Hamile kalmak için soğan kürü

Sağlıkla büyütün inşallah 🤲 umarım bizlerede faydası olur güzel haberler alırız bende soğan kürü sayesinde yumurtlama gördüm 😊
amin inşAllah bence çok faydası var ben çok seviyorum açıkcası bu tür şeyler yapmayı hep sağlık buldum sonucun da Allaha şükür yaptırabiliyorsaniz hacamat yaptırın hem sünnet hem de rahim noktaları hep temizleniyor

amin inşAllah bence çok faydası var ben çok seviyorum açıkcası bu tür şeyler yapmayı hep sağlık buldum sonucun da Allaha şükür yaptırabiliyorsaniz hacamat yaptırın hem sünnet hem de rahim noktaları hep temizleniyor
Kac aydir istiyodun ne kadar evlsiin saglik sorunun varmiydi canim

Kac aydir istiyodun ne kadar evlsiin saglik sorunun varmiydi canim
6 senelik evliyim hep istedim ben sağlıklıydım eşimin morfolojisi düşüktü herşeyi denemek istedim Aşlaha şükürler olsun hayırlı sağlıklı bir şekilde gelsin evladım inşAllah 🌺

Esin neden laf dinlemedi canimm
Kacinci dnemede tuttu
İlk deneme de Allaha şükür 14 sağlıklı yumurta elde edildi 4 tane embriyo elde edildi eşimin morfolojisi düşüktü onun için keçi boynuzu kürü yaptım içti ama sigara da içti sigara direk spermleri çok etkiledi biz folikul takibi yaptık ayıptır söylemesi onu da üzerimiz de sorumluluk mu hissettik bilmiyorum kaçtık resmen birbirimizden😂 sonra aşıla yaptık eşimin ikizi yoğun bakım da yattı onunla uğraştık o zaman çok stresliydik eşimin morfolojisi çok düşüktü sayısında sıkıntı yok morfolojisi düşük o da tutmadı yani sonra bahçeciye gittim mehmet reşit asoğlu gelmişti ona yaptırdım çok yoğun bir doktor harika ilgileniyor diyemem ama herşeyleri çok düzenliydi Allaha şükür ilk deneme de hamile kaldım ben tekrar aşılama yaptırcaktım doktor tüp bebek için şanslısın dedi daha üzerine birşey diyemedim 😂

İlk deneme de Allaha şükür 14 sağlıklı yumurta elde edildi 4 tane embriyo elde edildi eşimin morfolojisi düşüktü onun için keçi boynuzu kürü yaptım içti ama sigara da içti sigara direk spermleri çok etkiledi biz folikul takibi yaptık ayıptır söylemesi onu da üzerimiz de sorumluluk mu hissettik bilmiyorum kaçtık resmen birbirimizden😂 sonra aşıla yaptık eşimin ikizi yoğun bakım da yattı onunla uğraştık o zaman çok stresliydik eşimin morfolojisi çok düşüktü sayısında sıkıntı yok morfolojisi düşük o da tutmadı yani sonra bahçeciye gittim mehmet reşit asoğlu gelmişti ona yaptırdım çok yoğun bir doktor harika ilgileniyor diyemem ama herşeyleri çok düzenliydi Allaha şükür ilk deneme de hamile kaldım ben tekrar aşılama yaptırcaktım doktor tüp bebek için şanslısın dedi daha üzerine birşey diyemedim 😂
Masallah ne guzell

Hayirli olsun canim benimm rabbim bizede nasip etsin insallah
Amin Rabbim isteyen herkese nasip etsin aklın da soru işareti kalmasın hayırlısı ile herşeyi dene bir sorun yoksa folikul takibi takibi yapın benim kuzenimin eşi o şekil de hamile kaldı

Kesinlikle Amin inşAllah daha kesesini göremedim gerçi cuma günü gideceğim dua edin kızlar inşAllah hayırlısı ile sağlıkla devam etsin iki defa hamile kalmışsın doğdular mı inşAllah
İnşallah keseni bebeğini kalp atışını hepsini görürsün canım kızımda içtim o doğdu çok şükür büyüdü ikinci içtiğim kalbi durdu onun

İnşallah keseni bebeğini kalp atışını hepsini görürsün canım kızımda içtim o doğdu çok şükür büyüdü ikinci içtiğim kalbi durdu onun
MaşAllah kız çocuklarına bayılıyorum 😍 Rabbim öbür dünya da görmeyi nasip etsin şimdi kardeş deniyorsun o zaman inşAllah Rabbim nasip etsin sana faydası olmuş iç yine kilo kaybı yaşadın mı peki

Bu ay gebelik olusmazsa hacamat da yaptırmayı düşünüyorum inşallah gerek kalmaz da güzel haberler alirim

Hormonlar temiz
Guzel yumurta hucrelerim var
Pko var ama malesef
Bana da doktor pko dedi yatkınsın dedi tüp bebek tedvisin de çok yumurta elde ediliyor o zaman diğerlerinden daha şanslı oluyoruz 😂 ayrıca benim halalarım hep pko hamile kaldılar rahatlıkla ayrıca doktorlarım bana hep sen hamile kalabilirsin dediler

MaşAllah kız çocuklarına bayılıyorum 😍 Rabbim öbür dünya da görmeyi nasip etsin şimdi kardeş deniyorsun o zaman inşAllah Rabbim nasip etsin sana faydası olmuş iç yine kilo kaybı yaşadın mı peki
Bende hep ilk çocuğum kız olsun istedim rabbimde verdi şimdi kardeş için uğraşıyoruz altınci aya girdik kürtaj olalı bakalım nasip olucakmi kilo içinde takip etmedim ama sanki bir iki kilo vermiş gibiyim

X