Hamile kalmak için soğan kürü

Yaaa canimm benim gercektn zorr bende 1 sene 2 aydir bebek istiyorum ama elde edemedim maleseff sogan kuru yaptim ilk ay tutmadi bugunde ikinci ayim dun adet olmam gerekti olmadim ama olucam gibi hissediyorum umitlenmek istemiyorum
Hormonalarına bakıldı mı eşinin sperm testi vs ? Stres büyük problem stres yapmasak akışına bıraksak herşey çok güzel olucakta başaramıyoruz adetin geçmiş hamilelik belirtilerinden biride adet ağrısıdır

İyi valla iş güç. sen de durum nasıl var mı bir gelişme. Benim adetime 9/10 gün kala sancılar giriyor maalesef ben nasıl pozitifi görcem hiç bilmiyorum
Canım şimdilik bir belirti aramıyorum arasam çok var yani daha çok oyalanıyorum Kafa dağıtıyorum yani öyleyim şimdilik adetime 11 gün var bugünü saymazsak 10 gün kaldı yani sadece tek belirti olarak adet sivilcelenmesi daha olmadım o yani onun dışında ağrıların falan var çatlama gününden beri onu hiç belirti olarak saymıyorum bile olabilir yani diye düşünüyorum adete hazırlık da olabilir o tek yani kafa yormamaya çalışıyorum bedenimle geçen aylar çok düşünüyorum ama nedense bu ay isteksizim herhalde hep negatif gördüğüm için

Öyle de çok kötüye yorma o sevinci hepimiz yaşayacağız ama az daha sabır. İyi yapıyorsun kafanı başka şeyle oyala . Gerçi ben de bir faydası yok oyalansamda aklım fikrim hep hamilelikte nasıl olacak ne zaman olacak nasıl öğrencem öğrenirsem nasıl saklıcam günlerim nasıl geçicek falan daha neler neler... Kendimizi de şartlandırmadan isyana düşmeden bekleyeceğiz.

Öyle canım tek şey sabır gerçekten beklicez elbet hamilelik yaşayacağız ama zaman lazım benim tek dileğim sağlıklı geçirmek gebeliği bu sene olmasa artık diğer sene dicem yeterli sağlıklı gebelik olsun

Aminnn inşAllah canım ❤

Hormonlr temiz canim bisey yok esime bakilmadi ama randevu bulamadik
Malesef cok takiyorum esim kiziyor bana stres yapiyorsun cocugumuz olmuyor diyor ama napiyim elimde degilki

Hormonlr temiz canim bisey yok esime bakilmadi ama randevu bulamadik
Malesef cok takiyorum esim kiziyor bana stres yapiyorsun cocugumuz olmuyor diyor ama napiyim elimde degilki
Evet elinde olmuyor insanın seni çok iyi anlıyorum ama mümkün olduğun sürecek başka şeylerle ilgilenmeni tavsiye ederim bunu ben başaramadım belki sen başarırsın burada takılmak bile çok stres yapıyor insanı eşinde görülmeli muhakkak canım bir sıkıntı varsa erkenden tedavi edilir

Evett burda stres olmuyorum ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…