Hamile kalmak için soğan kürü

Canım hormonlar temiz doktor kucuk kucuk kistlerin var dedi ama gebelige engel birsey yok dedi hsg cekmedim ama kafama cok takiyorum yorumlarinizi okudum sen gebe kalmissin bu arada hayirli olsun gozunuz aydin
Çook teşekkür ederim. O kistler hiç sorun değil canım bak şimdi benim önceki ay kistim patladı. Acile gittim doktor yatış yapabiliriz falan dedi ama sonra içe kanama devam etmediği için yatış olmadı ve sağ yumurtalıkta 2.5 cm kist gördü ayrıca polip de var denildi. poliklinik de takip de olman gerekiyor dediler randevu alıp gittim solda da olduğundan şüphelendi doktor kan tahlili ve emar istedi. Bu süreçte o kadar çok kafaya taktım ki her şeyi düşündüm ya çikolata kistiyse çocuğum olmaz gibi. Tarih aldım tabi hemen çekilmiyor devlette, emarı da çektirdim sonuç çıktı tekrar randevu alıp gittim. Doktor birşeyin yok dedi sağda ki kist erimiş adetle birlikte gitmiş solda 2 cm çıktı polip de yok dedi gebeliğe engel bir durumun yok dedi. Görümcem de soğan kürü yapıp bir sonraki ay hamile kalmış şuan benim net değil daha kan testi yaptırmadım 4 tane test yaptım silik çizgi hepsinde sadece bu sabah yaptığım biraz daha belirgindi. Rabbim her şeyin hayırlısını versin canım.

Canım ben devlette hepsine baktırdım amh fsh tsh estradiol prolaktin progesteron vs. Bakıyorlar sen merak etme ama infertilite polikliniğine randevu al onlar daha detaylı inceliyo

Yaaa canimm çok sevindimm inşallah benimde olurr en kisa zamanda rabbim her isteyene nasip etsin bendee hsg den korkuyorum cektrmedim bugun sogan kurune basladim insallah banada nasip ederr bana doktor kistlerin hamilelige engel degil demisti ama yinede olmadi ne biliyim çok kafaya takiyorum

Canım ne yaptın hastaneye gittin mi?

Adet bitimi başladın değil mi canım

canım bende pazar yapmıştım negatifti dur bakalım pozitife döner inşallah
Yok kuzum bugün doktor kandan da baktı negatif. Değişmez artık..
Ama bir yandan da iyi ki kanlarıma bakmışım yine demir ve d vitamini değerim çok düşük çıktı neredeyse tek haneli yani. Doktor bu koşullarda hamile kalmak da sağlıklı hamilelik geçirmek de çok zor zaten dedi. Onları yükseltmek için ilaç kullanacağım. Biraz daha sağlıklı beslenmeye çalışacağım. İnşallah sonraki ay nasip olur

Senin şikayetin ne canım vitamin eksikligidemi gebelige engelmiş

Adet
kuru incir kürü vardı birde bende soğan kürü ile ikisini uygulanamayacağım için kuru incirin içine ceviz koyup yiyordum canım kuru incirinde faydalı olduğunu düşünüyorum

Hayırlısı canım vakti var demek ki. Olsun bir rahatsızlığın yok sonuçta sen yeme içmene dikkat et herşeyden vitamin almaya çalış

Senin şikayetin ne canım vitamin eksikligidemi gebelige engelmiş
Canım benim adet dönemlerim hep çok sancılı geçer zaten. Ama bu değerler düşünce sadece regl değil öncesindeki bir hafta da çok zor geçiyor. Geceleri bacak ağrısından ayak ağrısından sırt ağrısından yatamıyorum iki aydır. Şu anda bile sırtım öyle bir ağrıyor ki. Ama baksan daha 5-6 gün var adete.

Vitamin eksikliği gebe kalmayı zorlaştırdığı gibi düşük riskini de arttırırmış canım. Ya da annenin çok zorlu, ağrılı bir gebelik geçirmesine neden olabilirmiş. Çünkü zaten düşük olan değerler bir de bebeğe geçiyor ilk zamanlarda.

Harika bende aynı 2. Günü başladım Hayırlısı inşallah güzel haberler verirsin bu ay burada ne şekilde yapıyorsun canım
İlk once kaynayan suyun icine kabuklarini soyup 4 e böldüğüm soğanlari atiyorum 5 dakika da öyle kaynatiyorum biraz iliyinca içiyorum cok midemi bulandiriyor ama yapicak bisey yok

Hayırlısı canım vakti var demek ki. Olsun bir rahatsızlığın yok sonuçta sen yeme içmene dikkat et herşeyden vitamin almaya çalış
Öyle yapacağım canım. Darısı Eylül’e inşallah. Eşim başından beri Eylül de hamile kalacağımı kızımız olacağını adını da Eylül koyacağını söyler belki dediği gibi olur

İnsallah tedavini ihmal etme canim kac aydir deniyordun canm sen en kisa zamanda sendende bebis haberi aliriz insallah

İnsallah tedavini ihmal etme canim kac aydir deniyordun canm sen en kisa zamanda sendende bebis haberi aliriz insallah
Amin inşallah canım. Aslında 6aydır deniyoruz ama bunun 3 ayında yumurtlama dönemlerini tam yakalayamadık iş nedeniyle bir arada olamadığımız için. Yani bir ay değerlendirdik bir ay değerlendiremedik gibi bir şey.

Geçen ay ayrıydık bu ay bir aradaydık mesela. Soğan kürü de yaptım, belirtiler de hissedince dedim herhalde oldu ama kendimi kandırmışım

Yaa inşallah bence de eylül de hamile kalacaksın canım evrene güzel enerji gönderelim bende kız istedim baştan beri ama sağlıklı olsun öncelikle ne olursa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…