Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

evet bende 50 yi okudum..allah kabul etsin inşallah..
arkadaşlar evde olmuyorum genelde ve bu aralar çok sıkıntılı günlerdeyim ama yinede sizler için okuyorum..
sırayı beklemeden ( aklınıza geldiğinde ) ellerinizi yaradana açtığınızda benim sıkıntılarımdan kurtulmam içinde dua ederseniz çok mutlu olurum..
siz ne güzel bebek isteme seviyesine gelmişsiniz evliliğinizde ben daha bu konulara gelemedim bile..
dua edenden de etmeyenden de allah razı olsun..

Okumuştum az önce. Son elliyide okurum o halde şimdi.

Allah niyetimizi kabul etsin inşAllah

haydi bakalım allah kabul etsin bu haftada böyle biter okuyan yardım eden herkesten allah razı olsun

Esra'cim sen habibeak ve berirem den gelen haberleri takip et onlarda okudum diye haber verirse tamamlandı demektir
cok dua ettim senin için ve hepimiz için inşallah kabul olur

Zekeriya (a.s) duası ile niyet etmek istiyorum;

Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: “Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

Allah iki cihandada yüzümüzün akı olacak evlatlar nasip etsin, inşAllah ..(Adımda Didem)

Selam ve dua ile .

Dior34 arkadaşımız için okuyoruz

Allah hayırlı evlatlar nasip etsin

28 Şubat -7 mart

Absimisia .....555 tefriciye
ecelik ......555
dior34 ....559
ayseminn .....555
habibeak .....555
ozsu .....555
crazy3527.....555
berirem.....555
niyet sahibi şöyle dua eder

önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh"diye tövbe istiğfar eder.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve cenab-ı hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır..
Daha sonra "euzu besmele" çeker ve şu âyeti okur.

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar..

Diğer okuyacaklar

önce tam bir iman ve ihlas ile 21 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Sonra "eûzü billahiminesseytanirracim" der ve selati tefriciye okumaya başlar..

Okuma sırasında yüzünüz kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim..

Arkadaşlar tefrıciyede sayı çok önemli lütfen dikkat edin[/QUOTE

Cuma gününden önce bitirmeye gayret edin ve vakitlice haber verin lütfen zor durumda bırakmayın kimseyi :KK20:

evet bende 50 yi okudum..allah kabul etsin inşallah..
arkadaşlar evde olmuyorum genelde ve bu aralar çok sıkıntılı günlerdeyim ama yinede sizler için okuyorum..
sırayı beklemeden ( aklınıza geldiğinde ) ellerinizi yaradana açtığınızda benim sıkıntılarımdan kurtulmam içinde dua ederseniz çok mutlu olurum..
siz ne güzel bebek isteme seviyesine gelmişsiniz evliliğinizde ben daha bu konulara gelemedim bile..
dua edenden de etmeyenden de allah razı olsun..

Allah ne diliyorsan onu nasip etsin canım benim kim için olursa olsun okuduğum her tefriciyede ve ettiğim her duada ayırt etmeksizin hepimiz için dua ediyorum Allah dua edeni kapisindan bos cevirmez kimin duasi kabul olur bilinmez sizde dua edin bolbol birbirimiz icin :)

kimseye haksızlık olmasın diye olusturmam gerek canım ama merak etme senin tefriciyen de okunacak mutlaka
bazı kurallar olmalı aslında bu işin ciddiyeti için tam zamanında tamamlanmali ve mutlaka haber verilmeli herkesin amacı belli
dua ediyorsak hakkıyla olması gerektiği gibi olmali

Tmm cnm okunir blki bi aciklamasi vrdr okunur sen olustr listeyi onada baslayalim

haydi bakalım allah kabul etsin bu haftada böyle biter okuyan yardım eden herkesten allah razı olsun

Esra'cim sen habibeak ve berirem den gelen haberleri takip et onlarda okudum diye haber verirse tamamlandı demektir
cok dua ettim senin için ve hepimiz için inşallah kabul olur
allh razi olsun cnm bnm sagol

X