Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Bugün aldığım 150 yide okudum. Allah kabul eder inşAllah ..Rabbim Herkesin gönlünce versin .

Ves'selam ..

arkadaşlar katılım sırasına göre bu hafta ecelik arkadasimizla devam ediyoruz...

Esra Çelik arkadaşımızın sağlık ve sıhhatine ayrıca hayırlı bir bebek sahibi olması için...

21-28 Şubat arası

Absimisia .....500 tefriciye
ecelik ......493
habibeurhan ....LİSTEDEN ÇIKARILDI
dior34 .....493 OKUDU +150 DAHA OKUDU
ayseminn .....493
habibeak .....493
ozsu .....493
crazy3527.....493
berirem.....493
niyet sahibi şöyle dua eder

önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh"diye tövbe istiğfar eder.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve cenab-ı hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır..
Daha sonra "euzu besmele" çeker ve şu âyeti okur.

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar..

Diğer okuyacaklar

önce tam bir iman ve ihlas ile 21 defa.
" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Sonra "eûzü billahiminesseytanirracim" der ve selati tefriciye okumaya başlar..

Okuma sırasında yüzünüz kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim..

Arkadaşlar tefrıciyede sayı çok önemli lütfen dikkat edin[/QUOTE

HABIBEURHAN LİSTEDEN ÇIKARILDI ARKADAŞLAR 343 ADET OKUNMAMIS TEFRICİYE VAR KİMLER OKUMAK ISTER YARDIM EDİN LÜTFEN

arkadaşlar katılım sırasına göre bu hafta ecelik arkadasimizla devam ediyoruz...

Esra Çelik arkadaşımızın sağlık ve sıhhatine ayrıca hayırlı bir bebek sahibi olması için...

21-28 Şubat arası

Absimisia .....500 tefriciye
ecelik ......493
ayseminn .....493
habibeak .....493
ozsu .....493
crazy3527.....493
berirem.....493

önce güzel bir namaz abdesti almalı ve iki rekat allah rızası için namaz kılmalı namazı bitirip selam verdikten sonra tam 100 defa.

Daha sonra muradı ne ise niyet eder , onları düşünür ve cenab-ı hakk’a arz eder. Bunlar namaz seccadesinde otururken yapılır..

Bismillahirrahmanirrahîm
innellâhe ve melâiketehû yusallûne alen’nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⠒ der ve hemen tefriciye okumaya başlar..

Diğer okuyacaklar

" estağfirullah el azim ve etubü ileyh " der ve ne için okunacak ise kalben ona niyet eder.

Okuma sırasında yüzünüz kıble'ye donuk olursa daha etkili olmaktadır. Zihninizi tüm dünya düşüncelerinden arındırmaniz açısından gözleriniz kapalı okumanızı tavsiye ederim..

HABIBEURHAN LİSTEDEN ÇIKARILDI ARKADAŞLAR 343 ADET OKUNMAMIS TEFRICİYE VAR KİMLER OKUMAK ISTER YARDIM EDİN LÜTFEN

Cnmkaza gecirdim okuyamadim cuma btmek zorundami yarina bitiremem yeni yeni ayaklandim cunki

Ecelik geçmiş olsun canım ben tamamladım 493 Allah kabul etsin.Kızlar hayırlı cumalar hepinize

Son düzenleme:

21-28 Şubat arası

Absimisia .....500 tefriciye OKUNDU
ecelik ......493
ayseminn .....493
habibeak .....493
ozsu .....493 OKUNDU
crazy3527.....493 OKUNDU
berirem.....493

Bismillahirrahmanirrahîm

Diğer okuyacaklar

Arkadaslar son 343 tefriciye için yardım edecek kimse yok mu

Grunuste eksik inşallah absimisia

okuyan arkadaşlar bilgi verse vakitlice ve zamanlamaya dikkat etse herşey yoluna girecek aslında
sen bugün beklemede kal akşama kadar okuyanlardan haber gelirse ona göre devam ederiz

ayrıca eksik kalan 343 tefriciyenin 100 tanesini ben okuycam bugün inşallah tamamlariz vakitlice

Arkadaslar son 343 tefriciye için yardım edecek kimse yok mu

okuyan arkadaşlar bilgi verse vakitlice ve zamanlamaya dikkat etse herşey yoluna girecek aslında
sen bugün beklemede kal akşama kadar okuyanlardan haber gelirse ona göre devam ederiz

ayrıca eksik kalan 343 tefriciyenin 100 tanesini ben okuycam bugün inşallah tamamlariz vakitlice

Tmm cnmmm dger listeyi de olustrcn demi bugun

Canım habibeurhan listeden çıkarıldığı için bu hafta senin tefriciyen okunacak niyetini nasıl dua edilmesini istiyorsan yaz yeni listede paylaşalım

Zekeriya (a.s) duası ile niyet etmek istiyorum;

Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: “Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

Allah iki cihandada yüzümüzün akı olacak evlatlar nasip etsin, inşAllah ..(Adımda Didem)

Selam ve dua ile .

Son düzenleme:
X