Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Herkese GÜNAYDIN ve HAYIRLI CUMALAR DİLİYORUM ...ve şimdiden iyi haftasonlarıkaydirigubbakcemile5

sağol citoscum iyiyim şimdi bir sıkıntım yok,inşallah bundan sonrada olmaz...aminnnnnn...
sen nasılsın?

sağol hakcacım iyilik işyerindeyim ve uşakta acaip fırtına var burda herşey havaya uçuşuyor bizim marketin dışında malzemeler vardı hepsi uçuştu onları topluyoz offffff mahvoldum yaaaaa:eek:klava:

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar allahım bu mübarek gününün hürmetine tüm dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhh...amin

günaydın çitos bircan nasılsını z kızlar çitosyine iş başındasınkolay gelsin canım

kızlar selamlar epeydir uğrayıp hatrınızı soramadım.nasılsınız iyisinizdir inşş..bu mübarek cuma günü hepimizin duaları kabul olsun inşş canlarım..hepinizi öpüyorum hayırlı cumalar...

sizlere bişi sorucam arkadaşlar ben bu ay hastalanmadığım için dr bugüne randevu vermişti ama benim dün akşam afedersiniz tuvalet kağıdına sildiğimde kan geldi hastalanıyorum dedim.sonra sabaha kadar hiç bişi gelmemiş.sabah dr umu aradım.akşamdan beri gelmediyse sen yinede gel dedi.normalde aşılama yapılcak onun için gidicem yani hastalansam 3.günü gidicem ama böyle olunca şaşırdım napıcağımı sizce napıyım gideyimmi bekleyimmi gelirmi...biraz karışık oldu ama

sanada hayırlı cumalar amin canım inşaalllah kızlar hep beraber birbirimiz için dua edelim

sizlere bişi sorucam arkadaşlar ben bu ay hastalanmadığım için dr bugüne randevu vermişti ama benim dün akşam afedersiniz tuvalet kağıdına sildiğimde kan geldi hastalanıyorum dedim.sonra sabaha kadar hiç bişi gelmemiş.sabah dr umu aradım.akşamdan beri gelmediyse sen yinede gel dedi.normalde aşılama yapılcak onun için gidicem yani hastalansam 3.günü gidicem ama böyle olunca şaşırdım napıcağımı sizce napıyım gideyimmi bekleyimmi gelirmi...biraz karışık oldu ama

bence 1 gün bekle belki akşama kadar adetin gelir:nazar:

iyi diyelim iyi olalım günler geçmiyo sanki dua edin bu ay hızlı bi şekilde geçsin aaa birde çok mutluyum memleketim tabzondan babam ve erkek kardeşim geliyo çok mutluyum annecim gelmiyo bi karadenizli olarak inek yani hayvan bakmadan duramadığı için onları bırakıpda gelemiyo

arkadaşlar çok saolun.peki kanı ilk gördümüz günü 1.günmü sayıcaz yoksa söküncemi

arkadaşlar çok saolun.peki kanı ilk gördümüz günü 1.günmü sayıcaz yoksa söküncemi

şahsen bence kanı gördüğün andda adet başlamıştır bence benim bugün 4.günüm bişi gelmiyo daha abdestimi alim hemen gelir devamı benle biraz inatlaşıyo da:tomato::teytey:

iyi diyelim iyi olalım günler geçmiyo sanki dua edin bu ay hızlı bi şekilde geçsin aaa birde çok mutluyum memleketim tabzondan babam ve erkek kardeşim geliyo çok mutluyum annecim gelmiyo bi karadenizli olarak inek yani hayvan bakmadan duramadığı için onları bırakıpda gelemiyo

gözün aydın tatlıbebek senin adına sevindimsositososito

hoşgeldin necla o işe vildan bakıyo sen ne zamandan beri bekliyon kaç yaşındasın nekadarlık evlisin bu arada kızlar hep 0 Rh pozitif kan grubumuz kan çekiyo yavaş yavaş

X