Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet çıkar çıkar... zazacımsen en yaptın acaba seni de çok merak ediyorum... rokwell sende haber ver merakta bırakmayın bizi :))) meraklı melahat oldum çıktım

evet zaza amerikadayim. biz floridadayiz turk doktor bulamiyorum burda. new york falan olsa belki. birde ben esimin sigortasindan bakiniyorum baska ozel doktora gitmek istesem bi muayene 200 dolar falan bide testler eklenince hersey 500'e patlicak :)

evet zaza amerikadayim. biz floridadayiz turk doktor bulamiyorum burda. new york falan olsa belki. birde ben esimin sigortasindan bakiniyorum baska ozel doktora gitmek istesem bi muayene 200 dolar falan bide testler eklenince hersey 500'e patlicak :)

anladim canim hakkinda hayirlisi olsun

sultan ben bekliyorum halen esim sabahtan beri on kez aradi git test al diye ama yok son güne kadar bekleyecegim bu kez :enbuyukkk:

sevdagül çok sevindim Allah tamamına erdirsin .... nasıl oldu tedaviylemi...zazacım senin kaç gün geçti

hemşehrim hoş geldin ne yapıyorsun
kızlar ben birşey sorcam göğüs uçlarım sızlıyor birde sol kolumun altında sancı var bu nedir ya bilen varmı hangi doktora görünmem lazım cerrahmı jinekolog mu bi akıl verin bide göğüs ucunun etrafında kabarcık gibi küçük küçük bezecikler var onlara dokununca acıyor bende hangi doktora gidceğimi şaşırdım valla bi sorunu halletmeden diğeri çıkıyor rabbime şükür isyan etmiyorum ama bilgi istiyorum aranızda bu durumu yaşayan varmı öpüldünüz
ya ben fazla giremiyorum patronlar başımda bakıyorum sohbet koyu içim gidiyor ama yazamıyorum şimdi gelirler hadi allaha emanet olun hepinizi seviyorum
yazmasamda haberlerinizi alıyorum tatlı şekerler

selam kızlar beni hamiş listesinden cıkartın yani duzeltin artık hamiş degilim dış gebelikmiş düştü bebegim bi dahaki adet tarihimde belli degil bekliyorum kısmet bakalım ne gun olcam optum hepinizisenağlama

belenay çok şükür bende hamileyim benide ekle listeye.3 yıl sonra çok güzel bi haber aldım.

çok sevindim sevdagül.Rabbim sağlıklı hyırlı bir evlat versin inşallah..temmuzda benimde 3 yılı oluyor. ne diyim darısı başıma daha doğrusu darısı başımızaaaa diyorum.aminnnn diyorum:1hug:

selam kızlar beni hamiş listesinden cıkartın yani duzeltin artık hamiş degilim dış gebelikmiş düştü bebegim bi dahaki adet tarihimde belli degil bekliyorum kısmet bakalım ne gun olcam optum hepinizisenağlama

canım benim çok geçmiş olsun..her şerde bir hayır vardır mutlaka inşallah en kısa zamanda yeniden hamile kalıp bebişine kavuşursunn:sm_confused:

çok sevindim sevdagül.Rabbim sağlıklı hyırlı bir evlat versin inşallah..temmuzda benimde 3 yılı oluyor. ne diyim darısı başıma daha doğrusu darısı başımızaaaa diyorum.aminnnn diyorum:1hug:

Bu 3 yıl içinde çok zor günler geçirdim Allaha şükür hamilelik oldu inşallah herşey yolunda gider.Darısı sana olsun canım.

Bu 3 yıl içinde çok zor günler geçirdim Allaha şükür hamilelik oldu inşallah herşey yolunda gider.Darısı sana olsun canım.

teşekkür ederim bakalım bende şuanda gün sayıyorum bu ay klomen tedavisi gördüm çatlatma iğnemi vurundum sonucu bekliyorum 1 haftaya kadar belli olur inşallah .hayırlısını diliyorum rabbimden

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
&ayla&
AYŞECANDAN
ayşe/FB
ayşegül19
alin.........................27 nisan
amway
anatolia_tb
arnavutgüzeli84
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
bucuarda
claire........kısmet ne zamansa bekliyor bakalım bu şeker
cano77
ceyda atalar
cucan
daisy16
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
efsane30..
e-u
elif-26
elizabethtown
emiy
enise85
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (29 NİSANNNN)
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(28 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
hülliş
ilayda 51
kamişko
kançiçeğim ........................1 nisan
kapkara
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuba
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mahinur
mehay
mekselina86.....................5 NİSAN
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlımelek
nefisem...................15 yada16 nisan
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
minehayat
nix
onuseviyorum
oburşirin
özlemimsin
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sema69
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sultan49................(5nisan) yanlış hesap yapmışım kızlar
supremunvale
smhsmh.. ..............(26 nisan)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yasemennnn....................................umut lu
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
y_onay
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
zeyno:)

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)
nazlııı...........................................................................................HAMİLE(12)
ecetuna........................................... ............................................HAMİL E(13)
BuRCuCuKkK........................................ ........................................HAMİLE(14)
dilruba_diba...................................... ...............................................HAM İLE(15)
travon............................................ .................................................. .HAMİLE(16)
sevdagül...............................................................................................HAMİLE(17)

sevdagül tebrikler canım allah bağışlasın sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allahım

kizlar allah benim belami versin galiba yine olmadi test yaptim negatif cikti

allah korusun zazacım neden öyle söylüyorsun?..hakkında hayırlısı neyse o olsun canım. tamam zor şeyler yaşadın belki ama yinede kaybetme umudunu .:teselli:testlerin de yanılma payı var unutmaaa

zazacim canim benim yaa. hep ayni seyleri yasiyoruz her ay. insallah birgun bizede gulecek su testler. insallah.

:nazar ooo ne güsel bi tane hamişimiz olmuş gene maşallah allahım nazarlardan saklasın sevdanur tebrik ederim rabbim hayırlı ve sağlık kucağına almayı nasip etsin allah tamamına erdirsin canım :teytey: :teytey:

rockwel inşallah sendede vardır canım üzülme belki kanda çıkar benim ablamada öyle olmuştu canım hayırlısı bebğin vardır a.s.

nazlı adına çok üzüldüm senağlama ama ne olur üzülme canım rabbim hakkında hayırlısını versin demekki hayırlı olanı buymuş inşallah bidahaki aya müjdeni bekliyoruz:teselli:

z@z@cım ne olur öle konuşma çok üzülüyorum daha çıkmamıştır belki erken değilmi inşallah var canım yaa bebişin içinde annesine şaka yapmıştır belki :teselli: pazertesiyi bekle bakalım a.s.

X