Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ecrin bize göre doğru olanı söyledik canım
sen tepkini hemen dile getiriyosun biz getirmeyelimmi
bu benim naçizane düşüncem sadece topiğin sahibi belenay
hadi topik değilde başlığın olsun
bende editörden mesaj gelince ordaydım
belenaya düşer diye düşünüp çıktım geldiğimde senin açtığını gördüm
şahsen ben olsam alınırdım beloşun yerinde bazen ince düşünmek lazım

ecrin bu topik belenaya aitti zaten kızmana gerek yok isteyen herkez istediği yere gider kimse kimseden izin alacak değil

birazdan çıkarım akşama giremem canım benimki gündüze döndü
akşamda zaten kaçta gelirim allah bilir

tabi canım listemiz ilk sayfada edit yapıp ekliycem hg aramıza

Son düzenleme:
kızlar kendinize iyi bakın yarın görüşürüz az yazın oku oku bitmiyo Şeniz
citosum özle beni özlüycem seni byy

kızlar sağolun mesajlarınızı aldım ben dün giremedim bugünde girince şaşırdım ama olsun ya boşverin hayırlısı olsun diyelim ecrin açmış yanlız benim bebeğim gibiydi bu topik büyüdükçe bende seviniyordum her ne kadar son zamanlarda sık giremesemde işlerden dolayı onun orda olduğunu bilmek güzeldi neyse hayırlısı olsun bakalım

kızllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ben deee geldiiiimmmm::))) aaaaaa... siz nereye ben oraya :1hug::1hug:
şimdi izin aldım çıkmam lazım.. o nedenle kısa kesiyorum... yeni doktoruma gideceğim.. eskisiyle papaz olmuştuk malum:(( bugün serophene/ovitrelle 'in ikinci kürü başlayacak hayırlısıyla...
sultancım sen de hoşgeldin.... hsg sorunu gördüm... doktordan dönünce sana özelden anlatıcam uzun uzun.. buradaki arkadaşların yeterince kafasını ütüledim hsg anılarımla.... bir baskı daha olmasın:::)))
ayyyyy.... kısa kesicem derken yine uzattım ::)) öğleden sonra görüşürüz... cümleten öptüm hepinizi a.s.

kızlar hepinize günaydın
nasılsınız?
ay sabah sabah nerelere kayboldunuz yaa deminden beri bi oraya giriyom bi başka yere
neyse yeni topik hepinize uğurlu gelsin inşallah
çitos vildan nabersiniz bakalıma.s.

kızlar hepinize günaydın
nasılsınız?
ay sabah sabah nerelere kayboldunuz yaa deminden beri bi oraya giriyom bi başka yere
neyse yeni topik hepinize uğurlu gelsin inşallah
çitos vildan nabersiniz bakalıma.s.

hoşgeldin canım inşaalah yeni topik hepimize uğurlu gelir öbür topik bizim için geçersiz artık bundan böyle burdayız vildanım bugün gezmeye gitti sen nasılsın Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…