hamile kalmak için salatı tefriciye ❤️

kızlar ben yeni listede yokum sebebine gelince birinizde ağır nazar var okuyana kadar esnemekten ağzım yırtıldı ve büyük bi ağırlık çöktü üzerime kusura bakmayın herkes için okudum Rabbim dualarımızı dualarınızı kabul etsin hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin aminnnn
Bende ağzım açık okuyorum gerçekten :KK51:

kızlar ben yeni listede yokum sebebine gelince birinizde ağır nazar var okuyana kadar esnemekten ağzım yırtıldı ve büyük bi ağırlık çöktü üzerime kusura bakmayın herkes için okudum Rabbim dualarımızı dualarınızı kabul etsin hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin aminnnn
Bende olabilirim ya hatta benim belki deki niye canım kına gecemden sonra gözümde arpacık çıktı bizde nazardan çıktı derler sonra kaldı önemsemedim bi kere okuttum cok nazar var dedi kadın neyse Pazar günü güne gittim yelek örüyodum herkes sordu falan sonra eve geldim o gün gözümdeki arpacık kocaman olmuş morarmış resmen gözüm hatta randevu alacaktım bende dr a yarın da bi kadın vardı ona okutcaktım canım hakkını helal et belki benimdir cünkü

Ayy canım ya doğrudur benden dolayi olabilirr

İyi akşamlar kızlar kaçar tane okuycaz şimdi 30 ar ayetel kürsi 100 Rabbi hebli minessalihin mi okuycaz net olmaynca çok takip edemiyorum bu gece hepimizinkini niyet alip okurum insAllah kızlar k. Bakmayin ya vala geride kaldım snrm

X