Hamile kalmak için uğraşanlar 4444 selati tefriciye ile dua edelim

:) çok sağol canım Allah razı olsun sendende haber bekliyorum o zaman

bişi diil canım Allah kabul etsin bende 1.5 senelik evliyim çocuk istiyorum doktora gittim hapla bayladık tedavi görücem sanırım bakalım sonuçlar belli olsun yazarım inş. ii olur yazımı okuyan herkesden dua bekliyorum Allah herkesin gönlünce versin bugün cuma rabbim bize merhamet eylesin dua kapılarımızı açık etsin AMİN.:44:

bişi diil canım Allah kabul etsin bende 1.5 senelik evliyim çocuk istiyorum doktora gittim hapla bayladık tedavi görücem sanırım bakalım sonuçlar belli olsun yazarım inş. ii olur yazımı okuyan herkesden dua bekliyorum Allah herkesin gönlünce versin bugün cuma rabbim bize merhamet eylesin dua kapılarımızı açık etsin AMİN.:44:

Allah yardimcin olsun canım burda herkes senin gibi evlat sahibi olmak istiyor birbirimiz için dua ediyor tefriciye okuyoruz sende katılmak istersen listeye ekleyebilirim bu gün yeni liste yapilacak

Allah yardimcin olsun canım burda herkes senin gibi evlat sahibi olmak istiyor birbirimiz için dua ediyor tefriciye okuyoruz sende katılmak istersen listeye ekleyebilirim bu gün yeni liste yapilacak

çok teşekkürederim canım beni arkadaşlık listenize ekleyin şimdilik ondan sora inşallah dua listesinede eklersiniz sizin dualarınız bitsin gerisi halledilir. teşekkürederim yine de

kim için 100 kaldı anlamadım ama ben 50 daha okuyabilirim şimdi isterseniz..
esra hanımın duası da bitti..
allah sağlık huzur mutluluk bebiş gülüşleriyle dolu yuva nasip etsin inş.

çok teşekkürederim canım beni arkadaşlık listenize ekleyin şimdilik ondan sora inşallah dua listesinede eklersiniz sizin dualarınız bitsin gerisi halledilir. teşekkürederim yine de bitince haber verin

Liste dönüşümlü olarak devam ediyor canım bitmesi uzun sürer her hafta bir arkadaşımız için okuyoruz bu da katılım sırasına göre devam ediyor

kim için 100 kaldı anlamadım ama ben 50 daha okuyabilirim şimdi isterseniz..
esra hanımın duası da bitti..
allah sağlık huzur mutluluk bebiş gülüşleriyle dolu yuva nasip etsin inş.

habibeurhan listeden çıktı canim onun yerine okuyabilen arkadaşlar okuyor esra'nin duasi tamamlanıyor yani

X