Hamile kalmak için soğan kürü

Adet bittikten 2 gun sonra basladim

AMH değeriniz kaç? Beni de tüp bebeğe yönlendirdiler. Doktor kaybedecek bir ayın bile yok dedi. Eşim tüp bebek istemediği için beklemedeyim.

Kuzum bununla ilgili kapalı bir kadın doktor vardı. Baya da meşhur. Adını unuttum. O bir video çekmişti ve asla önermiyordu. Bulabilirsem atarım sana da
Benim yengemin kisti vardı ameliyat olucaktı olmadan önce soğan kürü yaptı 15gün sonrasında doktora gitti muayene oldu kisti yok olmuştu ve bir akrabamda soğan kürü yaptı o ay hamile kaldı şu an 5aylık hamile

AMH değeriniz kaç? Beni de tüp bebeğe yönlendirdiler. Doktor kaybedecek bir ayın bile yok dedi. Eşim tüp bebek istemediği için beklemedeyim.
0.31 e düştü. Bana da senin için geç kalınmış ama denemekten zarar gelmez dedi. Büyük konuşmak istemiyorum ama tüp bebeğe sıcak bakmıyorum kendi adıma. İnşAllah doğal yolla hamile kalmak istiyorum.

Bende soğan kürüne başlamak istiyorum pcos var 5 aydır deniyoruz son adet tarihim 10 Temmuz 32 gün döngüm ağustos ayinda ovulasyon testleriyle yumurtlama günlerimi kontrol ettim 30 Ağustos ta yumurtladım cuma günü gebelik testti yaptım negatifti adet olamadım hala perşembe günü tekrar gebelik testi yapıcam eğer yine negatif olursa Allah’ın izniyle soğan kürüne başlamak istiyorum ama umarım pozitifi görürüm çünkü bu ay sürekli incir yedim havuç yedim folik asit de kullanıyorum bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…