Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yasemencim aradım labaratuarı kadın 2 nin altında dedi...negatifmiş...

canımcım demekki hakında hayırlısı buymuş üzülmene gerek yok kendinde diyosun 7 aylık evliymişsiniz zaten 1 yıl geçmesi lazım güselim allahım inşallah bidahaki sefere verir üzülme bu durumlarda stres sıkıntı üzüntüde önemli beynindende atmaya çalış ve hakkında hayırlısını dile inşallah bi dahaki ay haberini alırız belkide gününden önce yaptıysan çıkmamışda olabilir Şeniz

Sennur çok erken test yaptırmışsın bence. Hamiş bile olsan çıkmaz ki hemen. Bence sabırlı ol adet gününü bekle. Ayrıca daha çok erken değil mi sizin için? Kocanla hayatın keyfini çıkarın sonra olur bebiş.

Evet canım yaa...şimdi onunla ilgili bişeyler okudumda...henüz hcg salgılanmaya başlamamış olabilir diyolar...geç döllenmeden filan bahsetmişler...enim döllenmeden sonra bugün daha 7.günüm...

Alincimm ben 26 yaşındayım hatta nerdeyse 27..eşimde bende 3 4 tane istiyoruz..e anca vakit olur..sanki bi taneyi yapabildikte:)

Sennur Allah gönlünüze göre versin canım.Eşinin de senin de cesaretine hayran kaldım hayatım. Bu zamanda 3-4 çocuk istemek her babayiğidin harcı değil bence. Ayrıca regl günü beklemelisin testlerin sağlıklı sonuç verebilmesi için.

Teşekkür ederim canım..Belki ilkini doğurmak nasip olursa fikrim değişebilir tabi canım...))test yapayımda kurtulayım derken şimdide acaba erkenmi yaptımda olmadıyı düşünmeye başladımm....ben en iyiysi biraz dışarı çıkıp hava alayım..öpüyorum hepinizi...görüşmek üzere...

canlarim selam. ben dun mantar ilaci kullanmaya baslayacaktim fakat doktor ilaci vermeden once hem karaciger fonksiyon testi hemde gebelik testi istedi. zaten adet gunum 5 gun gecmisti. hcg degerim 45 ama negatif dediler. sizce normalmi bu durum. internetten bakiyorum 5 ile 50 arasi 3 haftalik hamile olabilirmis. benim tahminlerime gore bebek varsa 22 gunluk falan. ne yapayim sizce? yani kanda kesin cikarmiydi ya da 45 nasil bi rakam?

En iyisi kafana takma. Baharın tadını çıkar. Gez,kitap oku. Mümkün olduğunca bebek fikrini kafandan at.

Canım doktorun nasıl yorumladı testin sonucunu? Bu arada bence 2 gün sonra tekrarla kan testini,sonuç 2 ye katlanırsa hamişsindir.

rockwel daha önce kisa süren bir hamilelik gecirmistim daha düsük yapitim her gün kan testi veriyordum en son 40 a düsünce doktorum kesinlikle bebek yok demisti belki düsükte olabilirmi seninki acaba

Canlarim alin ve zaza, doktora gosterdim hic bakmadi bile degere. negatifmi hee iyi dedi ve mantar ilacini yazdi. nasi is anlamadim. ben yurtdisindayim canlar biliyosunuz burda oyle turkiyedeki gibi soramiyosun. biraz degisik isliyo isler. zaza demek senin oyle oldu heee? Belki benimkide oyle olabilir demekki. bikac gun sonra yine yaptiramam cunku arayinca tam 1 ay sonrasina randevu veriyolarlar. 3-4 gun bekleyip idrar testi yapcam bide.

rokwelcim yani seni hevslendirmek istemem ama öyle geldi bana benim de kan verdiğimde 0 larda çıkıyo senin bayağı yüksek çıkmış onuniçin heveslendim bian

rok senin bu doktoru hic gözüm tutmadi sen halen adet görmemissin mantar ilacini vermeden önce adet söktürücü vermesi gerekirdi

rokwelcim yani seni hevslendirmek istemem ama öyle geldi bana benim de kan verdiğimde 0 larda çıkıyo senin bayağı yüksek çıkmış onuniçin heveslendim bian

Anladim canim. bana da biraz yuksek geldi atik beklicem biraz. adet gelcekmi bakalim. sonra idrar testi yapcam artik.:sm_confused:

sultancigim gecenlerde bi arkadasinda böyle günü gecmisti idrar testi yapti hamile cikti sonra kan testi yaptirdi negatif cikti megerse iltihap varmis o yüzden pozitif cikiyormus
galiba rockell inkide böyle bisey

rok senin bu doktoru hic gözüm tutmadi sen halen adet görmemissin mantar ilacini vermeden önce adet söktürücü vermesi gerekirdi

evet canim benim hele hic gozum tutmuyo. oooyle suratima bakiyo kadin bos bos hicbi diyalog yok. hic demedi bile hamile degilsen o zaman neden adetin gelmiyo dur bide onunla ilgilenelim falan. izmire gelince guzel bi doktora gidicem artik canim. ne var ne yok ciksin ve adet duzenleyici falan versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…