Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

verdiginiz tepki anlamsız ve saçma geliyor bana sayfanın başında ismimin olmasının bana göre hiç bir anlamı yok.orda ecrin yazsa ne olur belenay yazsa ne olur çocukca geldi bana...editöre bildirin halletsin ozaman.saçma sapan birşey için ugraşamam..

belenay,smhsmh,pınk rose,maat,sultan gelmiş hg kızlarrrr... özledik sizi....

vildangel sen nasılsın canım? ev arama işinde kolay gelsin umarım dilediğin ve istediğin gibi bir ev bulursun.

herkesin herşey gönlünce olsun....

kızllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ben deee geldiiiimmmm::))) aaaaaa... siz nereye ben oraya :1hug::1hug:
şimdi izin aldım çıkmam lazım.. o nedenle kısa kesiyorum... yeni doktoruma gideceğim.. eskisiyle papaz olmuştuk malum::KK43:(( bugün serophene/ovitrelle 'in ikinci kürü başlayacak hayırlısıyla...
sultancım sen de hoşgeldin.... hsg sorunu gördüm... doktordan dönünce sana özelden anlatıcam uzun uzun.. buradaki arkadaşların yeterince kafasını ütüledim hsg anılarımla.... bir baskı daha olmasın:::)))
ayyyyy.... kısa kesicem derken yine uzattım ::)) öğleden sonra görüşürüz... cümleten öptüm hepinizi a.s.

maatcım hayırlısı olsun canım.iyi haberlerle dönmen dileğiyle:1hug:

slmm kızlar hakca tesekkür ederim güzel dileklerin için böyle iyi insanlarla karsılasmak beni sevindiriyor

X