Hamile kalmak için soğan kürü

Keciboynuzu pekmezi peki
Ona da faydası çok diyen var ama ben kullanmadım eşimde kullanmadı. Eşimin testi de iyiydi ama çizip 10 gün bile sürmesi fazla çitmedi sonra gittiğimiz de sordu nasıl yükseldi diye biz de böyle böyle çittik dedim doktor iyi yapmışsınız dedi

Bende aliyim canimm senn test yaptinmi

Kızlar merhaba ben adet oldum gün soğan kürüne başlamıştım baya kanamam daha önce iki defa soğan kürü ile hamile kalmıştım yedi gün tek devam etmiştim sonra o ay hamile kalmıştım bu sefer yine aynısı yaptım adeteten başladım bugün dokuz gün acaba devam etsem mi ya anneme danıştım içme dedi artık yeter dedi bende yumurtlamaya denk gelmesin diye oovulasyon testi almıştım hani diyorum içeyim yumurtam gelişsin yumurtlayana kadar acaba içsem mi içmesem mi bilmiyorim

Bence iç bir zarari olmaz bencee canim anlayamadim adett oldunmj peki kac gun var adetine

Yok içme yeter bende anneme danıştım fazlası zarar dedi 10. Günüm bugün 10 günü tamamla bekle demişti çok mu kanaman var

Diger gebeliklerinde yaptigin aymi hamile kaldin bidee ilk olmuyormuydu neden sogan kuru yapmistin
Evet ilk yaptığım ay hamile kalmıştım ilk gebelikte kızımda yani benim adetler sancılı geçerdi baya kötü olurdum hastanelik olurdum evliligimin iki ci ayı bir yakınım tavsiye etti iç iltihaplarin sokulsun diye içtim yedi gün tek o ay hamile kaldım diğer gebelikte ise kendim için kürtaj oldum boş gebelikten altı ay geçti tekrar içmeye karar verdim yedi gün icitim o ay yine hamile kaldım ama kallbi durdu

Yaaa anladimm canim birak o zaman senn icmissin zatenn bayaa

Yok içme yeter bende anneme danıştım fazlası zarar dedi 10. Günüm bugün 10 günü tamamla bekle demişti çok mu kanaman var
Yok canım kanamam yok 24 Eylül başladım adet günümde bugün dokuz yarın on olucak soğan kürüne annemle dün danıştım içme dedi biriksam mi bilemedim yoksa onu tamamlayim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…