Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar bat bilmiyorum daha adet olmadim. Ama kan testi yaptirdim bugun negatif ikinci tüp denememdi kismet degilmis hayirlisini diliyorum rabbimden hepimize..

Kizlar bat bilmiyorum daha adet olmadim. Ama kan testi yaptirdim bugun negatif ikinci tüp denememdi kismet degilmis hayirlisini diliyorum rabbimden hepimize..

Canm benm çk uzuldm rabbim biyerden bir mucize yaratır sabret canm dua etcem sana bugun

Kızlaaarrr gunaydınnnn napıodunuz hadi yokmu mutlu heycanlı haber veren yahu :KK43:

İnş senn olur kuzmm
SeniN neden olmuyomus kiz. Benim de hic belirtim yok ki... gogus hassasiyeti var o da her ay oluyo :KK43: Belirti olmak zorunda miyiz yaaa kafayi yiycez yoksa :KK47:. Benim cevremde var hic belirti olmadan regl gunu gecince anlayan :KK53:

Son düzenleme:
SeniN neden olmuyomus kiz. Benim de hic belirtim yok ki... gogus hassasiyeti var o da her ay oluyo :KK43: Belirti olmak zorunda miyiz yaaa kafayi yiycez yoksa :KK47:. Benim cevremde var hic belirti olmadan regl gunu gecince anlayan :KK53:

:) kıyamam cnm benm ama goğus hassasiyetm bile yok karın altımda sertlik ve kremsi akıntm var hasta olcak gibi ağrı var ara ara testtede hiçbişy çkmadı yok bence boşa umitlendirmim kendmi

:) kıyamam cnm benm ama goğus hassasiyetm bile yok karın altımda sertlik ve kremsi akıntm var hasta olcak gibi ağrı var ara ara testtede hiçbişy çkmadı yok bence boşa umitlendirmim kendmi
Cnm ama cok erken yapmissin testi bence. Ben test yapmaya karsiyim zaten ya en guzeli regl gununu beklemek. :)

Transfer 19 aralikda oldu 31 aralik test gunumdu negatif oldu..

Kıyamam ben sana sana Allahın ayırdığı mutlaka bi güzellik vardr balım hepimizin bi sınavı var Allahım inş bizi bebişlerimizle sınamasın kavuştursun

X