Hamile kalmak için soğan kürü

Kuzum bununla ilgili kapalı bir kadın doktor vardı. Baya da meşhur. Adını unuttum. O bir video çekmişti ve asla önermiyordu. Bulabilirsem atarım sana da

Yani ben anlamıyorum kızlar bu yöntemleri nerden buluyo insanlar, hiç mi tereddüt etmiyor bunları uygularken.. Bilim var teknik var.. Vallahi bana bu tarz şeyler çok saçma geliyor, vücuda nasıl etkisi olur bilinmez ki.. Ben suyu musluktan içsem o gün karnım ağrır, bu metotlar bilemiyorum ne kadar doğru ve sağlıklı... Şunları yapmak yerine doğal beslenmeye calissak, her gün ceviz, fındık, keçi boynuzu pekmezi falan yesek, az biraz yürüyüş yapsak kan dolaşımını hızlandırsak kendimiz için daha hayirli hareket etmiş oluruz gibi geliyor..

Kendim yapmadığım için bir şey diyemiyorum. Ama bir doktorun ağzından da duydum zararlı diye. Çevremde de kisti 2 katına çıkan birini de gördüm. Gene karar senin elbette ama ben olsam yapmazdım kuzum
9 aydır evliyim. 8 aydır da korunmuyoruz. Geçtiğimiz ay kistim patlamış ağrı ile hastaneye gittiğimde öğrendim. Rahimde de polip olduğunu söyledi doktor. Pazartesi günü emar çekildi. Sonuç bekliyorum. Bu kistlerin adet dönemine yakın çıkıp kaybolan türden de olabileceğini söyledi doktor. Sizin bu konuyla ilgili tecrübeleriniz var mı?

Bu yöntem ile hamile kalan bir çok kadın var. Soğan sonuçta ne zararı olabilir ki.. ilaç kullanmaktansa soğan tüketmek daha mantıklı gibi geldi bana.

Benim 5 cm kistim varken soğan sonuçta şifa kaynağı katkısız bir besin maddesi ve en fazla c vitamini almış olurum nolcak diyip yaptım bu kürü ve bende işe yaradi galiba. Kür bittiğinde doktora gittim kist 2.5 cm e inmişti ve takip eden diğer ay da da hamile kaldım. Ama soğan suyu mucize diyemem denk gelmiş de olabilir. Sonuçta kistimi daha da büyüttü diyenler de var.

Peki kaç aydır bebek istiyordunuz

Bu kadar kısa sürede neden kür uygulamak istediniz?
Kist olduğu için uyguladım ben aslında hamilelikte bir engel olmasın belki işe yarar dedim. Aklımda da yoktu TV de İbrahim saracoglu anlatırken denk geldim ve dedim deniyim bari ne kaybederim

Kist olduğu için uyguladım ben aslında hamilelikte bir engel olmasın belki işe yarar dedim. Aklımda da yoktu TV de İbrahim saracoglu anlatırken denk geldim ve dedim deniyim bari ne kaybederim
Sağlıkla gelsin minik inşallah. Peki canım soğan kürünü uygularken herhangi bir akıntın oldu mu

Sağlıkla gelsin minik inşallah. Peki canım soğan kürünü uygularken herhangi bir akıntın oldu mu
Amin Allah isteyen herkese nasip etsin. Benim normalde hep akıntım vardı kür sonrası bariz bi azalma oldu ama hamilelikte yine başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…