Hamile kalmak için soğan kürü

Kızlar ben test yaptım ilk 3 dakika da çektim
Bende genelde silik çizgi çıktığı için heveslenmiyorum şuan 🥴

Eklentiler

• IMG_20231013_180732.jpg
    IMG_20231013_180732.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG20231013173909.jpg
    IMG20231013173909.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar selam. Ben bugün sabah soğan kürüne başladım sabah ve akşam içtim. Baş ağrısı yaptı çok fena size yaptı mı

İnsallah canim ne icin iciiyosun rahatsizligin varmi
Bebek için kuzum. Bir buçuk yıldır evliyim hep denedik olmadı. Soğan kürü karşıma çıktı bi denemek istedim adetim bitti ikinci günüm bugün başladım çok istiyorum inşallah isteyen herkese Allahım nasip etsin

Doktora gittinmi canimm
Yani evliliğimizin 8. Ayında gitmiştik ve o zaman daha yaşın küçük evliliğiniz yeni falan diyerek geçiştirdi özele gittik eşim de kontrol oldu . Bi engel yok dendi . Birde çok bişey bilmiyordum o zaman neyin nasıl olması gerektiğini bilmiyordum değerlerin falan. Keşke bilseydim de sorsaydım herşeyi doktora. Ondan sonra da bir yıl dolsun diye bekledik sonra kayınvalidem rahatsızlandı ona odaklandık hastaneye gidemedim kendimiz için. Ama denemeye devam ettik . Velhasıl henüz bi gelişme yok inşallah olur

Yani evliliğimizin 8. Ayında gitmiştik ve o zaman daha yaşın küçük evliliğiniz yeni falan diyerek geçiştirdi özele gittik eşim de kontrol oldu . Bi engel yok dendi . Birde çok bişey bilmiyordum o zaman neyin nasıl olması gerektiğini bilmiyordum değerlerin falan. Keşke bilseydim de sorsaydım herşeyi doktora. Ondan sonra da bir yıl dolsun diye bekledik sonra kayınvalidem rahatsızlandı ona odaklandık hastaneye gidemedim kendimiz için. Ama denemeye devam ettik . Velhasıl henüz bi gelişme yok inşallah olur
Olur insallah ovulasyon testi falan kullan

X