Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

ne testi cnm ya gönde rbi burya atsana sonuçlarını
iste bu cnm antirublGg olanlar kizamikcik mis :)onceden bagisiklik kazanmisim ona ama digerlri hangisi o_O
Screenshot_2015-12-21-17-25-25.png

Ben beklemedeyim bat 2 gunum ka
ben bir kere doktora muayeneye gittim oda kasığım çok ağrıyordu kistten şüphlenmiştim doktor orda alttan muayene etmişti bana 22 mm lik yumurtan var demişti ilişkiye devam ded ama iğne falan vermedi.
Kuzum o dogal yolla olmasi icin dememistir.tedavilerin adini tam bilmiyorum ama o tedaviye catlatma tedavisi deniyo yumurtalar olgunlasmiyosa klomen verilip o ignelerde yumurtanin iyi gelisip catlamasina yardimci oluyor.3 gunde bir kontrole gidiliyo.ama iste dr la bir rota belirlemek lazim.

Aminnn kuzum insallah. Rabbim seni en guzel en hayirli ahlakli cocuklarla mujdelesin insallah en kisa zamanda. Cok mutlu olasın ailenle. O kotu soyleyen ic sesini dinleme yilma savas. Hic bi zafere cicekli yoldan gidilmez.. bu da bizim sinavimjz allah daha kotusunu vermesin.
Amin kuzum amin

iste bu cnm antirublGg olanlar kizamikcik mis :)onceden bagisiklik kazanmisim ona ama digerlri hangisi o_OEki Görüntüle 1724425
Tatlim o yanilmiyosam senin vucudunun gecirdigi enfeksiyonlari gosteriyo.digeri kizamikcik onu vucudun gecirmis onafa bagisiksin..diger peynirden cig etlerden bulasan risk degerlerinde dusuk normal.bu yuksek cikan deger enfeksiyonlari gosteren tetkikti benimde yuksek bu baktim dr bisey dememis yanina not almisim.(buarada bende artrit var romatizmal ondan yuksek cikiyo vucutta enf.iltihap oldugu icin)

Buarada 2 gunum kaldi gittim test yaptim dayanamadim bisey cikmadi .. kasik agrim gecti bibelirtim kalmadi :)

Tatlim o yanilmiyosam senin vucudunun gecirdigi enfeksiyonlari gosteriyo.digeri kizamikcik onu vucudun gecirmis onafa bagisiksin..diger peynirden cig etlerden bulasan risk degerlerinde dusuk normal.bu yuksek cikan deger enfeksiyonlari gosteren tetkikti benimde yuksek bu baktim dr bisey dememis yanina not almisim.(buarada bende artrit var romatizmal ondan yuksek cikiyo vucutta enf.iltihap oldugu icin)
sorun yok mu yani ben anlamadim cnm evet enfeksiyinlari gosterio hamile kalmadan yapilmasi gerekiomus. yaa biraz daha bilgi verirmisin ?????

Idrar testi pozitif çıkıyor hevesli hevesli hastaneye gidiyoruz kan veriyoruz Sonuc negatif. O eve donus yolu nasıl Üzgünüm anlatamam.her ay heveslen umitlen ama yine hüsran. Hep böyle mi olacak :KK43: bazen ümidimi kaybediyorum kizlar

Idrar testi pozitif çıkıyor hevesli hevesli hastaneye gidiyoruz kan veriyoruz Sonuc negatif. O eve donus yolu nasıl Üzgünüm anlatamam.her ay heveslen umitlen ama yine hüsran. Hep böyle mi olacak :KK43: bazen ümidimi kaybediyorum kizlar
cnm ben senin testinde cizgi goremedim zaten testin bozuktu senin moralini bozmamak icin bisiy diyememedim uzulme :KK43:

X