Hamile kalmak için soğan kürü

Evet doğru diyosun
Hadi inşallah sen bizler kadar beklemeden hayırlı haber alırsın en kısa zamanda. Yumurtlama günlerini iyi takip et eğer düzenli yumurtlama yaşamıyorsan ovülasyon testleri kullanabilirsin. Trendyolda falan satılıyor 30lu paket şeklinde ondan alıp her gün aynı saatte 2-3 saatlik idrarla test et en koyu halini ve tekrar silikleştiğini halini yakalamaya çalış. O 2-3 gün mutlaka değerlendirilmeli. Düzenli adet görüyorsan reglinin birinci gününden sayıp 12-14-16. günleri özellikle değerlendir. Bebek ayın herhangi bir günü olabilen bir şey değil birkaç günü var olabileceği onları kaçırınca o ay kaçmış gibi oluyor. Zaten yumurtlama günlerinde şişkinlik, akıntı, cinsel istek, vücut ısısı da artar biraz o şekilde de takip edebilirsin.

Bir de her gün ilişki değil bir gün durup bir gün deneyin canım. Sağlıklı sperm oluşması için en az 48 saate ihtiyaç oluyor.

İnsallahhh canım benimm dikkat edicemm bakalim hayirli haberler alırım insallah

Peki sogan suyu ictikten ne zaman sonra hamile kaldin
Canım buradaki bütün yorumlarımı okuyabilirsin benim bu ay 3 Ağustos yumurtlama günümdü ben soğan kürüne 27 Temmuz da başladım. 12 gün içtim. Buradaki bazı kişiler kafamı çok karıştırdı içmeyecektim eşim dedi sen onlara takılma içmeye devam et. Göğüslerim adet dönemimden çok önce hassaslaştı ve şişmeye başladı. Yanılmıyorsam 9 Ağustos gibi test yaptım negatif çıktı tabi ki. Giderek bu belirtiler çoğalıyor halsizleştim sanki vücudumda enfeksiyon varmış gibi heryerim kırılıyordu. Ben kendimi çok dinleyen biriyim ben 13 Ağustos tekrar test yaptım negatif çıktı yine. Sonra Salı günü ben uyandım midem açlıktan ağrıyor diğer yandan midem bulanıyor ilginç bir şekilde önceki akşam ayaklarım alev gibi dokunuyorum sıcak değil. Yatakta dönerken tatlı bir baş dönmesi. Neyse Salı günü ben dışarı çıkacağım test yaptım silik çıktı. Şuan daha hiçbir şey net değil tabi henüz kan tahlili yaptırmadım yarın gideceğim yine bilgilendirme yaparım

Ne guzell bekliyoruz canim guzel haberlerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…