Ama Benim Tansiyon Düştü Galiba Başim Dönüyorrr Sabah Banyo Yapip çiktim Heralde çarpti Beniii... Biopelin Geçmiş Olsun Canim... Hastada Olsak Mecburuz Işe Gelmeye Ne Yapalim Yapimizda Var çalişan Kadinlarin...
Durulaytuğcum Ağzina Sağlik...moon Soon Cum Yoktun özlettin Kendini
öpüyorum Sizleri..

Yok Canim Artik Hiç Bişeyyi Ona Yormuyorum:mymeka: sıkıldım çünki her seferinde yoruldum daha doğrusu Rabbime sırtımı yasladım ona zaman verirse...fisfisfis
ben kocişle çok güzel vakitler geçiriyorum şimdilerde.... onu çok özlemiştim...:sm_cool:

X