hamile kalmak için salatı tefriciye ❤️

Kuzular benim yarın misafirim var Pazartesi de adet olcam muhtemelen ama çekersem sayılı arayım buraya olurmu ?

Bende varim kizlar ilk defa yapicam abdestlimi olmak gerekiyor kaç tane okunacak bilgi verin başlayın bende

Kızlar kim için okuyosunuz çok bakamadim mesajlara ama gene de kisa bir bilgi gecmek istedim..kim icin okunacaksa o kisi niyetini (duasini) etsin temiz bir abdestle Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilsin 100 tane tövbe istiğfar ceksin bir de ayeti var (bilmiyorsanız eklerim onu da) 1 kere onu okuyup euzu besleme cekip baslasin okumaya.. Ilk baslangici bu sekilde yapildiktan sonra otururken yatarken abdestli abdestsiz her durumda okunabilir

Okuduğunuz sayıyı çok iyi not alın 4444 ten ne bir eksik ne de bir fazla olmamalı.. Sayı tamamlandiktan sonra kim için okunduysa o kişi temiz bir abdestle 2 rekat namaz kılıp hatiminin teslimini yani duasini yapacak

sağol kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…