Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kizlar bisey sorcam. Bat benim bugundu henuz olmadim ama hic adet sancim da yok.. boyle olup hamile haberi alan oldu mu hic biliyo musunuz? Test yapmaya cesaretim yok resmen ya. Sabah yapacaktm goya. Simdi yarini da gecirip pers yapayim diyorm.

S
Kizlar bisey sorcam. Bat benim bugundu henuz olmadim ama hic adet sancim da yok.. boyle olup hamile haberi alan oldu mu hic biliyo musunuz? Test yapmaya cesaretim yok resmen ya. Sabah yapacaktm goya. Simdi yarini da gecirip pers yapayim diyorm.
Sanirim adetim siradan bir gecikme yasiyor. Bana uyuzluk yapacak ya... ruyamda da 1 hafta sonra adet olacaksn diyordu doktorum :)

Canim inşallah guzel hbr gelsin artik.. bendede kasik agrisi var gelen giden yok yarin batim.bakalim hakkimizda hayirlisi..

Canim inşallah guzel hbr gelsin artik.. bendede kasik agrisi var gelen giden yok yarin batim.bakalim hakkimizda hayirlisi..
Ay hadi hayirlisi insallah. Baska belirtin var mi canim. Benim hic bi belirtim yok da :)) sadece gogus hassasiyeti ve acisi var o kadar. O da adet oncesi hep oluyor zaten...

merhaba kızlar hepinizin kandili mübarek olsun Rabbim hepimizin dileklerini kabul etsin en kısa zamanda göbüşlerimiz bebekle dolsun inşALLAH :)

Bu ay çok hüzünlendim.. 4 gün boyunca olmadım. Gecıktı. Dedim tamam hamileyim sanırım. Çünkü adetim hiç gecikmez. Düzenlidir. 27 Günde bir olurum. Sonra bir baktım 4.günün sonunda pembe pembe gelmeye başladı. Gene bozmadım moralimi. Yerleşme kanıdır belki dedim. Ama sonrasnda iyice rengi dönünce ve devamı gelınce adet olduğumu anladım... :/ halbukı yarın kan testi yaptırmak için sağlık ocağına gidecektim :KK43:

X