Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ne zor işler bunlar ya anlamadım napcağımı şaşırdm valla neyse 2 saatim var daha eğer hiç gelmezse giderim dr a

günaydın eylüllcüm nasılsın canıma.s.

günaydın canım bizler iyiyiz sen nasılsın bakalımŞenizhoşgeldiiiiiiiiiiiin

kızlar iyiyiz diyelim iyi olalım ay sonunu bekliyorum regl zamanımı. tabi günü şaşmazsa geçen ay şaştı çünkü. ama olmasam daha iyi tabikaydirigubbakcemile3 bu ay adetten sonra olsam da olmasam da kesin doktora gidicem çünkü çok sıkıldım en azından ne var ne yok anlarım. ama su hastane konusun çok kararsızım siz hangi hastanelere gidiyosunuz.

kızlar iyiyiz diyelim iyi olalım ay sonunu bekliyorum regl zamanımı. tabi günü şaşmazsa geçen ay şaştı çünkü. ama olmasam daha iyi tabikaydirigubbakcemile3 bu ay adetten sonra olsam da olmasam da kesin doktora gidicem çünkü çok sıkıldım en azından ne var ne yok anlarım. ama su hastane konusun çok kararsızım siz hangi hastanelere gidiyosunuz.

canım ben özel doktora gittim ama en kısa zamanda bi hastane ayarlamam lazım evet bencede git ben gittim iyikidegitmişim iltihap olduğunu öğrendim şimdi ilaçları kullanıp sonra bekliycem 3 olmazsan gel dedi bana bakalım geçmişmi iltihabın herkes bana erken dedi doktora gitmek için ama anam iyikide gitmişim boşuboşuna bekliyecektim her ay düşünsene 7 hayal kırıklığı yaşadımşimdi içim rahat

medical park ı önerenler var ama daha aramadım orayı şuan hastanelik b i işim yok tahliller parayla yapılıyo orda dimi muayene parasını saymıyorum ama tahliller felan ne kadar masrafla çıkarız ordan bilemiyorum gidersek

canım sen istanbuldasın galiba ben uşakta özel doktra gidiyorum sana ancak orada yaşayan arkadaşlar yardımcı olur mesela ecrin ve firdevs onlarda istanbullu

medical park ı önerenler var ama daha aramadım orayı şuan hastanelik b i işim yok tahliller parayla yapılıyo orda dimi muayene parasını saymıyorum ama tahliller felan ne kadar masrafla çıkarız ordan bilemiyorum gidersek
canım evet oraya giden çok insan var doktorlar ve hastaneler kısmından bak sor istersen ama yakın olsam ben de giderim cünkü hep övüyolar.

canım sen istanbuldasın galiba ben uşakta özel doktra gidiyorum sana ancak orada yaşayan arkadaşlar yardımcı olur mesela ecrin ve firdevs onlarda istanbullu

saol canım teşekkür ederim onlara da soruyım

günaydın kızlar günaydın kankim
hayırlı cumalar diliyorum
çok acelem var hemen yazıyım çıkacam
necla cevk senide gelince ekleyim canım
hepinisi öpüyom Şeniz

günaydın kızlar günaydın kankim
hayırlı cumalar diliyorum
çok acelem var hemen yazıyım çıkacam
necla cevk senide gelince ekleyim canım
hepinisi öpüyom Şeniz

günaydın sanada hayırlı cumalar kız dur bu ne acele ya yavaş dikkat et kendine tempon çok hızlı kolla kendini

X