Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kızlar bu bugunki ovulasyon galiba yarın çatlıcak yada obur gun dimi

Eklentiler

• WP_20151221_005.jpg
    WP_20151221_005.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 92
Buda sırayla 3 gunun kızlar

Eklentiler

• WP_20151221_006.jpg
    WP_20151221_006.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 81
Ilk başta ikinci cizgi silik cikti.sonra yavaş yavaş belirginlesti 10 dakika içinde. Hayal kırıklığı yaşamadıgimiz o ay ne zaman gelicek.ümidimi kaybetmek istemiyorum:KK61: çok Üzgünüm umitliydim bu aydan.
Canim hepimiz ayni şeyler yaşıyoruz ben fe bu ay çok umutluydum mesela sonra kırmızı kart yedim üzüldüm ağladım Falan ama topladım önümüze bakmaliyiz bugün hsg cektirdim temiz çıktı hiç bir sıkıntım yok çok şükür yani kızlar düşeceğiz kalkacağız o bebisi doguracağız inşallah her gün yeni bir umut doğuyor yılmak yok yola devam

kiz Melissa81 Melissa81 cvp ver aciklamalariyla anlat benim sonucumu bekliom :KK70: sonuclarim nasil cabuk soyle :KK70:
Tatlim misafirlerim yeni gitti benim o cmv igg 700 kusur cikmis yanina enfksyn yaisim birakmisim.demek ustunde durmadi dr.gecen sene asi olmustum hepatit a bide c di sanirim bu enf.ve sokak pisligi denilen seye karsin dusundumde bu asilari oldu testten sonra.bide bende hbsagler falan vardi onlar isyerimde ..sen bilgi alabildinmi

Canim hepimiz ayni şeyler yaşıyoruz ben fe bu ay çok umutluydum mesela sonra kırmızı kart yedim üzüldüm ağladım Falan ama topladım önümüze bakmaliyiz bugün hsg cektirdim temiz çıktı hiç bir sıkıntım yok çok şükür yani kızlar düşeceğiz kalkacağız o bebisi doguracağız inşallah her gün yeni bir umut doğuyor yılmak yok yola devam

Inşallah canim cok ağladım bende şu an başım çok agriyor :KK43: nasıl cektirdin hsg anestezili mi yoksa ayikmiydin?merak ediyorum onu.bir de onu çektirdikten sonra hamile kalan da çok oluyormuş inşallah olur canim

Tatlim misafirlerim yeni gitti benim o cmv igg 700 kusur cikmis yanina enfksyn yaisim birakmisim.demek ustunde durmadi dr.gecen sene asi olmustum hepatit a bide c di sanirim bu enf.ve sokak pisligi denilen seye karsin dusundumde bu asilari oldu testten sonra.bide bende hbsagler falan vardi onlar isyerimde ..sen bilgi alabildinmi
yarin doktora gostercm artik cnm napiyim:110:

Inşallah canim cok ağladım bende şu an başım çok agriyor :KK43: nasıl cektirdin hsg anestezili mi yoksa ayikmiydin?merak ediyorum onu.bir de onu çektirdikten sonra hamile kalan da çok oluyormuş inşallah olur canim
Canim ben anestesiz cektirdim on dk ağrı çekiyorsun başka ağrı olmuyor. Evet dediğin gibi doktorum da öyle dedi iki ay bosluktayim bu iki ay içinde hamile kalmn yüksek dedi inşallah öyle de olur

Bunu bende ogrenmeliyim onumuzdeki ay uygulicm bende. Bu silik cizgi de oluncada bos gecmesek oluyomu yada 2 belirgin cizgi kac gun cikiyo ?
cnm boyle cift ciktigi gun ih zirvede oluyor. 36 48 saat sonra catlio. catladigi gun siliklesio zaten. benim gecen ay 2 gun cift cizgiydi 3. gu catlamis gece :KK66: sen basla yapmaya yardimci oluruz sana. insallah gerek kalmaz :KK15:

Evet doktr çeneme dayanamadı valla çatlatma yaptrdk cnm sonra plan yapt verdi hayırlısı Allahtan testleri yorumlasana bebiş :)
yorumladim cnm yukarda okumadin mi bugunn yrin catlar yumurtan silikestigi gun catlamis demektir:KK15:

X