Hamile kalmak için soğan kürü

Günaydın kızlar. Naptınız nasılsınız var mı güzel haberler. Kız L lavinims seni merak ettim. Kaç gündür sayfaya giremiyordum müsait değildim bildirimlerden rojbininannesi onun yazısını gördüm direk tıkladım. Senin yazdığını gördüm o şu an hamile diye ben de sen sandım hemen yazdım sana ama başka biriymiş ben de gelmediğim gün ne yazdınız diye okuyayım dedim 10 sayfa birikmiş hepsini okudum Bugün de zaten test yapacakmışsın yap da bari bize daha haber ver hevesimiz kursağınızda kalmasın .Tam da sevinmiştim sevincim tam olsun yarım kalmasın Lütfen. Hepiniz Ekim ayından umutlusunuz inşallah Size hayırlı gebelik haberi getirir ben sizden umutluyum hissediyorum sizde olacaksınız. Ben Ekimnayını çok sevemiyorum hep kötü şeyler yaşadım daha doğrusu o ayda Çok şey yaşadığım için Ekim ayından biraz uzağım. Gerçi ayın suçu yok ama işte ne bileyim ne bileyim size uğur getirir inşallah. Gerçi benim diğer adetim Kasım ayına kayıyor inşallah ben de Kasım ayına girmeden hamilelik haberini alırım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…