Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

Kandiliniz mübarek olsun kızlar. Ben depresyona girdim sanırım çok mutsuzumm

Canım saçmalma bu testler yüzünden hayal kırıklığına uğrayan kaçıncı kişisin biliomusun 3 arkadaşımız düşük yaptı Minesuu Minesuu ve ben desen testte çıktı kanda çıkmadı bide bnm çıktı değer sonra düştü ama bak naptık önümüze bakıcaz stres yok ve bizim gibi yapmaya çalış belirti arama kendinde bu ay olağan haline bırak kuzum inan daha güzel olcak bugün çok dua et emi

kızlar sizce bu çatlatma iğnesi işe yararmı ya 19 iyimi varya kafama tkacak bişy buluyorum bugün akınt artt nüyümüştr heralde

kızlar sizce bu çatlatma iğnesi işe yararmı ya 19 iyimi varya kafama tkacak bişy buluyorum bugün akınt artt nüyümüştr heralde

Canim inşallah ise yarar da sende döllenme oluyor ama tutunamiyordu dimi. Onun için de bişy ler yapman lazım doktora danıştın mi

Gunaydin kizlar yeni uyandim :KK70: Hayirli kandiller herkese dualrimiz kabul olsun insallah.

Desaa Desaa cnm depresyona girebildigin kadar gir cunku insan kirmizilari gorunce 3 5 gun kendine gelemio icine kapanio. 5. gun kendine gelirsin kuzu yeni bi ay yeni maclar :KK70: 3 gune bisiycigin kalmaz mrk rtme:KK39:

Desaa Desaa cnm depresyona girebildigin kadar gir cunku insan kirmizilari gorunce 3 5 gun kendine gelemio icine kapanio. 5. gun kendine gelirsin kuzu yeni bi ay yeni maclar :KK70: 3 gune bisiycigin kalmaz mrk rtme:KK39:

kız girmeyin nolur ben bende kötü olmştm ama yazık kocalarımıza oluyo olan :KK55:

Canim kişiden kişiye değişiyor tabi yararı olur mutlaka benim olmadi ikisinde de hersey bir vesile bize bu iğnelerde vesile kullandığımız diğerleride

X