Hamile kalmak için soğan kürü

0.31 e düştü. Bana da senin için geç kalınmış ama denemekten zarar gelmez dedi. Büyük konuşmak istemiyorum ama tüp bebeğe sıcak bakmıyorum kendi adıma. İnşAllah doğal yolla hamile kalmak istiyorum. ☘️☘️☘️☘️
Canım benim de en son 0,51 çıktı. Ben YouTube da bir tüp bebek uzmanını dinledim. AMH önemli değil diyor. 2,1 ile 0,8 olanın arasında hamile kalma olasılığı aynı dedi.

Bende soğan kürüne başlamak istiyorum pcos var 5 aydır deniyoruz son adet tarihim 10 Temmuz 32 gün döngüm ağustos ayinda ovulasyon testleriyle yumurtlama günlerimi kontrol ettim 30 Ağustos ta yumurtladım cuma günü gebelik testti yaptım negatifti adet olamadım hala perşembe günü tekrar gebelik testi yapıcam eğer yine negatif olursa Allah’ın izniyle soğan kürüne başlamak istiyorum ama umarım pozitifi görürüm çünkü bu ay sürekli incir yedim havuç yedim folik asit de kullanıyorum bakalım hayırlısı
10 aylik evliyim hamile kalamadim incir havuc folik kullaniyorum combinol . Pcos var bende de dr hamile kalirsin dedi insallah kalir miyiz ya

X