Hamile kalmak için neler yapmalıyız ?

iyi akşamlar kizlarrr :)) benimde psikolojiklerim başladi mide bulantisi bol gaz :)) gogus sizlamasi üşüme :)) ayy bisey geldik aklima her gebelik farkli belirti gosterirmis ama belki yasayan vardir pubik bölgesi gebe kaldigimda cok agrimisti sanki darbe yemiste agriyo gibiydi aklinizda bulunsun.pubik(bizim seyyy :)))

Hahahah pubik cok iyiymis :) senin simdi bunu soylemen benim icin hic iyi olmadj kuruntularm baslayacak :) cunku benim o bolgemde agri degil de sizlama oluyor ara ara. Ya neyse ben dusunmicem bunu. Smdj test yapsam kesin varsa ya da yoksa cikar. 4 gun kaldi cnku. Ama inat ettm bu sefer 1 gun gecsin oyle yapicam. Daha once hic gecikmedm cnku.
Senin ne kadar kalmistj canim bata

Kiz dr soylemisti pubik diye :))benim 5 gun var..ama o testler yaniltici adet gecmesi gerekiyo digerinde 6 gun gecmisti ona ragmen cok silikti.benide bitane var yapsam seytan durtuyo.:))bekleyelim bosver ..

Gaz da mı gebelik belirtisi bak onu bilmiodum gaz çok var bu aralar bende ondan mi acep :))) zorla hamiş yapcam kendimi :))) senin ne kadar var bata canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…