Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bende kaçıyorum kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum canlarım herkese hayırlı cumalar

sağol hakcacım iyilik işyerindeyim ve uşakta acaip fırtına var burda herşey havaya uçuşuyor bizim marketin dışında malzemeler vardı hepsi uçuştu onları topluyoz offffff mahvoldum yaaaaaklava:

citoscum burasıda akşamdan beri fırtına var,dediğin gibi herşey havada uçuyor.şimdi biraz azaldı rüzgar hafif yağmur yağıyor...malzemeleri dışarı koymasan olmaz koysanda böyle sorun oluyor.kolay gelsin canım Allah yardımcınız olsun

bizim topikte hayalet topik oldu kimsecikler yoğğğ yadel ,okyanus,firdevs,ecrin,maat,belenay,rufeydaserra,kızlar nerdesiniz hadi vildan kaynanasına gitti siz nerdesiniz hele yadel sen cezalısın insan bir haber verirklava::enbuyukkk:

eylülcüm medical park fatihte ayşegul sofuoglu çok iyi bir doktor.hatta bugun kursa başladım kadın dogum hemşiresiymiş yeni ayrılmış işten ayşe sofuoglu mükemmel bir doktordur dedi.asya yakasındaysan hisar intertercontinanteli tavsiye ederim ama özel sigortan yoksa çok pahalı sanırım muayene 100 150 ytl arası.ben özel sigortamla gidiyorum..

merhaba kızlar... ben bayadır ortalarda yoktum... sizi son gelişmelerimden haberdar edeyim
3 aydır hayıt kullanıyorum.hayıtın kendini içemediğimden konyadan kapsül halinde ilacını getirtiyorum. çok faydasını gördüm. benim fsh 26 lardan 9 a kadar indi bu ay. 1,5 yıldır ilk defa doğru düzgün adetim oldu. her ay adet görüyordum ama doğru düzgün gelmiyordu. ilk defa bu ay eskisi gibi kanamam oldu. doktorumda sonuçlar çok iyi dedi..
birde doktorum hipnoz seminerine katılmış. benim sorunumun bilinçaltını araştıralım dedi.. çünkü sorunun psikolojik olduğunu düşünüyor. beni bir doktora yönlendirdi. birazdan doktorla görüşmeye gideceğiz.. sanırım hipnoz seanslarına başlayacağım. amerikada birçok hastalığa bu yöntemle tedavi uyguluyorlarmış.. doktorum bir site adı verdi bununla ilgili.. orada da okudum bir kadının çoçuğu olmuyormuş ve erken menopoz teşhisi konmuş. tüp bebek düşünürlerken hipnoz tedavisi olmuş ve bilinçaltında yatan olumsuzlukları tedavi ederek hamile kalmış. bu olay türkiyede olmuş.
bende şansımı deniycem.. artık ne duyarsam yapar oldum.. inşallah hayırlısı... dua edin.. ben hepimiz için ediyorum inanın... hepinizi özlemişim... herzaman dualarımdasınız...

teşekkür ederim canım bende öpüommŞeniz

slm kıslarrr ben başkaa sayfadan size geldim bi soru soram dedimmmmmm cvp verirseniz mutlu edeceksiniz benii..şimdi ben dünn doktora gittim bi yumurtam war 26 mm boyutunda!!dün çatlama iğnesi verelim dedi ben verdiği ilacı bulamadım yaptıramadım bugün aradım geçti artık yaptırma dioo teldeee soru 1) sizce 26 mm yumurtayla hamiş kalma olasılığım ne 2)sizceeee yumurtam ne zaman çatlarrr 3)HAMİLE KALIRMIYIM YAAAAAAAAAAAAAAAAAA

canım 26 mm yumurtanın çoktan çatlamış olması gerekiyordu sen adetin kaçıncı günündesin? keşke mutlaka bulup yaptırsaydın iğneyi.. çünkü yumurtanın çatlamasında bir sorun var sanırım...

slm kızlar.içinizde bende hamıle kalmak ısteyenlerdenım.
6 aydır esımle ugrastık ama bır turlu hamıle kalmayı basaramadım.
en sonunda bı doktora gıtmeye karar verdım.
doktorum bana sut hormonum 21 tam sınırda oldugu ıcın ılac verdı
bu hormon yuzunden hemıs kalamıyormusum.
bugun gıttıgımde parlodel 2,5 mg ve 5 mg lık ılac verdı
bırde yumurtalarımın buyumesı ıcın klomen 50 mg verdi.
sımdı benı ayın 2 sınde bırdaha cagırıyor
catlatma ıgnesı verecekmıs.
kızlarrrrrrrrrrr ınsallah bende subat hamısı olurummmm
ne olur duaaa edınnn
doktorum 1-2 ay ıcınde hamıs kalırsın dıyooo
nasıl mutluyum anlatamam
bu aksam hatta %5 ikiz olma sansımın oldugunu soyledıııı
allah tum ısteyenlerın gönlüne gore versınnn.
birimiz ikimiz ıcın degıl hepımız ıcın dua edıyorum kızlAR:Saruboceq::Saruboceq:

hoşgeldiniz kızlar vildan pazartesi gelecek ozaman yazar listeye evla.evla senin durumunda olanlar aşılama yaptırıyor sende dene istersen?nekadarlık evlisin?bakiremisin hala?

canim 20mm yeterli catlatma ignesi icin bende yaptirdim bikac kez
yumurtan catlamak uzeredir bence cunku ben sonraki denemelerimde catlatma yumurtasi vurdurmadan catladigina sahidim ultrasonda gordu dr ignesizde catlayabilir belki kisiye gore degisiyor tabi
insallah hamile kalirsin canim:teselli:

vildan sen nezaman geldin?kayınvalidene gitmemişmiydin?
offf ya benimde kayknvalidem aradı yarın nişan alışverişine çıkıyormuşuz eşimin kardeşine hiç sevmem ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…