Hamile kalmak için soğan kürü

İnşallah olur canım soğan kürü çoğu kişide işe yaradı inşallah sende de işe yarar

Merhaba kızlar hamile kalmak için soğan kürünü uygulayanlar var mı?
Kuzenim o şekilde hamile kaldı saraçoğlu tarifinu uygulayarak ama herkese yaramıyo sanırım ya da yapmaları gereken zamanda değil sonra yapıyorlar. Mesela hamilelik için adetten kısa süre sonra başlaman lazım ve 2 haftada bırakman lazım uzatırsan kist yapar

Ben iki defa onun sayesinde hamile kaldım sadcee bir hafta içtim kaldım bazılarına yaramaz problemi olmayanlar genellikle içiyor çabuk etki ediyor yani

Sanada günaydın canım sen ne yapıyorsun.bende hiç bir belirti yok bu ayda böyle gecicek galiba adet olmayı bekliyorum işte beş altı gün var adet olmama
İyi valla napim regl bitti dün ama soğan suyu içmedim bu ay içmicem. Bir rahim rahatlasın her şeyi denedim regl için hamilelik için. Bu ay olmazsa diğer ayda belki yaparım belki yapmam.

Kızlar merhaba,
Regl'ye 1 gün kaldı. Biraz önce hafif bir kahverengi akıntı geldi. Sabah normal test yaptım ama negatif çıktı. Kırmızıları görene kadar umut var mı dersiniz? 30 Eylül'de yumurtlama gördüm. 17'si regl gösteriyor.

Canım yani yerlesmede olabilir adet sokulmuşte olabilir akşam.kesinlesir ama.ben adet düşünüyor yani hayırlısı neyse.o.olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…