Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

Tabıkı katılırım kaç tane istersenız okurum..musaıtım

:) çok sevindim inan katilmana cuma günü ben sana haber vericem kaç tane okuman gerekiyor diye
dua ederken nasıl baslaman gerektiği falan yeni listeden ogrenebilirsin bu hafta benim tefriciyem okunuyor kendim dahil hepiniz için dua ediyorum allah sizin ne istediğini benden daha iyi bilir ne istiyorsaniz onu kabul etsin

cuma günü yeni listeye katilmak istermisin canım :44:

tatlım ben daha 85 tane çekebildimm yaa..150 ye tamamlarım inşş ama 550 çok zor bana yardım edecek varmı kızlarr..yetiştiremicemm..
cuma günü buradan konuştuktan sonra cenazamiz olduğunu öğrendim..2-3 akşam oraya gittik ettik derken hiç okuyamadım bennn :KK31::KK31:

tatlım ben daha 85 tane çekebildimm yaa..150 ye tamamlarım inşş ama 550 çok zor bana yardım edecek varmı kızlarr..yetiştiremicemm..
cuma günü buradan konuştuktan sonra cenazamiz olduğunu öğrendim..2-3 akşam oraya gittikbenderken hiç okuyamadım bennn :KK31::KK31:

öncelikle başınız sağolsun allah rahmetsin mekanı cennet olsun inşallah ben anca kendi tefriciyemi okuyabilirim 559+342 tefriciye okuycam bu hafta ezber okuyorsan sadece aksamlari 150 tane okuyabiliyorum sende biraz kendini zorla okuyabilirsin bence

cuma günü buradan konuştuktan sonra cenazamiz olduğunu öğrendim..2-3 akşam oraya gittik ettik derken hiç okuyamadım bennn :KK31::KK31:

300 tefrıye okurum ben ...sanada uyarsa

çok üzüldüm cnm..inşallah son negatifin olur.....ilaclari biraktiktan 1 hf sonra olunuyormus hemsire bana oyle soylemisti cnm...ben yarın tekrar kan testi yaptiricam insallah yukselmistir rabbime sığındım bekliyorum cnm

canım senin sonucun ne oldu deger inşallah yükselmiştir hayırlı haber ver hadi

nasıl..karıştı galiba ortalık herkes 550 okumayacakmıydı..
şu durumu bir toparlasan dua sahibi..

Ben anlamıyorum yeterince açık değil mi liste ı 550 selavat çekecek cuma günü dua ile başlayıp yine dua ile bitecek arada fazla olan eksik olan hepsi birbirine karıştı nesini toparlayayim nasil yapayım simdi

Arkadaşlar yarın ecelik arkadaşımızın tefriciye listesini hazirliycam lütfen sizden ricam okumanız gereken adeti okuyun fazla yada eksik olmasın tam gününde başlayıp gününde bitirin kişi ona göre kendini ayarlar karisiklik cikmasin

Ayrıca sizden ricam herkes bu hafta okuduğu adeti yazsın net okunan tefriciye nedir bi ortaya çıksın

Arkadaşlar yarın ecelik arkadaşımızın tefriciye listesini hazirliycam lütfen sizden ricam okumanız gereken adeti okuyun fazla yada eksik olmasın tam gününde başlayıp gününde bitirin kişi ona göre kendini ayarlar karisiklik cikmasin

Ayrıca sizden ricam herkes bu hafta okuduğu adeti yazsın net okunan tefriciye nedir bi ortaya çıksın

ben aysima sana canım 555 okudum bitti yarın 2 sıradaki arkadaşa ne kadar okunacak onu bekliyorum listeyi yani evet lütfen karıştırmayalım birbirine yardım eden özelden birbirlerine yardım etsin aralarında halletsin yoksa çok karışır

Ben anlamıyorum yeterince açık değil mi liste ı 550 selavat çekecek cuma günü dua ile başlayıp yine dua ile bitecek arada fazla olan eksik olan hepsi birbirine karıştı nesini toparlayayim nasil yapayım simdi

Beni yanlis anladinin ben 550 cektim cnm. Allah rizasi icin de fazla okudum sonra ve adi gecenler icin namazin ardinda dua ettim. Eksik ceken varsa fazla cektim tamamlayalim dedim.

X